У чому проявляється успішність стосунків?

Успішність стосунків — що це? Який критерій може свідчити про те, що ви перебуваєте в «гарних стосунках»? (в сексуальних буде точнісінько такий самий принцип).

Цей критерій — щаслива жінка. Запам’ятайте — Ж кайфує від того, що їй приємно, а Ч кайфує від того, що він зробив комусь приємно.

Це працює як в стосунках взагалі, так і в інтимній сфері. Роль Ч — кохати її, тобто робити те, що їй подобається («роль» актора = задоволення потреб глядача).

Вся сіль в тому, що йому, щоб бути щасливим, потрібно бути комусь потрібним і зробити ту людину щасливою. Це і робить щасливим його самого — бути потрібним і приносити щастя. Це — бажання Ч почуватися чоловіком і героєм, і бути цього гідним.

Читайте також: 11 принципів щасливої жінки

Саме через ці прояви він і бачить, що потрібен, що його вклади досягають одержувача, і що його жінка щаслива. В цьому плані можна сказати, що всі Ч — нарциси. Він все робить заради фідбеку. І чим більше фідбеку — тим більше зробить.

Успішність стосунків

А що ж потрібно самій Ж? Правильно — бути щасливою. Правда, треба зауважити, є тут одна закарлючка.

Чоловік не може зробити нещасну жінку щасливою, кожен має насамперед полюбити себе — це перший етап. Коли вже це є, можна починати другий етап — стосунки.

Адже партнери можуть лише примножити те, що є в іншому, і якщо в іншого знак мінус, від мінусів нікуди не дінешся.

Якщо адекватний Ч побачить сумну нещасну Ж, він швидко зрозуміє, що цю панянку не ощасливиш, успішність стосунків тут сумнівна. Цією невдячною справою захоче займатися (безуспішно) або

  • самовідданий рятувальник (правда не щоб її ощасливити, а заради власної вигоди);
  • аб’юзер (теж заради себе).

Успішність стосунків

Важко не здивуватися, але у фізичному контакті чоловіка і жінки рівно та ж історія, його мета — це її задоволення. Не потрібно пояснювати, що його задоволення — справа нехитра. І при грубому чоловічому форматі — це ніби просто зняти свербіж, який швидко повертається. Але є інший формат, який наповнює емоційно, а не фізично. І в цьому форматі Ч повинен прагнути зробити приємно їй. А звідки він дізнається, як їй приємно? Тільки від неї, на те жінки і говорять. Запам’ятайте, він нічого не здогадається. Ніколи. Ні що дарувати, ні як себе поводити, щоб тобі подобалося. Якщо ви мовчите, для нього це знак, що все ок. Але можете помовчати ще, звичайно — тоді у вас не буде задоволення, і не буде задоволення у вас обох.

Кайф жінки — це те, від чого кайфують обидва. Таке правило — Ж кайфує від того, що їй приємно, а Ч кайфує від того, що він зробив їй приємно.

Пригадайте, як написано на фантику жуйки Love Is — любов, це коли вона їсть цукерку, а йому солодко.

Чи слушні думки автора? Чоловіки, що для вас означає успішність стосунків?

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
У чому проявляється успішність стосунків?