Інтимні секрети, які відомі лише щасливим парам

Життя занадто коротке, щоб займатися поганим сеkсом (навіть якщо він триває всього пару хвилин). Гаразд, іноді поганий cekс корисний тим, що ви розумієте, що вам не подобається, та й щоб було про що поговорити з подругами.

Але якщо ви в стосунках, інтим повинен бути хорошим. Коли це так, це ще більше зближує вас. А коли ні, то може віддаляти.

Ось 11 секретів про cekс, які правдиві для всіх щасливих пар:

1. З часом кількість може зменшуватися, але якість зростає.

У тривалих стосунках пари, зазвичай, рідше займаються сеkсом, ніж в перші місяці та роки. І це нормально, якщо ви не втрачаєте якість: вивчаєте і робите те, що заводить вашого партнера, експериментуєте.

2. Нічий орг@зм не важливіший за іншого.

Рівність має бути і в ліжку. Якщо ви думаєте, що ваш орг@зм важливіше, ніж його, це може привести до розладу стосунків. В щасливій родині кожен з партнерів радий зробити приємність іншому, тому що від цього і йому добре.

3. У ліжку повинні бути і компроміси.

Це означає робити те, від чого інший кайфує, навіть якщо вам це не дуже подобається. Звичайно, не потрібно гвалтувати себе або виходити за свої межі (наприклад, анальний сеkс і т.п.). Але якщо є те, з чим ви можете змиритися, але просто вам не дуже подобається – йдіть йому на поступки. І він повинен робити те ж саме.

4. Ви багато втрачаєте, якщо не експериментуєте.

Така людська сутність, що важко залишатися сеkсуально зацікавленим в одній людині все життя. Тому потрібно урізноманітнити сekс чимось іншим.

5. Не бійтеся сеkс-шопів.

Вони можуть бути оазисом для щасливих пар, які хочуть підтримувати пристрасть.

6. Не зациклюйтеся на орг@змі.

По-перше, шукайте нові способи довести партнера до орг@зму і отримати його, навіть якщо ви знаєте, як це зробити перевіреним методом за 5 хвилин. А по-друге, не забувайте про емоційну і чуттєву складову сеkсу.

7. Ви можете зіпсувати cеkс, якщо будете надто серйозно до всього ставиться.

Під час близькості багато що може піти не так, тому важливо те, як ви на це реагуєте.

8. Не використовуйте cеkс як зброю у стосунках.

Не торгуйтеся, не шантажуйте сеkсом. Ви не повинні ним займатися, коли у вас немає настрою. Але якщо ви стримуєтеся, просто щоб довести свою правоту або показати образу – це неправильно.

9. Навіть звичайні речі можуть бути сеkсуальними.

Люди в щасливих стосунках вміють бачити потенційну сеkсуальність моментів. Наприклад, якщо ваш партнер миє посуд, тому що ви ненавидите це робити, то подумайте: адже це означає, що він хоче зробити вам приємно, а це дуже сеkсуально!

10. Більшість людей збуджуються повільно, а не за одним помахом.

Просто тому, що ви займаєтеся сekсом вже в тисячний раз, не означає, що ви не повинні підходити до цього, як до чогось особливого. За винятком рідкісних випадків, не варто починати зі слів: «Ну що, займемося сekсом?». Прелюдія повинна виглядати зовсім інакше…

11. Робіть перерви.

Дозвольте один одному скучити. Це дуже заводить і допомагає подивитися один на одного новими очима.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Інтимні секрети, які відомі лише щасливим парам