Ознаки сильної енергетики людини та причини її нестачі

Сильна енергетика людини — явище досить відоме, якого вже ніхто сьогодні не буде заперечувати. Як і природа, усі люди — унікальні по-своєму, і однаковим чином між собою взаємодіємо. Ми всі пов’язуємося силою хвиль, вібрацій і сьогодні поговоримо про них детальніше.

Тутку зацікавило, як сильна енергетика чи навпаки, її відсутність, може впливати на життя людей.

Основні ознаки сильної енергетики

1. Чутливість — розуміння емоцій та переживань інших людей. Якщо люди тягнуться до вас, їм хочеться розкрити перед вами душу, отже — ви наділені сильною енергетикою.

Сильна енеретика
Фото: pinterest.com

2. Часта зміна настрою — «перемикання» з високих енергетичних потоків на низькі. Таке зазвичай відбувається несвідомо.

Читайте також: Для чого потрібні стосунки з іншою людиною?

3. Засилля негативних емоцій — також ознака людини з сильною енергетикою. Особа емоційно виснажується, тож вдається до алкоголю, паління тощо, щоб перезавантажитися й віднайти життєві сили.

4. Інтроверти — по-справжньому емоційно сильні особи. Тому й вважають за краще відокремитися від суспільного наміру, частіше залишатися наодинці й відновлювати сили.

5. Здатність помічати знаки — однакові цифри, слова, що повторюються та інші. Така здатність пов’язана з умінням зосереджуватися на високих енергетичних вібраціях.

Види потужної енергетики

Сильна енергетика
Фото: pinterest.com

Сильна енергетика ділиться на кілька видів, розглянемо детально кожен з них:

  • дзеркало — вміння скерувати свою енергію так, щоб одержати віддачу. До прикладу, якщо ви бажаєте комусь добра, воно повернеться до вас сторицею у кільканадцять раз;
  • п’явки — вид енергії, обумовлений нездатністю людини самостійно відновити сили, не зачіпаючи інших. Люди з такою енергетикою вельми агресивні та самі часто створюють проблемні ситуації;
  • енергетична стіна — дуже сильні енергетично люди, не бояться труднощів, простують своїм шляхом, не звинувачуючи у своїх негараздах інших людей;
  • причепи — такі люди схожі на п’явок, вони постійно просять допомоги і поради, люблять, коли їх жаліють;
  • поглиначі енергії — намагаються змінити увесь світ. Поглиначі обох видів енергії, зупиняються найчастіше на негативній;
  • самоїди — живуть відсторонено, рідко говорять про свої почуття і потопають у власних переживаннях. Їх головна проблема полягає в надмірному скупченні негативу;
  • рослини — так звані донори, але заслуги яких часто не оцінюють належним чином;
  • фільтри — перепускають через себе і негативну, і позитивну енергії. Але від цього одержують позитивну. Добре реалізуються у педагогіці та психології;
  • посередники — здатні швидко запускати енергообмін, але дуже вразливі до негативної енергії, тому часто страждають.

Чому нам не вистачає енергії

Сильна енергетика
Фото: pinterest.com

Виділяють 5 основних причин нестачі енергії:

1. Ігнорування інтуїтивних здогадок. Важко зрозуміти та розпізнати енергію, коли вона захована в самій дії. Задля одержання енергії треба почати щось робити, а не сидіти, склавши руки.

2. Суперечності. Бездіяльність і марна трата часу може бути обумовлена страхом далі просуватися по життю. Людина живе, підкоряючись власному організму, тобто задовольняючи його базові потреби (їжа, сон, тепло та інші). Справам духовним не надається жодного значення, а це дуже неправильно, адже баланс “фізичне-духовне” порушується. Зовнішній світ притуплює людину своїми протиріччями, в котрих їй дуже важко жити.

3. Енергетичні вампіри. Якщо оточити себе такими людьми і дозволити їм харчуватися вашою енергетикою, то у вас насправді ні на що не залишиться сил. Такі люди просто так не відстануть, не варто на них злитися, але дати жорстку відсіч з метою власного звільнення доведеться.

4. Минуле. Думки про невідворотність минулого, неможливість його змінити призведуть до втрати енергії. Уявіть, що майбуття і минулого немає, вам залишається лише сьогодні. Не переживайте за минуле чи завтрашнє — насолоджуйтеся сьогоднішнім життям.

5. Недооцінка можливостей. Цей пункт є продовженням попереднього. Усвідомте, що змінити можна тільки реальне життя, поступово чи за одну мить — це вже вам вирішувати.

Можна зробити висновок, що в більшості випадків люди, в яких сильна енергетика чудово справляються з труднощами, але при цьому в них виникає чимало проблем. Сильна енергія — це казка про два кінці. Яку дорогу вибрати — вирішувати тільки вам.

Чи помічали ви людей з сильною енергетикою у вашому житті?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Ознаки сильної енергетики людини та причини її нестачі