11 принципів щасливої жінки

Щаслива жінка — такий титул має носити кожна. Не королева, не принцеса, але цей статус не має залежати від зовнішніх факторів, а наповнювати усе жіноче буття. Щастя всередині нас, повірте, воно не залежить ні від чоловіків, ні від грошей, роботи чи сім’ї, а навпаки зсередини, з душі проектується на всі сфери життя.

Тутка спробує відтворити 11 принципів щасливої жінки. Перевірте, чи є ви нею хоча б у одному з них?

Щаслива жінка

1. Я насолоджуюся собою

В найпершому пункті зливаються і сексуальність, і любов до себе. Не егоїстична чи егоцентрична, а нормальна, здорова фраза “Я себе люблю, приймаю і розумію”. Жінці, думаючи про себе, вже стає добре і спокійно, і, відповідно, такі ж відчуття породжує вона і в чоловіках, притягує їх ще сильніше. Всесвіт відкликається на такі думки, даруючи панянці ще більше впевненості в собі, спокою і гармонії.

Читайте також: Ознаки сильної енергетики людини та причини її нестачі

2. Я поважаю всіх чоловіків і жінок

Поважаю кожну людину — жінку чи чоловіка — який з’являється в моєму житті. Ціную чоловіче і жіноче начала, які поєднуються в мені та в кожній людині, свою повагу висловлюю словами, думками та вчинками. Поважаю своїх родичів та предків, адже всі людські покоління нерозривно пов’язані.

Щаслива жінка знає, що неповага хоча б до одного чоловіка в житті жінки вносить дисгармонію і дисбаланс у стосунки з її власним чоловіком, і з іншими, з якими вона взаємодіє. Чоловік підсвідомо відчуває це незадоволення і не може бути до кінця щирим і відкритим зі своєю жінкою.

Жінка несе у світ красу, тож і ви до неї спричиніться. Не осуджуйте людей, дбайте про чистоту думок і вчинків, свій зовнішній вигляд. Нехай життя розквітне поруч з вами.

3. Я повністю довіряю світові та чоловікам

Як бачимо, всі пункти пов’язані між собою. Від любові до себе, поваги до чоловіка зроджується довіра і до сильної статі, і до світу в цілому. В коханні вона відкрита і щира, адже чоловік не викликає в неї недовіри, вона живе кожним моментом в житті, проживає кожну мить. Я сумніваюся в чоловікові — настільки ж я сумніваюся і в собі, настільки ж не довіряю світові. Настільки я вірю в себе — настільки я вірю в свого чоловіка, в його сили, мужність.

Щаслива жінка

4. Ти будеш сильним тоді, коли я буду поруч

Щаслива жінка розуміє, що чоловік віддзеркалює ставлення своєї жінки до себе, її любов, повагу. Якщо жінка досягла гармонії з собою і світом, чоловік це однозначно не тільки відчує, але і переживе у своєму житті. Через її підтримку він буде ставати більш впевненим у своїх силах, можливостях, здібностях і навичках.

Жіноча віра і підтримка творять справжні чудеса, недаремно кажуть, що за кожним великим чоловіком стоїть велика жінка. Чоловіча природа дуже сильно реагує на таке жіноче вміння, такі сильні духом жінки притягують протилежну стать.

5. Жінка — берегиня чоловічого его і всього його світу

Жінка стає для чоловіка місцем спокою, відпочинку, відновленням життєвих сил. Він приходить додому і має право висловити все, що хоче, всі прикрощі та радощі життя, і вона його вислухає і прийме, відізветься любов’ю і підтримкою. Якщо чоловік не знайде такого місця поруч з дружиною, то шукатиме його деінде.

Якщо не вести мову про природньо сильних, розвинених чоловіків, то чоловіча впевненість в собі, його успішність залежить від віри в нього його жінки. Натомість він за таке бережливе, кохане ставлення буде віддавати їй сторицею, “носити на руках” — це далеко не переносний вислів. Жінки, невже ми такого не хочемо?

6. Я дозволяю чоловікам помилятися

Всі припускаються помилок, і якщо жінка кожного разу дорікає ними своєму чоловікові, то досвід від прогріхів стане руйнівним. Чоловіча енергія буде витрачатися на саморуйнування і виправлення помилок, а не на конструктивний діалог із половинкою.

7. Я з вдячністю приймаю усі подарунки від чоловіків

Щаслива жінка вміє робити подарунки і приймати їх. Чоловік як благодійник від природи, як сильніша стать, яка повинна забезпечити матеріальні добра, дарує їх жінці в духовному чи фізичному плані.

Чим більше чоловік хоче віддавати, а жінка не захоче приймати, — порушиться установлений світом і Богом порядок, бо ж він має на це право і здібності. Жінка, яка керується в житті установкою “Я сама” одразу нівелює всі старання чоловіка, його прагнення допомоги, знецінює його працю, відкидає і допомогу, і подарунки, від чого страждають обоє — і чоловік, якого отак не приймають, і жінка-героїня, яка не відчуває себе жінкою.

Чоловіки інтуїтивно відчувають потребу у жіночому прийнятті його помочі, тому перед важливими переговорами діляться з коханою, шукають її поради. Тож дозволяйте чоловікам вам допомогати, якщо вони самі виявляють бажання, приймайте від них все з радістю і вдячністю.

8. Я захоплююся чоловіками

Для чоловіка щаслива жінка — усміхнена і задоволена, тож прагніть зробити її такою кожної хвилини. Вмійте висловити сильній статі (родичам, близьким, сусідам) своє схвалення і прийняття, захоплення їх силою і талантами, та навіть банальними дрібницями. Чоловік це емоційно одразу відчує.

9. Щаслива жінка займається саморозвитком і самовдосконаленням кожну хвилину свого життя.

10. Я керую своїми емоціями

Кожна жінка, залежно від свого гормонального фону, щодня різна. Енергетично жінка в 7 разів сильніша від чоловіка, тож не дивуйтеся, що саме жінки створюють настрій вдома і під нього підпадають і діти, і чоловік.

Жінка емоційно нестабільна, активна і творча, що не притаманне чоловікам. Вона на все звертає увагу, кожна дрібниця для неї важлива. Допоки коханий їй зателефонує в обід, вона вже сто раз подумає, що він її не любить і так далі, і це щира правда. Правильне розуміння і ставлення до емоцій допоможе налагодити не одні стосунки.

11. Я щиро висловлюю свої емоції рідним

Щаслива жінка знає, що не варто вибачатися за свої почуття чи емоції, — їх треба висловлювати. Не боятися. Особливо рідним і просити у них допомоги. Якщо вона вам необхідна.

Будьте щасливі! Щодня і щохвилини!

Всі фото з відкритих джерел

ТУТКА - Відпочивай корисно
11 принципів щасливої жінки