28 правил інтимного етикету, які варто засвоїти кожній жінці

Якщо ти ще не відкрила своєї сексуальності, зараз саме час зробити це. Для танго потрібні двоє, і твій партнер грає у цьому танці дуже велику роль.

Нижче напишемо про 28 речей, які варто засвоїти кожній жінці:

1. Говори про те, чого ти хочеш від партнера у ліжку.

Хоч би як він не старався, твій чоловік не вміє читати думки. Якщо його поведінка у ліжку тебе не заводить, скажи йому. Покажи йому, як треба робити. Будь терплячою.

2. Припини імітувати оргазм.

Всі ми це робили, і в цьому немає нічого ганебного. Але якщо ти імітуєш частіше, ніж відчуваєш неймовірний оргазм – що ж, звинувачуй в цьому тільки себе.

3. Якщо ти хочеш отримувати, то мусиш і давати.

Люба, егоїзм – це несексуально.

4. Не погоджуйся бути з тим, хто не ставить тебе на перше місце.

Повторюй за мною: відповідний для тебе чоловік ніколи не поставить свою насолоду вище за мою. Іншими словами, ти зрозумієш, що знайшла гарну пару, якщо побачиш, що його заводить твоє збудження.

секс

Читайте також: Три правила гарного сеkсу. Блог Михайла Лабковського

5. Не бійся видавати звуки.

Ти можеш кричати, верещати, стогнати чи пищати — у будь-якому разі пишайся собою. Дуже важливо вміти висловлювати свої почуття як у спальні, так і поза нею.

6. Не варто одразу відмовлятися від хлопця, перший раз з яким тобі не сподобався.

Екстрене повідомлення: як правило, перший раз із новим партнером завжди здається дивним. Гарний секс вимагає практики, тому не варто засуджувати його, якщо тобі не сподобався перший секс із ним.

7. Якщо чоловік не хоче старатися, він того не вартий.

З відбійним молотком ми почуваємося надувними ляльками. Не погоджуйся на таке – ти заслуговуєш на краще.

8. Не варто зустрічатися з тим, хто не питає, перш ніж увійти ззаду.

Перше та головне правило сексу – це обопільна згода партнерів. Якщо ж він хоче зайнятися анальним сексом, то повинен запитати про це щонайменше тричі.

9. Мастурбують не лише чоловіки…

Дослідження визначили, що у жінок, які регулярно мастурбують, оргазми набагато кращі та яскравіші. Для цього тобі необов’язково купувати вібратор – скористайся руками.

10. Але це необов’язково робити, коли ти сама.

Немає нічого сексуальнішого, ніж заборонити чоловікові доторкатися тебе, поки ти себе задовольняєш.

11. Ти маєш дотримуватися своїх основних правил, але при цьому бути відкритою для нових речей.

Всі ми маємо речі, які робимо та яких не робимо, але вчимося ми, як звично, на своєму досвіді. Це нормально, коли ти кажеш, що не бажаєш робити щось окреме. Але якщо щось починає здаватися тобі привабливим за місяць чи рік – не бійся змінити власні правила.

12. Прибирати мусять двоє.

Кидати серветку зі спермою у твій бік настільки ж романтично, як звучить. Ви зробили це разом, тож і прибирати за собою повинні також разом.

13. Ти не зобов’язана завжди казати йому “так”.

Якщо тобі не хочеться займатися цим сьогодні ввечері (на відміну від багатьох інших речей, якими тобі хотілося б зайнятися), не дозволяй йому змушувати тебе. Не можна називати тебе скромницею лише тому, що тобі треба надолужити згаяне.

14. Але якщо ти завжди відповідаєш “ні”, то згодом це вб’є будь-які стосунки.

У відмові немає нічого сексуального. Щоб стосунки стали близькими, варто поводитися відповідно. Навіть якщо це буде швидко, поки не задзеленчить будильник.

секс

15. У тебе чудове тіло.

Чи то гарна фігура, великі груди, маленькі груди, струнке, атлетичне, пишне тіло, сідниці, як у Джей Ло або взагалі відсутність великих сідниць – у тебе є все, що тобі потрібно. І не нікому дозволяй стверджувати протилежне.

16. Чоловіки, котрі вважають, що без прелюдії можна обійтися – ні до чого.

Чесне слово.

17. Ініціатива необов’язково має виходити лише з нього.

Спробуй – тобі може сподобатися. Як і йому.

18. Якщо ви спите без презерватива – час поговорити.

Чи задумувалась ти, коли потрібно розпочати обговорення майбутнього ваших стосунків? Відповідь – з того самого моменту, коли він починає скаржитися, що з презервативом у нього не встає.

19. Чоловікам все одно, що ти неідеальна, вони звертають увагу на твою сексуальність.

Бурчить у животі? У тебе неідеальні стегна? З’явився прищик на чолі? Він не помічає всього цього. Йому важливо бачити, що ти сама собі подобаєшся.

20. Не суди про сексуальне життя інших людей.

Так, схоже, що у житті твоєї подруги сексу набагато більше, ніж у тебе. Можливо. Або вона просто вдає (дивися пункт №2).

21. Якщо ти не впевнена в тому, чи був у тебе оргазм, то його не було.

Нам прикро. Але є й гарні новини. Більшість жінок досягають оргазму за допомогою певної сексуальної стимуляції. Постав перед собою мету навчитися доходити до яскравого фіналу, перш ніж тобі виповниться 30.

22. Ти можеш впоратися зі своїм ранковим диханням. Як і він.

Особливо якщо йдеться про ранковий секс.

23. Придбай собі нову спідню білизну.

І не лише для нього, а й для себе. Вибери зручну білизну, яка змушує тебе почуватись чарівною та яку можна одягнути будь-коли, незалежно від того, бачить її хтось чи ні.

24. Так, секс – це липко. Змирись з цим.

У сексі немає гидливості. Усі ми дорослі.

25. Не нехтуй важливістю поцілунків.

Чи пам’ятаєш ти, як цілувалася в школі? Інтимне життя може стати ще пристраснішим, якщо ти навчишся стимулювати всі свої почуття одночасно.

26. Брудні розмови.

Необов’язково встановлювати ціну за 1 хвилину сексу, але якщо тебе це заводить – скажи йому. І навпаки. Тоді кожен із вас отримає те, чого хоче.

27. У тривалих стосунках тримай подробиці при собі.

Тобі може здаватися, що обговорення всіх брудних подробиць зі своїми друзями зроблять твій секс кращим, але насправді ця сфера просто здаватиметься тобі менш інтимною. Нехай ці особливі моменти стосунків залишаються лише між вами.

28. Отримуй насолоду.

Вимкни мозок, відпусти всі свої переживання та дозволь собі отримувати задоволення. Нехай тобі вже не 20, а твої 30 і 40 пролетять так само швидко, але гарний секс не знає вікових обмежень.

ТУТКА - Відпочивай корисно
28 правил інтимного етикету, які варто засвоїти кожній жінці