Наважтеся піти, коли вам немає заради чого залишитися

“Наважтеся сказати “прощавай” і життя заново скаже вам “привіт” – такі слова відомого Пауло Коельо.

Схожі паралелі можна провести і з нашим життям. Намагаючись втриматися за померлі почуття, згаслі стосунки, в душу закрадається ще більша пустка і зневіра.

Я трималася за людину, з якою ми давно були чужими, лиш тому, що боялася більше ніколи не зустріти любові. Вірила і до кінця сподівалася, що кохання ще оживе, — та дуже помилялася.

Читайте також: Як сайти знайомств вбили любов. Витверезний пост

Натомість примара любові робила мене ще більш нещасною та отруювала душу. Знала і розуміла, що треба піти, порвати усі зв’язки з цим руйнівним почуттям, яке з’їдало зсередини, і пручалася — не могла, адже стільки зусиль вклала у нього. Вважала, що маю боротися, битися за любов, вистояти до кінця. Так здавалося спочатку, але…

Наважтеся

Врешті зрозуміла, що жити поруч з цією людиною, — неможливо. Я вирішила жити без нього. І я зважилася: пішла, поглянувши у вічі усім своїм страхам і комплексам, вирішила жити без нього і… скажу однозначно: так мирно і спокійно мені ще ніколи не було. Я відновила мир та гармонію всередині себе — у своїй душі…

Бачите, що кохання пройшло і вас з людиною більше нічого не пов’язує, — наважтеся піти. Не живіть у стосунках, де панує біль, не мучте себе таким існуванням з людиною, з котрою у вас більше немає нічого спільного. Ваших сліз ніхто не вартий.

Невже інтуїція, шосте чуття не шепоче вам про це вже давно? І як би не було гірко, боляче і страшно, — ідіть! Зберіть усю волю в кулак та йдіть по життю вперед, не озираючись. Відшукайте нову мету в житті, поставте її перед собою, зачніть жити новими мріями.

Не бійтеся, не озирайтеся назад! Втікайте із токсичних стосунків., щоб знову знайти “себе”. Повірте — це того варте! Ваше життя зміниться, стане гармонійним та повним!

Тільки так!

Погляньте: попереду — щастя!

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Наважтеся піти, коли вам немає заради чого залишитися