Як сайти знайомств вбили любов. Витверезний пост

Люди розучилися спілкуватися в реальному житті — до цього призвели сучасні технології. Для багатьох прояв уваги полягає тільки в тому, щоб поставити лайк в соціальній мережі — ця ситуація жахає.

Чоловіки розучилися залицятися до жінок і багато з них справді думає, що цього не треба робити. І колись всі знали про те, що у світі безліч легкодоступних жінок, але якщо тоді це були просто думки в голові, то зараз всі ці жінки легко з’являються в смартфонах у чоловіків завдяки численним сайтам знайомств. Доступ відкритий, вибір величезний. І люди певні, що романтика померла і з цим потрібно змиритися. Від більшості сучасних чоловіків не варто чекати навіть банальних повідомлень з побажанням доброго ранку.

Читайте також: 16 людей, які заради кохання роблять маленькі, та дуже важливі справи

Куди поділася романтика?

Якщо ви мрієте про міцні стосунки — треба діяти. На замітку чоловікам:

  • під час вечері дивіться не у свій смартфон, а на обраницю;
  • зосередьте увагу на партнерці, а не на яскравих фігуристих панянках у вашому телефоні,
  • вчіться спілкуватися;
  • плануйте побачення, дивуйте і тіште кохану жінку, не сидіть, склавши руки.

Люди розучилися

Аналогічні поради можна дати і дівчатам. При знайомстві з хлопцем думайте про нього, запитуйте про все, що вас цікавить, і не допускайте думки, що на сайті можна знайти когось кращого. Не думайте, що легко знайдеться той, хто буде любити вас такою, якою ви є насправді, щоб побудувати міцні стосунки треба працювати, причому довго і наполегливо, а не змінювати кандидатів як рукавички.

Інтернет вбиває любов

У нашого покоління безліч можливостей. Наші батьки не могли так легко поглянути на красу Португалії, просто ввівши запит в пошуковому рядку і клацнувши мишкою для замовлення квитків, оплативши їх онлайн. Наші батьки не бігали з одного побачення на інше, не шукали замін блискавично, якщо щось в людині не сподобалося. Якщо постійно перебирати та шукати ідеального партнера, то можна до кінця своїх днів прожити на самоті.

Люди розучилися

Не піддавайтеся спокусам, в морі можливостей легко загинути. Якщо колись ми вважали, що міцні стосунки зав’язуються після сексу, то тепер — після зміни статусу в соціальній мережі. А довколишні люди вірять не нашим словам, а фотографіям в Інстаграм. На просторах Інтернету повно «щасливих» людей і мало хто знає, що ховається за цією обкладинкою насправді.

Ми робимо висновки на підставі того, що побачили в мережі й нас не хвилює, що це може виявитися брехнею. Ми віримо в ідеали і почуваємось нещасними. Життя в мережі та реальне життя — це зовсім різні речі, пам’ятайте про це. «Ідеального» сімейного життя не існує, справжня любов — це не доставка піци, де все просто і легко. На жаль, багато людей серед нас розучилися любити по-справжньому.

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як сайти знайомств вбили любов. Витверезний пост