Психолог розкриває секрет: від чого жінки найбільше збуджуються

Як збуджувати жінку завжди? Хочете розповім потужний спосіб? Як зробити так, щоб жінка бажала єднання з чоловіком цілий рік, день і ніч? Є один засіб… Працює — безвідмовно. Поділитися?

Відразу попереджу: спосіб підходить не для всіх жінок, а тільки для тієї, яка вже з вами, шановні чоловіки, або вже уважно придивляється до вас як до потенційного партнера.

Незнайомку або жінку, яка не є поруч із вами, чоловік у такий спосіб не збуджуватиме. А ось свою дружину, постійну «подругу» або жінку, близьку до цих статусів, — так, цілком.

Що ж, досить тягнути кота за хвіст, — відкриваємо пелену таємниці! Як збуджувати жінку? Чоловікові потрібні лиш два слова. Так, всього-на-всього два слова.

Ось ці слова: «Я розберуся»

Як збуджувати жінку

Можна і ширше сказати — досить дотримувати свого слова. Чоловіки, які це роблять, дуже збуджують. Повірте на слово.

Чоловіки, які розбираються з важкими ситуаціями, які виникають в житті, розв’язують питання і тримають слова, впевнено тримають пальму першості в усіх змаганнях зі «збудження».

Чому так?

Тому що в шлюбі (саме в шлюбі, в довготермінових стосунках) дуже цінується надійність. Причини цього дуже банальні. Якщо чоловік надійний, отже він і їжу принесе, і до інших жінок ходити не буде.

Читайте також: Люди, які крадуть ваші сили: Як спілкуватися з психовампірами

Якщо дивитися ширше, то надійність — це лише прояв піклування. Чоловік пішов розбиратися з проблемами? Отже, він піклується про свою жінку, захищає її від зайвих переживань, — молодець.

Дбайливість партнера — якщо хто не знає — дуже важлива для жінок. Причому незалежно від місця проживання. Що в українок, що в африканок дбайливість входить до шістки найважливіших якостей чоловіка (в українок — 4-е місце, в африканок — друге). Зверніть увагу — це важлива якість саме чоловіка. Не приятеля, не коханця, а саме чоловіка.

Тому озвучений рецепт працює, як ішлося вище, тільки для жінки, яка або вже довго знає цього чоловіка або серйозно придивляється до такої можливості.

Як збуджувати жінку

Ось в цьому випадку «я розберуся» і будь-який інший прояв надійності (обіцянки, наприклад) працюють просто ідеально.

У всьому цьому рецепті є тільки один підступ. Один, але серйозний: якщо вже сказав, що розберешся, будь ласка, піди й розберися. Якщо дав слово — тримай (сказав, що зателефонуєш вранці, — зателефонуй; пообіцяв винести ялинку — винеси; сказав, що розберешся, — розберися).

Тоді все працює, все добре.

І поради спеціально для жінок, чиї чоловіки роблять так, як я описав вище

Як збуджувати жінку

1. Не зловживайте. Проявляйте свідомість і залишайте чоловікові час і на розв’язання власних проблем. Вчіться розв’язувати свої проблеми самостійно, а чоловікові залиште проблеми, що стосуються переважно вашої пари.

2. Не ремствуйте. Не завжди ситуацію можна вирішити саме так, як хотіли ви. Вирішив чоловік ситуацію, більш-менш залагодив — ось і молодець.

3. Не забувайте. Навіть якщо чоловік тридцять років з вами в шлюбі, він все це робить не тому, що має вас, а тому, що любить вас. Отже, корисно буде постійно його дякувати. Зателефонував? Дякуємо. Виніс ялинку? Дякуємо. Розібрався? Дякуємо. І тільки так.

І випереджаючи обурення в коментарях — так, звісно, ​​жінці подяка потрібна так само.

Ось і все.

Що думаєте з цього приводу?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Психолог розкриває секрет: від чого жінки найбільше збуджуються