7 помилок, які псують ваше життя

У чому причина наших поразок і невдач? Ось найприкріші життєві помилки, які забирають в нас радість буття і про які ми згодом шкодуватимемо… Якщо вже сьогодні не почнемо виправляти ситуацію.

Ми самі своїми діями відштовхуємо удачу та віддаляємо досягнення мети. Невдалий вибір і помилкові кроки призводять до того, що справи не йдуть на лад, а, навпаки, нас переслідують невдачі. Чому хтось досягає успіхів у житті, а хтось – ні? Чому в одних все ладнається, а в інших – навпаки? Що затримує нас у дорозі?

Головні життєві помилки

Не дозволяти собі радіти

Блокування радості – це не просто хибна життєва стратегія. Це потенційна шкода психологічному та тілесному здоров’ю. В результаті чого підвищується вимогливість до людей та виробляється звичка страждати.

Така модель поведінки тягне за собою зміну сприйняття реальності, певних ситуацій, людей та їх дій. Людина починає бачити життя у чорно-білій гамі. Вчіться радіти дрібницями, не відлякуйте щастя.

помилки

Все відкладати на потім

Досить поширена помилка. Ми живемо не сьогоденням, а завтрашнім днем. Ось і відкладаємо гроші, подорожі, плани та задоволення. Але ж завтра може і не настати. А скільки людей жалкують про втрачені можливості, втрачені сприятливі моменти й взагалі втрачений час…

Чекати на сприятливий (відповідний) момент

Ніщо ніколи не стане ідеальним для вас. Це стосується як ваших власних знань, умінь, так і загальної економічної ситуації у країні, де ви живете. Завжди присутня частка невизначеності та невпевненості. І ніколи немає 100% гарантій. Звикніть до цього. Неможливо застрахуватися від усього та все передбачити. Вчіться справлятися із ситуацією, що склалася у цей момент.

Читайте також: Колись ви припините суперечки з людьми й дозволите їм помилятися

Вважати знання важливішими за навички

Теоретична освіченість – це, безперечно, добре. Але якщо ви не здатні застосувати свої знання на практиці – воно тоді й ламаного гроша не вартує. Якщо вивчати плавання по книзі, але не вчитися плавати у водоймі (штучній чи природній), користі не буде. Якщо не виступати публічно, то теоретичні знання ораторського мистецтва виявляться безсилі.

Можна робити добре, не володіючи теорією, а можна багато знати й не вміти. Знання – корисна річ. Але навички бувають важливішими.

Вірити у те, що вам віддасться за страждання

Вся наша думка базується на стражданні та очікуванні відплати за нього. Страждати можна нескінченно. Вам недодали чогось у дитинстві, не навчили, обділили; ви народилися не у тій країні, не в ту епоху; карма, феншуй, невдачливість; невідповідна освіта й т. д.

Звичка страждати – це зручна позиція, яка виправдовує бездіяльність, слабкість та слабку волю.

помилки

Боятися думки та засудження інших людей

Люди завжди будуть про щось говорити, щось (або когось) обговорювати, їм потрібна тема спілкування. Такою темою можете стати і ви, і ваше життя. Але не варто драматизувати. Часто люди не мають на увазі нічого поганого, коли перемивають комусь кісточки.

Якщо про вас говорять, це означає, що ви цікаві, що вирізняєтеся певними якостями. Якщо чуєте про себе неприємні речі, ставтеся до цього спокійно та байдуже.

Жити не своїм розумом

Кожен іде життям своєю дорогою.

Чи часто ви цікавитеся думкою інших щодо свого життя, дій та рішень? Як часто берете на озброєння чужу думку?

Чому, втілюючи плани в життя, ви на когось озираєтеся? Живіть своїм розумом та своїм життям.

Спробуйте зараз почати виправляти ці помилки, і ваше життя почне змінюватися на краще.

ТУТКА - Відпочивай корисно
7 помилок, які псують ваше життя