16 людей, які заради кохання роблять маленькі, та дуже важливі справи

Кохання — це не обіцянки й гучні слова, а реальні вчинки. Хтось ділиться зі своєю половинкою горішками M&M’s, щоб діти не помітили, інші вдосвіта прокидаються і супроводжують коханих в аеропорт, а треті вигадують навіть крекер у формі знаку зодіаку своєї супутниці чи супутника.

Тутка запропонує своїх 16 прикладів справжнього кохання, які можуть очолити нові фантики Love is…

1.

Дружина попросила мене увійти до іншої кімнати. Я очікував на серйозну розмову, а вона тайкома хотіла поділитися горішками M&M’s.

2.

Обізвала хлопця дурнем, бо він поїхав на роботу на метро, а не на автобусі, що значно довше. Відповідь мене вразила: “Я добираюся автобусом тому, що звідти можу зателефонувати тобі. В метро гірший зв’язок”. Напевно, в цій ситуації дурною залишилася я.

3.

Нещодавно довідалася, що крекери-рибки придумав чоловік, щоб догодити своїй дружині. Вона за гороскопом — Риби, і так він хотів висловити свою любов.

Отож, знайте: кожен крекер-рибка сповнений любові.

Читайте також: Мета — самодостатність. 10 порад для жінок від відомого психолога

4.

Кохаю свою дружину! Вона збиралася пообідати з подружками і питала мене, чи не хочу і я чогось із кафе. Каже, дівчата дуже здивувалися її вчинком. Вона відповіла їм: “От бачите, чому досі жодна з вас не заміжня”.

5.

Вчора вночі мій хлопець на руках переніс мене до спальні, бо я заснула на дивані. А сьогодні просто приніс каву на роботу.

Як гадаєте — вже варто бігти за весільною сукнею?

Кохання

6.

Хлопець моєї молодшої сестри прокинувся о 04:00 ранку, щоб супроводити її до аеропорту і їй не довелось їхати з незнайомою людиною в одній автівці.

7.

Мій хлопець жодного разу не вказав мені, що одягати, а що ні, що публікувати в соцмережах, а що ні, як поводитися. Від нашого знайомства він зумів допомогти мені залишитися собою. І це — одна з багатьох причин, чому я його кохаю.

8.

Минулого року я випрошувала уваги у свого вже колишнього хлопця, яку він роздавав іншим направо-наліво, просила його поїхати зі мною у Діснейленд на мій день народження. Цьогоріч на свято мій хлопець влаштував мені теплу родинну вечерю, подарував нову валізу і ми разом поїхали до Діснейленду.

9.

Декілька років тому хтось сказав моїй дружині, що її дуже важко любити. Вона досі переживає через це, а мені доводиться щодня підтверджувати своє кохання. Будь ласка, будьте обережні зі словами.

10.

Я так сильно кохаю свого хлопця, що можу сказати йому: “Хочу піти поглянути, як росте трава”, а він відповість: “Прекрасна ідея”. Скажу вам так: шукайте таку людину, яка ладна займатися усім, лиш тільки бути з вами якомога довше. На менше навіть не погоджуйтеся.

Кохання

11.

Сказала чоловікові, що мені стає легше, коли я розмальовую. Думала, він посміється з мене, та коли прийшла додому, знайшла нові гелеві ручки та розмальовки. Я дуже вдячна йому за такі важливі для мене дрібниці.

12.

Ми з хлопцем живемо за годину їзди одне від одного. Хотіла його здивувати і несподівано до нього завітати, а він, на диво, подумав про те ж.

От і стоїмо навпроти зачинених дверей будинку, він — моїх, я — його, і виглядаємо одне одного.

13.

На Різдво хлопець подарував мені графічний планшет і сказав, що він — мій найбільший прихильник. Захотіла віддячити йому за це, на що він сказав: “Займайся тим, що любиш. Просто створюй красу”. Справжнє кохання.

14.

Підійшовши до своєї автівки, побачила, що мій чоловік її помив, прибрав, витрусив з неї увесь бруд, та ще й купив улюблений освіжувач повітря. Не можу припинити дивуватися цьому чоловікові. Він точно знає, як висловити свою любов.

15.

Моя мама не знає англійської мови, зате моя дівчина вчить іспанську, щоб могти з нею порозумітися. Щоразу, коли ми збираємося до мами, кохана заучує 1-2 речення, щоб могти підтримати розмову. Мені дуже подобається, що вона намагається налагодити стосунки з моєю ріднею.

16.

Перед роботою повідомила своєму хлопцю, що після тренування збираюся зайти до нашої улюбленої кав’ярні у справах. Прийшовши туди, бариста сказав, що заходив мій хлопець і наперед розплатився за обід та каву для мене.

Любов — чим вона є для вас?

Всі  фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
16 людей, які заради кохання роблять маленькі, та дуже важливі справи