Чому зраджують чоловіки і жінки? Через 2 причини

Зрада коханої людини — це завжди боляче. Чому зраджують чоловіки: ваша вірність — це ваша риса, яку потрібно виховувати в собі і розвивати.

 • Як пережити зраду близької людини?
 • Що робити, якщо кохана/коханий зрадив?
 • Чому люди зраджують?
 • Як жити далі після зради?
 • Розлучатися чи зберегти сім’ю?

Ці питання буквально заливають психологічні ресурси, як бетон античні скульптури при вторгненні пролетаріату в галереї повалених правителів. Тутка сьогодні поговорить що таке зрада: як, чому і що з нею робити?

Читайте також: Наважтеся піти, коли вам немає заради чого залишитися

Жінка зраджує з двох причин, і вони пов’язані з її чоловіком:

 • вона йому за щось мстить,
 • вона компенсує щось, чого їй в ньому не вистачає.

Зрада

Це — два стратегічні напрямки, до яких можна так чи інакше віднести всі конкретні випадки жіночих зрад. Він її зрадив, він не приділяє їй уваги, він поганий в ліжку, він слабак, він невдаха, він поганець… Хтось про неї піклується замість нього, хтось дійсно гарний в ліжку, хтось сильний, добрий, мужній, живий, розуміє її…

Такі ситуації досить зрозумілі обом статям і викличуть трохи запитань серед чоловіків, крім випадків кричущої власної сліпоти і самозакоханості. Не потрібно особливо розбиратися в жінках, щоб це зрозуміти.

Однак жінки судять по собі, накладаючи цю схему і на чоловіків

І тому не розуміють мотивів такої поведінки серед сильної половини населення світу. Зараз ми це виправимо, виклавши все, як є.

Чоловіча зрада також має дві причини, і вони НЕ пов’язані з його жінкою:

 • є така можливість,
 • не зміг втриматися.

Навіть якщо все у нього добре, і дружина справді кохана, рідна і красива. Навіть якщо в домашньому ліжку здійснюються всі його мрії та таємні бажання. Навіть якщо та, з якою він зрадив, і нігтика дружини не вартує. Все це не має значення.

Зрада

Головне — інша жінка, нова. Інстинкт велить чоловікові розпорошувати свої 100 млн щоденних сперматозоїдів якомога частіше і ширше. Поширювати гени, схрещуватися з різними варіантами. Білі, чорні, мулатки, азіатки, блондинки, брюнетки, руденькі, високі, низькі, худенькі та повненькі — всіх давайте, все треба і цікаво.

Дивитися по боках в реальному житті, гортати картинки, оцінювати, перебирати, обговорювати, порівнювати, фліртувати, шукати, як підібратися до жінки, — дуже хочеться, тому що дуже приємно. Просто приємно і крапка. Інстинкти так нас і мотивують — приємно і неприємно.

Тому, якщо у чоловіка є можливість з кимось переспати, уся його внутрішня самець-тварина збуджується і готується до стрибка. Неможливо пропустити здобич, бо потрібно різноманітно і пишно розмножуватися.

І тоді чоловік намагається втриматися від цієї спокуси. Багато є способів — від взагалі не дивитися і не розмовляти, тобто, не давати такої можливості навіть з’явитися там, де можна все зіпсувати.

У різних чоловіків, звичайно ж, різний ступінь зацікавленості в нових жінок, як і впевненості в собі, прихильності до дружини, сексуальності та взагалі «бажання».

Чому ж зрада згубна?

Крім суб’єктивних почуттів ревнощів, зради, покинутості, розчарування і наступних за ними трагедій?

Все просто: сім’я або пара — це єдина енергетична система, в якій зрада пробиває дірку, зливаючи силу наліво.

Зрушення тектонічних плит, зруйновані життя, долі дітей під загрозою, кінець щастя, і назавжди отруєні стосунки, страх, недовіра, образа, провина, втрата душевної чистоти, купа хвороб — від сечостатевої системи до шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної. Зір, слух, рак, діабет, аварії — теж.

Зрада

Тому найкращим і надійним способом уникнути цієї природної пастки для чоловіка є подвійний постріл:

 • не допускати виникнення такої можливості,
 • триматися і не здаватися в жодному разі.

Носіть обручку, заявляйте всім про свій шлюб або стосунки, менше спілкуйтеся з привабливими для вас жінками, не випивайте без дружини, не фліртуйте ні з ким і ніколи, не розхитуйте свою психіку, розглядаючи світлини інших жінок в соцмережах.

І пам’ятайте, постійно пам’ятайте і бійтеся всіх вищезазначених наслідків!

Щойно ви знімете штани, дружина зателефонує або надішле повідомлення, тому що вона все відчуває на відстані. Зрадите — будете винними і покараєте себе нещасним випадком.

Вона — ваше все — буде зламана назавжди, цю рану нічим і ніколи не загоїти. Ви ж любите її, ви не хочете зробити їй боляче. Ось і уявіть, як би вона поставилася до такого «невинного» слова, жесту і подарунку іншій жінці, якби знала.

Думайте про неї, про своє спільне життя. Сприймайте це, як довгий проект, інвестицію завдовжки в життя. Думайте про свою дочку, якщо вона є. Про матір — якщо немає дочки. Одним словом, хлопці, — залякайте себе на повну. На жаль, інших варіантів немає.

З позитивного ж боку — відкривайтеся своїй жінці, прив’язуйтесь до неї.

Нехай буде вашим другом, сестрою, матір’ю. У ліжку будьте абсолютно безсоромними і чесними — просіть, чого хочете, якою б дивиною вам це не здавалося. Люблячій жінці це все сподобається, навіть дуже.

Нехай ваш секс з Коханою Жінкою буде особливим, тільки вашим, вузькоспеціалізованим. Нехай це буде нескінченна історія з новими заголовками і подробицями. Стільки, скільки хочете. Будьте вразливими, беззахисними перед своєю жінкою.

Якщо ж такої близькості немає, як і довіри з сексуальною розкутістю, якщо немає насолоди, спокою і натхнення з цією жінкою, то вона просто не ваша. І тоді не варто бути разом, а якщо є якийсь побутовий або бізнесовий резон, то як не крути, щастя все одно не буде. Робіть що хочете, різниці вже немає ніякої.

Сподіваємося, у вас все буде добре!

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Чому зраджують чоловіки і жінки? Через 2 причини