ТОП найбільших жіночих помилок

Багато жінок намагаються побудувати гармонійні стосунки з чоловіками, але при цьому припускаються одних і тих самих помилок, які відштовхують партнерів.

Розглянемо найпоширеніші моменти, які заважають представницям прекрасної статі стати щасливими.

жінок

Очевидні та не дуже помилки багатьох жінок

1. Згода на співжиття

Для справжніх жінок це неприйнятно. Повірте, чоловік може прожити з вами без штампа в паспорті років зо десять, а потім несподівано одружитися з іншою. Співжиття – це завжди небажання будувати серйозні стосунки на підсвідомому рівні.

2. Наполягати на шлюбі

Запам’ятайте, якщо жінка квапитиме події, то чоловік зробить крок назад. Не варто змушувати чоловіка йти до РАЦСу, навіть якщо вам вдасться виграти цю битву, то в основній битві ви точно зазнаєте поразки. Чоловіка ніколи не можна примушувати до чогось.

3. Очікування щастя

Якщо жінка, виходячи заміж, чекає, що чоловік її ощасливить, вона помиляється. Незрілі жінки прагнуть отримувати, а не віддавати любов. Вони шукають від партнера такої самої підтримки, як від матері, але це ілюзія. Саме через це багато шлюбів розпадаються, жінки кажуть, що розлюбили свого партнера – інакше кажучи, вони не отримують такої ж любові, як від матері.

4. Бажання народити дитину собі

Якщо одружуватися з таким наміром, то не варто потім дивуватися та звинувачувати чоловіка, що він егоїст і пішов із сім’ї.

5. Вимогливість

Не можна добитися того, щоб чоловік дивився на світ так само як жінка. Не можна перевиховувати партнера та висувати до нього завищені вимоги.

6. Маніпуляція

Вона може виявлятися у різних формах – ультиматуми, мовчання, істерики. Такі інструменти використовують лише незрілі жінки.

7. Розв’язання чоловічих проблем

Запам’ятайте, жінка не має пропонувати чоловікові допомогу, якщо вона знадобиться, він попросить. Представницям прекрасної статі корисніше самим навчитися просити про допомогу.

Читайте також: Тепер я знаю, що таке жіночність з точки зору чоловіків

8. Не поступатись та не враховувати думку партнера

Якщо ви сперечаєтеся з чоловіком і не бажаєте йти на компроміс, то активуєте чоловічу енергію, і партнер починає спілкуватися з вами на рівних. Не треба потім дивуватися, що доходить до рукоприкладства. Але запам’ятайте, що справжній чоловік ніколи не зможе вдарити жінку!

9. Підсилення чоловічої енергії та закриття жіночої

Це стається, коли жінка живе за принципом “все сама”. Чоловікові варто довіряти, а не виконувати його роботу.

10. Незнання основних чоловічих потреб та їх незадоволення

Важливо розуміти, що саме потрібно чоловікові, тоді вдасться налагодити стосунки з ним.

11. Засудження

Представники сильної статі не приймають принижень та звинувачень.

12. Порівняння

Не можна порівнювати свого партнера з іншими, навіть подумки.

13. Відсутність віри в партнера

Якщо увесь час висловлювати невдоволення, не помічати зусиль партнера та не поважати його, то не треба дивуватися, що ви не отримаєте від нього того, що очікуєте.

14. Споживацьке ставлення

Неможливо побудувати гармонійні стосунки, якщо ви прагнете вийти заміж із метою народити дитину, купити машину чи квартиру, тобто для задоволення особистих потреб.

15. Постійний контроль

Справжні жінки ніколи не контролюють чоловіків – вони їм довіряють.

16. Прояв невпевненості у собі

Якщо постійно запитувати чоловіка, що він думає про ваш зовнішній вигляд, про ваші взаємини та інше, його мовою це означає – «я в себе не вірю, може тобі вдасться повірити в мене?» Чоловіки дуже люблять жінок, які знають ціну.

17. Класти чоловіка на останнє місце

Жінка має розуміти, кому та скільки часу приділяти насамперед, щоб чоловік та діти були щасливими.

18. Вважати секс чомусь другорядним

Для будь-якого чоловіка важливий фізичний зв’язок із жінкою. Не можна вважати, що сексом мають займатися лише молоді пари.

19. Не приймати вад чоловіка

Запам’ятайте, ідеальних людей немає. Де є ідеал – там немає зросту. Не треба чіплятися до чоловіків і «пиляти» їх.

20. Економія на собі

Якщо жінка вважає, що мусить жертвувати собою заради сім’ї – це ні до чого доброго не приведе. Справжні жінки дбають насамперед про себе, про свій зовнішній вигляд та душевний стан.

21. Розповідати матері про всі недоліки чоловіка

Це дуже погана звичка. Для такої жінки всі чоловіки будуть поганими, бо мама набагато краща.

22. Демонстрація незалежності

Якщо жінка постійно показуватиме чоловікові, наскільки вона самостійна та самодостатня, він відчуватиме свою непотрібність.

23. Не захоплюватися чоловіком

Пам’ятайте, що чоловіки завжди роблять все заради жінок. Якщо ви не цінуєте вчинків свого партнера, то дуже швидко знайдеться та, яка це робитиме з величезним задоволенням.

24. Надмірна відповідальність

Жінки, яких хвилює лише їхня робота та особисті цілі, втрачають свою привабливість.

25. Відсутність подяки

Чоловікові треба дякувати за його вчинки, але треба розуміти, що він не зобов’язаний робити щось заради вас.

26. Жалість

Жінки, які шкодують чоловіків, ніби вони настільки слабкі та не зможуть впоратися з проблемою без чужої допомоги, підсвідомо починають грати роль матусь.

27. Заробляти на життя та не бачити самого життя

Якщо всі сили жінки спрямовані на заробіток грошей, то згодом її дім залишиться без тепла та кохання, поряд із такою жінкою нікому не буде затишно.

28. Вважати, що матеріальне вище за духовне

Якщо думати лиш про те, як народити та виховати дітей, як купити автомобіль чи нерухомість, а не про те, як розвивати свою жіночність, виникає ризик залишитися без жодних благ. До справжньої жінки блага приходять самі і для цього не потрібно прикладати багато зусиль.

29. Думати, що без чоловіків можна легко обійтись

Запам’ятайте, якщо думати, що ви зможете обійтися без дорогих прикрас, вони у вашому житті ніколи не з’являться. А є жінки, які без них жити не можуть, тому вони мають і багато чого іншого теж.

Чи погоджуєтесь ви з цими думками?

ТУТКА - Відпочивай корисно
ТОП найбільших жіночих помилок