Кількість собак, які вам вдалося побачити, безпомилково визначить ваш психологічний вік

Іноді так буває, що психологічний вік людини не збігається із біологічним. Одна людина в зрілі роки може відрізнятися юнацькою енергією і запалом, а інша в юні роки може бути серйозною і відповідальною не за роками.

Фахівці впевнено заявляють, що вся річ у тому, що біологічний вік людини у багатьох випадках менш важливий. Адже ставлення до життя визначається саме психологічним віком. І це число можна визначити, наприклад, за допомогою нескладного тесту.

психологічний вік

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ВІК ЛЮДИНИ

Варто лише поглянути на картинку нижче і порахувати всіх собак, яких вам вдасться розгледіти. А потім просто погляньте трохи нижче, щоб дізнатися, яке розшифрування психологічного віку дають фахівці у вашому випадку.

психологічний вік

1. На малюнку 4 собаки

Якщо вам вдалося знайти лише чотири собаки, то ваш психологічний вік юнацький: від 15 до 20 років. Ви дуже просто ставитеся до життя, не любите заглядати далеко вперед. Зате добре проводити час і веселитися вам дуже до вподоби.

Читайте також: Перше, що Ви побачите, розкриє Ваш спосіб існування

Ваш креативний розум завжди шукає цікаві завдання, де можна проявити себе з найкращого боку. У вас добре виходить ладити з людьми, ви вмієте схиляти їх до себе. Навіть зараз ви спокійно можете назвати себе щасливою людиною. І це чудово!

5. На зображенні 5 собак

Ті, хто зумів розглянути рівно півдесятка собак на зображенні, вже зріліші, ніж ті, кому дістався перший варіант. Тут психологічний вік вже коливається між 25 та 30 роками. Людина вже зіткнулася з дорослими проблемами, багато чого подолала. Але досі ще не втратила любові до життя, любить веселитися та відкривати для себе щось нове.

3. На зображенні 6 собак

У цьому випадку психологічний вік знаходиться на якіснішій позначці в 30-40 років. Ти цінуєш стабільність і вже даремно не ризикуєш, не погоджуєшся на авантюри. Старанно плануєш кожен крок, спонтанні рішення не для тебе. Тверезо дивишся на речі та майже ніколи не конфліктуєш з іншими людьми.

психологічний вік

4. На малюнку 7 собак

Якщо вдалося розглянути стільки собак на зображенні, то психологи у графі «психологічний вік» несміливо малюють цифри 10–15 років. Ти ще дивишся на світ крізь рожеві окуляри. Відрізняєшся неймовірною наївністю, довіряєш усім поспіль. Але також тобі вдається постійно знаходити привід для радості та посмішок. А ще ти чудово ладнаєш з іншими людьми, адже твоя щирість руйнує будь-які стіни.

Якщо тобі вдалося знайти менш як 4 собак (або понад 7), то в такому разі оцінити твій психологічний вік цьому тесту не вийде.

Як вам такі тести?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Кількість собак, які вам вдалося побачити, безпомилково визначить ваш психологічний вік