Як ревнують знаки Зодіаку: Тільці – справжні детективи, Діви – провокатори

Трохи ревнощів стосункам не зашкодить, а ось інтенсивна форма цього почуття може стати фатальною для стосунків. Дізнайтеся, які зі знаків Зодіаку найкраще контролюють ревнощі, а які поводяться буквально як божевільні ревнивці.

Овен

Овнам важливо, щоб стосунки ґрунтувалися на довірі. Тому партнер, який обманює або лицемірить, змушує Овна дуже ревнувати. Недовіра та почуття незахищеності лише ще більше посилюють його ревнощі, тому партнерові Овна важливо бути з ним максимально відкритим, а не тікати від проблем.

Телець

Цей знак Землі мріє про тихе сімейне щастя, а також про здорові та гармонійні стосунки. Саме тому, якщо Тельці починають відчувати найменший сумнів у вірності партнера, у них прокидається «детектив». Вони докладають усіх своїх зусиль для того, щоб з’ясувати, що насправді відбувається. І якщо у Тельців знайти найменші докази невірності, то партнерові буде непереливки.

Близнюки

ревнощів

Люди, народжені під цим знаком, за своєю природою не ревниві, але часом все ж таки їх охоплюють підозри. Цікаві та спраглі до дії Близнюки починають блукати лабіринтами своєї уяви у пошуку доказів невірності, їх пожирає почуття ревнощів, що робить їх дуже нещасними.

Читайте також: Як страждають знаки Зодіаку. А про Вас співпало?

Рак

Представники цього знаку дуже рідко відчувають ревнощі, тому що більшість часу вони засліплені любов’ю. Раки настільки сильно прив’язуються до людини, яку люблять, що їм і на думку не може спасти думку про зраду. Але якщо все ж таки вони знаходять причину для сумнівів, це вражає їх до глибини душі. Вони рідко пробачають зраду, але якщо все ж таки вирішать залишитися у стосунках, будуть згадувати про завдану ними рану до кінця життя.

Лев

ревнощів

Людей, що народилися під цим знаком, ревнощі засліплюють досить часто, причиною цього або гордість, або страх бути недостатньо коханими. «Ревіти» Лев зазвичай починає не через втрачене кохання, а через безпорадність, яку він відчуває. Леви чекають від партнера дуже багато чого та саме тому часто ревнують.

Діва

Діви можуть спеціально своєю поведінкою провокувати почуття ревнощів у партнера. Вони люблять домінувати у стосунках, намагаючись тримати під повним контролем як свого партнера, так і власні почуття. Тому людина, яка любить Діву, з часом стає страшним ревнивцем, що призводить до постійних з’ясувань відносин.

Терези

Представники цього знака просто люблять своїх партнерів. Вони не ревниві та готові багато віддати за любов. Але якщо Терези відчувають, що партнер починає користуватися їхньою добротою і терпінням, тоді стають непередбачуваними й навіть небезпечними. Їх ревнощі можуть вилитися в щось неконтрольоване, тому краще уникати вступати з Терезами в затяжні конфлікти.

Скорпіон

ревнощів

Дуже ревнивий знак зодіаку. Скорпіони зазвичай ревнують свого партнера до всіх і кожного, хто сміє лише до нього наблизитися. Скорпіони відрізняються особливою чутливістю, і саме тому їм дуже часто буває дуже важко стримувати та контролювати свої емоції, у тому числі й ревнощі.

Стрілець

Люди, що народилися під цим знаком, досить ревниві, у чому вони ніколи не зізнаються, тому що це зачіпає їхню гордість. Факт невірності вони прощають та продовжують пам’ятати про нього до кінця життя. Саме тому при перших сумнівах представникам цього знака варто розставити всі крапки над «i», щоб ситуація не перетворилася на проблему, яку неможливо розв’язати.

Козоріг

Представники цього знака ніколи не забувають і не прощають усього того поганого, що робить партнер. Хоча це звучить дивно, але Козероги зовсім не ревниві, тому вони ніколи не починатимуть стеження за коханою людиною, щоб тільки розвіяти свої сумніви. Але якщо все ж таки Козоріг дізнається про те, що його обдурили, він відразу ж зачинить двері перед носом партнера, що означатиме неминучий кінець стосунків.

Водолій

ревнощів

Водолії зазвичай рідко ревнують. І якщо це почуття навіть поселяється в їхньому серці, вони намагаються сховати його за саркастичною поведінкою. Зрозумівши, що їхні ревнощі були виправдані та що їх справді обдурили, вони не з’ясовують стосунків, а просто закінчують цю історію кохання назавжди.

Риби

ревнощів

Ревнощі – це почуття, яке переслідує представників цього знака по всьому шляху відносин. Риби від свого партнера просять багато, а іноді надто багато кохання та уваги. Тому Рибкам дуже важко пробачити навіть незначні помилки.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як ревнують знаки Зодіаку: Тільці – справжні детективи, Діви – провокатори