Ведичні жінки, зупиніться! Думки психолога

Ведичні жінки… Хто вони? Ведичне вчення прийшло до нас з Індії. Адепти ведів буквально вважають, що місце жінки на кухні. Її радість — принести радість чоловікові. Її успіхи — успіхи чоловіка. Її територія — це будинок і побут, її завдання — надихати і підтримувати здорову енергетичну обстановку в сім’ї.

Від автора!

Мені часто закидають фемінізм. Але це не так. Феміністки борються. Я не борюся. Я просто живу. І в моєму світі чоловік і жінка рівнозначні та рівноцінні. Ми однаково потрібні одне одному і однаково зацікавлені в тому, щоб бути разом.

І здавалося б, у 21-му столітті на європейській території землі, в такому погляді на життя немає нічого особливого. Однак до цього часу наші жінки впевнені, що саме вони повинні працювати над стосунками, тобто приваблювати, зваблювати і утримувати чоловіка. І в цьому ритуальному танці проминає усе жіноче життя.

У світі патріархату чоловік — бог. У світі демографічної нерівності та патріархату чоловік — рідкісний бог. Тобто, кожен чоловік — бог, але не кожній жінці дістанеться особистий, індивідуальний бог. Але кожній жінці хочеться. Давайте, зітхнемо сумно, зведемо брівки докупи і скажемо знамените «лиш би коханий був поруч».

Ведичні жінки

Читайте також: Чому зраджують чоловіки і жінки? Через 2 причини

Ведичні жінки, зупиніться! Думки психолога

Не дивно, що в середовищі обожнювання однієї статі та гострої конкуренції серед іншої за сумнівне щастя володіння, неймовірно затребуваними стають всілякі хелпери — як перемогти в боротьбі та відвоювати собі, якщо не окреме, персональне божество, то хоча б трохи мощей у капище.

Ведичні жінки допомагають іншим жінкам увійти в коло жіночої сили, розповідають, як закохати в себе кого завгодно, вчать тренувати м’язи піхви, всіляко догодити чоловікові, подарувати чоловікові незабутній секс, який розбудить у ньому бажання одружитися з володаркою глибокого горла і пружного лотоса.

Ведичні жінки: Не відстають в цьому параді маразму та послідовності різних древніх навчань. Наприклад, послідовники ведичної філософії. Ведична жінка має багато чого робити, щоб спокусити і втримати біля себе чоловіка.

Ведична жінка повинна: ​​бути завжди веселою, тримати посуд в чисті, мати почуття гумору, бути соромливою, мати метою життя сім’ю, надихати чоловіка своєю жіночністю, грошей не просити, не пиляти, не ображатися, не мститися.

Ведичні жінки

Знай собі співай, танцюй, пристрасно віддавайся, веди господарство і не забувай: твій бог, твій цар, твій володар і сенс твого життя — чоловік.

Все це смішно, якби не було так сумно. Вільно інтерпретоване стародавнє учення накладається на природну жертвенність слов’янських жінок. І посилюється історичним контекстом.

У суспільстві, де ще 70 років тому чоловіків і справді не було, бо вони планомірно винищувалися всю першу половину 20-го століття, жінці на кінчиках пальців матері та бабусі передається «тримайся за хлопа, терпи, але тримайся».

Ведичні жінки

А щоб триматися, його спочатку потрібно знайти і відвоювати у зграї таких же мисливиць. В суворій бійці всі засоби згодяться, в справу йдуть і веди, і Лариса Ренар, і все те ж «глибоке горло».

А потім ці жінки потрапляють до мене в кабінет. Або стають завсідниками пси-форумів. Точніше до мене в кабінет потрапляють найбільш розвинуті, ті, хто переміг в боротьбі за мужика, але вже почав розуміти, що щось іде не так. Не так веселково і щасливо, як обіцяли ведичні пророки. І 30 поз “Камасутри” теж не працюють. Не хочеться бути в ліжку з тим, хто стабільно «витирає» об тебе ноги.

Ті, хто на пси-форумах, вони ще не здаються. Вони шукають відповідей на запитання «Чому він не телефонує?», «Ми бачимося лише годину раз на пару тижнів, він відповідає, що дуже зайнятий на роботі й так триває з самого початку стосунків, скажіть мені варто його чекати чи ні?», «Він кричить на мене і заявляє, що я заважаю йому думати, тому що у мене поганий характер, скажіть, як мені змінитися, щоб не засмучувати мого чоловіка?», «Побачивши мене, він агресивно розмовляє і каже, що на дух мене не переносить, при цьому за спиною цікавиться про мене у спільних знайомих і захищає, скажіть, що це означає?».

Ведичні жінки: Ці жінки продовжують вірити, що тільки від їх зусиль і правильної, ведичної, еротичної або магічної поведінки залежить щастя у стосунках.

Ведичні жінки

Насправді ні. Щастя в стосунках не може бути однобічним. Так само не може бути вимушеним. Чоловіка не потрібно надихати, мотивувати, захоплювати або утримувати. Ті, кому це потрібно, — просто не чоловіки. Вони ще не виросли, їх розпестили або навпаки, замучили своєю турботою їх матусі.

Нормальний дорослий чоловік сам знаходить в собі натхнення, мотиви і цілі. І сам знає, з якою жінкою він хоче бути, і чому. І сам докладає зусиль, щоб жінка розуміла, що він в ній зацікавлений.

В нормальному, симетричному зближенні беруть участь обидвоє. І чоловік, і жінка йдуть на зустріч одне одному. А не вона танцює танець, шукає способи і шляхи, а він в цей час гортає свою телефонну книгу, вибираючи кому сьогодні зателефонувати — Тані, Ірі чи Ларисі.

Отож, ведичні жінки, пошліть до біса ваших гуру і замість м’язів піхви качайте краще почуття власної цінності. Бути самодостатньою — це не самотність і не образливо. Це означає бути дорослою, бути тією, хто сам може забезпечити свої потреби, а не бачить в іншому нескінченного донора або теплі материнські груди.

І тільки доросла жінка може привабити до себе дорослого чоловіка. І побудувати з ним рівні стосунки. В яких всі незрозумілі моменти прояснюються не на форумі, а з чоловіком. Станьте цінністю для себе, тоді ви зможете оцінити когось!

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Ведичні жінки, зупиніться! Думки психолога