6 хитрощів для покращення сексуального життя

“Секс без любові — це так само безглуздо та немудро, як і любов без сексу”, — Гантер С.Томпсон

Хочете кардинально покращити своє сексуальне життя? Що ж, ви потрапили туди, куди треба! Ці неймовірні поради та рекомендації допоможуть вам урізноманітнити близькість із коханою людиною.

Попри те, що у вас і так може бути чудесне сексуальне життя, вам може не вистачати якоїсь родзинки. Ви все одно даватимете питання, чи можуть поради допомогти вам відчути ще більшу насолоду. Насправді частково краса інтимної близькості прихована у тому, що вона дуже суб’єктивна.

Той факт, що одна людина любить секс у стилі БДСМ, не означає, що іншим людям не подобається ніжний секс. Те саме стосується і ваших власних уподобань. У певний момент вам може захотітись випробувати щось нове. А розвиток своїх сексуальних смаків та схильностей – дуже важлива річ. Експерименти є невіддільною частиною сексуального життя.

Фізичні зміни, які ваше тіло зазнає з віком, також дуже впливають на сексуальність. Зниження рівня гормонів та погіршення кровообігу, як і неврологічне функціонування, призводять до сексуальних проблем: вагінального болю або еректильної дисфункції.

Такі фізичні зміни означають лише одне: секс уже не буде настільки інтенсивним, як у молодості. Але на його місце приходить інший процес. Він супроводжується зовсім іншими емоціями. Але побічні продукти зрілості, такі як самовпевненість, більш розвинені комунікативні навички та перегляд старих заборон, можуть допомогти створити багатший, різноманітніший та приємніший сексуальний досвід.

Однак багато людей не усвідомлюють весь потенціал своєї сексуальності. Можливо, ви теж? Якщо так, то не хвилюйтесь! Ми підготували для вас шість ефективних порад та хитрощів, які допоможуть покращити ваше сексуальне життя.

секс

1. Спробуйте секстинг

Не лякайтесь! Секстинг — це лише короткий текст, який ви надсилаєте своєму партнеру, розповідаючи про те, що ви збираєтеся з ним робити або наскільки ви зголодніли за його тілом.

Що ще важливіше, секстинг дає вашій другій половинці зрозуміти, що ви завжди думаєте про неї. Кому це не сподобалося б? Нікому. Як каже американський письменник-фантаст Роберт А. Гайнлайн:

«Секс без кохання – це просто фізична вправа».

2. Рухайтеся під улюблену музику

Кожен з нас має одну чи дві пісні, які зачіпають за душу. З’ясуйте, які саме подобаються вашому партнеру, додайте в плейлист щось своє та запускайте! Комусь до вподоби пісня “Come On” Баррі Вайта або “Love To Love You Baby” Донни Саммер. Слухайте музику та рухайтеся під неї в такт!

Зрештою, «танець – це перпендикулярне висловлення горизонтального бажання». У будь-якому разі, так вважав ірландський драматург Джордж Бернард Шоу.

Уявіть, як ваші тіла зливаються, і ви відчуваєте подих одне одного, рухаючись у ритмі сексуальних мелодій.

Читайте також: 7 видів сеkсу, які мають бути у стосунках

3. Залишайте записки

Якщо ви не прихильник текстових повідомлень, можна залишити записку. Насправді як казала відома чилійська письменниця Ізабель Альєнде:

«Для жінок найкращі афродизіаки – це слова. Точка G знаходиться у вухах. Той, хто шукає її внизу, даремно витрачає свій час».

Вам навіть не потрібно проявляти творчий підхід, щоб змусити партнера завестись через записку. Її можна залишити на подушці або заховати у сумці. Прості ніжні слова, а може навіть кілька брудних фраз, допоможуть вам отримати неймовірний настрій з боку партнера.

4. Займіться самонавчанням

Як казала відома американська співачка Мей Вест:

«Гарний секс — це як гра в бридж. Якщо в тебе немає гарного партнера, тобі краще мати гарну руку».

А це означає, що вам варто продовжувати навчатись. Відомо безліч класних матеріалів на цю тему. Це буде вкрай корисно тим, хто шукає конкретне розв’язання своєї проблеми.

Просто пошукайте в Інтернеті або у місцевій книгарні. Виберіть кілька джерел та використовуйте їх, щоб допомогти самому собі та партнеру стати більш освіченим у сексуальному плані. Ви можете виділити поради, які вам особливо сподобалися, щоб поділитися ними з партнером. Це дуже допомагає тим людям, які не звикли розмовляти про сексуальні потреби відверто.

5. Робіть одне одному масаж

Сила дотику – це щось! Чуттєвий масаж насправді творить дива як для тіла, так для розуму. Спробуйте запалити свічки та скористатися масажною олійкою. А якщо ви не знали, то є багато інших речей для цього процесу. Наприклад, масажні свічки.

Почніть з ніг вашого партнера та просуньтеся вгору, обов’язково торкаючись його чутливих точок і затримуючись там, де він просить. Зрештою, на думку Оскара Вайльда:

«Все у світі пов’язане із сексом, крім самого сексу. Секс – це сила».

6. Цілуйтесь з наміром

Пристрасні поцілунки — один із найкращих інструментів для доброї близькості. Зрештою, вони викликають викид окситоцину, дофаміну та серотоніну. Цей хімічний коктейль різко посилює почуття прихильності, потягу та ейфорії. Тому не варто нехтувати таким ефективним методом.

Спробуйте замість звичайного вітання поглянути партнерові у вічі, притиснути його до свого тіла та поцілувати глибоко та довго. Використовуйте свій язик і руки так, щоб дати йому зрозуміти, що далі станеться ще приємніше. За словами актриси Інгрід Бергман:

«Поцілунок – це чудовий інструмент, створений природою, який може зупинити потік слів, коли вони стають зайвими».

Якщо жодна з цих порад вам не підходить, не здавайтеся. Пам’ятайте, що для отримання задоволення вам необов’язково іти за планом. От і все.

ТУТКА - Відпочивай корисно
6 хитрощів для покращення сексуального життя