Як страждають знаки Зодіаку. А про Вас співпало?

Всі щасливі знаки Зодіаку щасливі однаково, а страждає, звісно ж, кожен по-своєму. Перевірмо себе!

КОЗОРІГ

Зодіаку

Козоріг страждає, сміливо дивлячись вперед. Статися може все, що завгодно, Козоріг це знає і стоїчно готовий прийняти удар долі у своє прекрасне потужне головне чоло. І приймає з надією, що все це найближчим часом якось закінчиться. Вірніше, не як-небудь, а неодмінно добре закінчиться. Це не означає, що Козероги – рожеві оптимісти. Це означає, що Козоріг впирається рогами в паркан і читає мантру: «Паркан не вічний, паркан не вічний, падай, скотиняко, Козоріг – птаха сильна». І паркан падає – де йому вистояти.

ВОДОЛІЙ

Водолій страждає зарозуміло. Жалюгідні нікчемні людці не гідні того, щоб дізнатися про мій біль. При цьому виглядає Водолій так, що жалюгідні нікчемні люди заклопотано переглядаються – може, йому «швидку» викликати? Але Водолій невблаганно відстороненим поглядом, повним вікового страждання, зорить кудись в сузір’я імені себе. Так, мною назвали сузір’я, шепоче Водолій, а вам слабо? І, знаєте, якось відразу йому стає легше.

РИБИ

Риби страждають з насолодою. Не виключено, що Рибам зсередини луски здається, що страждати вони не люблять. Але це самообман. Справжня Риба зачепиться за будь-яку дрібницю: сумнівного дзвінка чоловікові ввечері від незнайомого Олега Вікторовича, який, і до ворожбита не треба йти – жінка, хоч і розмовляє низьким баритоном. Зачепиться – і почне страждати. Та так, що “заплакала і знов…”. Поскиглить і топитися піде. Ну а те, що Риби не тонуть – це вже деталі. Рибі важливо не втопитися, а межі окреслити.

ОВЕН

Овен страждає мовчки. Не тому, що Овни замкнуті чи, наприклад, бояться публічного осуду. Овни взагалі нічого не бояться. Просто вони щиро впевнені, що: а) ви все одно не зможете допомогти, отож, не тратьте, куме, сили – спускайтеся на дно; б) ви просто не зрозумієте, що переживає Овен. Бо ви – не Овен. Отже, ваш особистий досвід, вибачте, заради Бога, за замовчуванням ніякий. Тож Овен якось сам переживе, не вперше.

Читайте також: Старість і знаки Зодіаку — як вона на них впливає?

ТЕЛЕЦЬ

Телець страждає з руйнуванням. Ось ця світла печаль, тихий стогін носом в стіну – це неспортивно, а, отже, безглуздо.
Справжні страждання Тельця рідні та друзі дізнаються за характерним ядерним грибом, вони виростають одночасно з декількох сторін горизонту. А Телець замітає віником під шафу уламки горнятка та сумно запитує: «За що мені все це?».

БЛИЗНЮКИ

Близнюки страждають багатослівно. Якщо ви необачно запитаєте: «Що сталося?», то дізнаєтеся про справи Близнюка приблизно в тисячу разів більше, аніж хотіли. Близнюк почне з осені 1993-го року, коли був по-літньому теплий вечір, і дерева ще не підозрювали про те, що жорстока зима вже стоїть за рогом з крижаною косою і сміється над безтурботністю місцевої флори.

Ось так і я, маленький наївний Близнючок, сім років тому безтурботно сміявся над жартами найбільшого кохання всього мого життя… Ніколи не питайте у Близнюка: «Що сталося?». Він все одно розповість, але є шанс, що розповідь почнеться з цього тисячоліття.

РАК

Раки страждають високодуховно. Ні, ну чому відразу «напиваються»? Зовсім необов’язково. Рак буде зітхати, зводячи очі до неба, слухати гарну музику та читати книги про самовдосконалення.

Крутіші Раки будуть книги про самовдосконалення писати. А юні Раки почнуть з віршів. Приблизно ось таких: «Кров, смерть, біль. Ніч, тінь, смуток. Ти пішов, але серце своє залишив. Як і букет синіх незабудок».

ЛЕВ

Знак Зодіаку Лев страждає в гарній компанії. Страждання на самоті Лев вважає марною тратою часу та душевного ресурсу. Погано мусить бути всім. Тому Лев втягне у свої переживання всіх запізнілих васалів, які ще не встигли з вереском втекти пішки до Кенії.

І васали, самі не зрозумівши, як це сталося, вже сприймають кривдників Льва, як своїх особистих ворогів. І йдуть воювати. А Лев поблажливо страждає – так-так, дай йому, крихітко, дякую, що ти у мене є.

ДІВА

Діва страждає конструктивно. Робить ремонт і здобуває другу вищу освіту. Тому Дівам всі заздрять. Мовляв – ти така сильна, ти так тримаєшся, я б не змогла, а ти така молодець.

Діва, в принципі, абсолютно не заперечує проти таких оцінок, але в глибині душі сприймає свої страждання з вдячністю. Як чарівний пендель, котрий дуже вчасно прилетів до неї та здатний творити справжні дива.

ТЕРЕЗИ

Ваги намагаються врівноважити страждання чимось приємним. Залежно від статі, віку та фінансових можливостей Ваги зрівноважують власні страждання всім спектром ентертейменту від кругосвітньої подорожі на яхті до миття вікон в під’їзді.

Тому збоку Ваги виглядають одним з найбільш життєрадісних знаків Зодіаку. Але це ви просто не знаєте, чого їм коштує поєднувати ці тягарці з жорстоких зрад і смачних задоволень.

СКОРПІОН

Скорпіон страждати не вміє. Ну, як вам сказати, він чесно намагається, але не дано.

СТРІЛЕЦЬ

Зодіаку

Стрільці страждають комплексно. Правильний Стрілець гарненько колекціонує причини для страждань і намагається вгадати так, щоб вони всі вистрілили одночасно.

Скажімо, Стрілець не може просто ревіти та пити горілку, якщо його кинув чоловік (або дружина). Стрілець постарається влаштувати все так, щоб відразу після розлуки з чоловіком/дружиною, його (Стрільця, не чоловіка/дружину) звільнили з роботи. А, в ідеалі, годиться ще зламати ногу. Ось тоді все буде добре.

Переклад та адаптація – Тутка
Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як страждають знаки Зодіаку. А про Вас співпало?