12 сучасних проблем у стосунках

Знайти свою людину справді нелегко, а ще й для сучасної людини, яка окрім старих проблем стикається з новими, сучасними викликами. Життя в епоху Інтернету і соціальних мереж не таке класне, як нам здавалося: воно ускладнюється надмірною орієнтацією на себе, навіть у стосунках.

Тутка виділив 12 проблем, об які спотикається практично кожна пара сьогодні.

1. Занадто багато часу проводять разом

Спільно проводити час не означає зробити людину центром свого Всесвіту і забути про своє життя. Часті переписування в Інтернеті чи страх залишитися покинутим створюють додаткове напруження між людьми.

Якщо нас зненацька починає дратувати кохана людина або вам стає з нею нудно — час дати одне одному трохи більше вільного простору.

2. Непорозуміння у листуванні

Базові речі незмінні: найважливішу інформацію ми сприймаємо через невербальну комунікацію — інтонацію і мову тіла. Світ сьогодні дає змогу проводити в мережі велику кількість часу, намагаючись витлумачити бажання іншої людини, висловлені одним словом чи смайликом.

Не варто говорити про наслідки, але через кореспонденцію не можна зрозуміти всього — врятує телефонна розмова або спілкування віч-на-віч.

3. Занепокоєння, що ти “проґавиш” свою долю

Дейтинг-агенції чи сайти пошуку знайомств провокують занепокоєння, що ти можеш не зустріти свого справжнього кохання. Так, навіть збільшуються сумніви щодо дійсного партнера (а чи справді ту людину ми обрали) і хочеться почати шукати “ще”. Психологи радять перенаправити свої старання в інше річище: намагатися стати тією людиною, яку ви б хотіли мати.

Читайте також: 11 проблем, через які шлюб починає тріщати по швах, хоча впоратися з ними може кожен

4. Страх приймати рішення

Хто не хотів накивати п’ятами перед відповідальною розмовою? Ми не хочемо робити вибір і брати на себе відповідальність, але перестаємо давати відповіді.

Але сьогодні проблеми справді б’ють по молодих закоханих, вони не хочуть розмовляти, і так стосунки завершуються.

5. Втручання родичів

Невміння приймати рішення самостійно змушує молодь шукати поради в родичів, і то так часто, що старше покоління стає невіддільною і впливовою частиною життя молодшого.

Важливо пам’ятати, що батьки ніколи не знатимуть наших обранців краще за нас. Отож, відкладіть телефон і приймайте дорослі рішення.

6. Занадто публічне життя у соцмережах

Користувачі соцмереж часто перебільшують своє реальне життя і прикрашають його. Як-не-як, а воно впливає і на нас — наше вже здається нам не справжнім, і ми теж завантажуємо в мережу свої найприватніші світлини.

Якщо ви заздрите стосункам інших людей, подумайте, що ваші — дійсно унікальні. А що там ховається за любовними історіями інших не знає ніхто.

7. Звичка вдавати не те, що є насправді

Ми боїмося, що нам завдадуть болю в стосунках. Тож не висловлюємо своїх справжніх відчуттів, носимо маски, закриваємось, і наші кохані не розуміють, що ми переживаємо та хвилюємось за них.

Так партнери лиш віддаляються від нас — тож радимо все називати своїми іменами.

8. Не вистачає хоробрості вирішити конфлікт

Ми так багато інформації передаємо через повідомлення, а замовчуємо насправді важливі речі. Ми часто віддаляємося від партнера, бо не хочемо починати серйозну розмову — остання може призвести навіть до закінчення стосунків.

9. Соцмережі породжують ревнивість

Сьогодні зраджувати стало легше: якщо ваш коханий “вподобав” знимку іншої людини — вас це може образити. Так в парі процвітає ревнивість і страх бути зрадженим.

Радимо припинити відстежувати соціальну активність своїх коханих, і все буде добре.

10. Розмови про колишніх партнерів

Не кожному приємно постійно вислуховувати про колишніх партнерів своїх коханих, бо так ризикуємо наслідувати образ попередніх стосунків. Припиніть порівнювати та згадувати минуле, живіть новим життям з новим коханням.

11. Викривлене зображення любові

Соціальні мережі спотворюють і перебільшують зображення любові: на нас тиснуть, нав’язують стандарти краси. Люди хочуть почати стосунки тоді, коли дійдуть нарешті до бажаного ідеалу.

12. Постійне прагнення яскравих відчуттів

Фільми та попкультура вселили нам думку, що кохання — це постійна ейфорія та вічне задоволення. Так, початку стосунків притаманні такі відчуття, але далі на їх місце приходить спокій. А сучасні пари, навпаки, розчаровуються у стосунках, коли проминає те перше захоплення.

З якими проблемами у стосунках стикалися ви? А ваші друзі? Діліться думками в коментарях.

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
12 сучасних проблем у стосунках