7 видів сеkсу, які мають бути у стосунках

Секс повинен бути різним і різноманітним, і для стосунків це особливо важливо. Психологи виділяють 7 видів інтиму, які зазвичай бувають у відносинах:

1. Повільний секс

Це скоріше заняття коханням, а не сексом. Довга прелюдія, плавні рухи, насолода одне одним… Справжнє задоволення!

2. Швидкий секс

Згоряючи від бажання, ви аж рвете одяг одне на одному та з’єднуєтеся, не встигнувши дійти до спальні, а може, ви спеціально хочете зробити це на столі або перед дзеркалом у ванній. Секс є у ваших відносинах, значить у них є пристрасть, а це дуже важливо.

Читайте також: 28 правил інтимного етикету, які варто засвоїти кожній жінці

3. Секс для одного з партнерів

Це може бути феєричний м*нет або незабутній кунілінгус. Дбаючи про задоволення партнера, бачачи його збудження і чуючи стогін, ти обов’язково і сама запалишся, хоча він навіть не торкається до тебе. І хто сказав, що секс для одного з партнерів не може перейти в, скажімо, швидкий секс…?

4. Заспокійливий секс

Так-так, такий теж буває! Це чудовий спосіб зняти напругу після довгого робочого дня. У такому інтимі важливий постійний зоровий контакт із партнером та повний релакс.

5. Дикий секс

Не стримуйтесь: кричіть, лайтеся, трощіть меблі, лякайте сусідів! А потім виснажені, але щасливі? дозвольте собі годину-дві міцного сну

6. Секс “Дівчина зверху”

Зв’яжи його або пристебни наручниками до ліжка, легко бий або нехай прислужують тобі – не важливо як, головне відчути себе господинею у спальні. І навіть якщо зазвичай це тобі не властиве, спробуй! Тобі сподобаються нові почуття!

7. Секс “Чоловік зверху”

Ти – скромна маленька покоївка або сексуальна рабиня, він зв’язує тебе і робить, що хоче, або легко б’є, як у “50 відтінках сірого”, або ґвалтує, або… Загалом, фантазуйте, адже задоволення може ховатися далеко за межею пристойного.

ТУТКА - Відпочивай корисно
7 видів сеkсу, які мають бути у стосунках