Мета — самодостатність. 10 порад для жінок від відомого психолога

З’ясуємо, чим відрізняються залежні та самодостатні жінки. А ще які кроки варто зробити для того, щоб стати не тільки незалежною, але і вельми успішною, щасливою ​​жінкою.

Кроки на шляху до жіночої самодостатності розроблені відомим психологом Ларисою Ренар. Якщо ви прагнете до неї, вам обов’язково треба прочитати цю статтю.

Самодостатність

10 основних кроків до самодостатності

1. Відповідальність за свої вчинки

Тільки сама людина знає, що для неї буде краще. Але іноді стає страшно відстоювати свою думку, щоб не втратити роботу, чоловіка, друзів… Для відстоювання власної точки зору необхідна хоробрість і розуміння того, що іншим це може не сподобатися і вони можуть піти від нас. Але коли людина перестає обманювати сама себе, так змінюється її оточення, стосунки з іншими людьми стають більш щирими.

2. Незалежність від думки інших людей

Коли жінка перебуває в гармонії з собою, на її стан і настрій не можуть вплинути інші люди. А коли внутрішньої гармонії немає, то будь-який пропущений виклик або критика можуть ввести в депресію. Перш ніж негативно реагувати на щось, потрібно дати запитання собі: «Чому я так гостро реагую?» Насправді з нами відбувається тільки те, що ми дозволяємо, як тільки ви станете незалежними, вас нічого не буде дратувати.

Читайте також: Які жіночі імена заряджені на самодостатність

3. Заняття улюбленою справою

Тільки заняття улюбленою справою здатне надихнути і наповнити енергією. Особливо таке натхнення відчувають ваші ближні. Жінка, яка захоплена улюбленою справою, дуже приваблює чоловіка, оскільки вона не боїться бути самою собою, вона цікава та її переповнює пристрасть до життя.

Самодостатність

4. Відстоювання власних інтересів

Якщо жінка захоплюється спортом, будь-яким хобі, особистісним розвитком, то їй вдається зберегти індивідуальність і не розчинитися в чоловікові. Самодостатні жінки не кидають своїх захоплень заради чоловіків, оскільки не хочуть жити нудним і монотонним життям.

5. Наявність свого кола спілкування (друзів, шанувальників)

Коли жінка активно спілкується з іншими людьми, вона розвивається і надихається, вона не стає нудною і передбачуваною. Навіть наявність шанувальників створює відчуття, що вона як і колись цікава представникам протилежної статі та легкий флірт не можна розцінювати як зраду, навпаки, це спосіб освіжити стосунки і показати своєму чоловікові, що він завжди на першому місці, але при цьому він буде розуміти, що все ж знаходиться в конкурентній боротьбі.

6. Мовчання про свої проблеми і таємниці

Коли жінка вміє мовчати про особисте, вона дійсно цікава для чоловіків, оскільки їм хочеться більше про неї дізнатися. Занадто відверті розмови, особливо про всі проблеми, навряд чи викличуть бажання спілкуватися далі. А ось бажання розгадати будь-яку таємницю дуже збуджує і розбурхує.

7. Повага до себе

Самодостатні жінки ніколи не нехтують собою. Вони поважають інших людей, розуміючи, що вони мають право на власну точку зору, але при цьому не дозволяють і порушувати власні особистісні кордони. Коли іншим вдасться донести, що у вас є свої правила і цінності, вас будуть більше поважати. При цьому відстоювати власні принципи потрібно без агресії, спокійно пояснюючи свою позицію.

Самодостатність

8. Уміння цінувати себе

Коли жінка знає собі ціну, коли пишається своїм зовнішнім виглядом і знаннями, тоді і навколишні люди також будуть цінувати її. Якщо жінка не буде стежити за собою, то і чоловіки будуть ставитися до неї відповідно. Пам’ятайте, що любов до себе наповнює вас енергією і радістю.

9. Уміння контролювати емоції

Самодостатні жінки дуже добре вміють контролювати свої емоції, тому іноді здаються холоднокровними. Вони не влаштовують істерик, навіть коли всередині «розгорається полум’я». Вони розмовляють чітко і зважено, адже абсолютно впевнені у своїй правоті.

10. Вибір найкращого для себе

Самодостатні жінки, на відміну від залежних, залишаються самими собою в будь-яких ситуаціях. Вони займаються тим, що їм подобається, легко відстоюють свої інтереси і принципи, спілкуються тільки з тими, з ким хочуть. Такі жінки вибирають тільки гідних чоловіків та не погоджуються на щось менше. А якщо таких чоловіків поруч немає, то і самотність їх не лякає, оскільки вони вміють перебувати в гармонії з собою, не витрачаючи енергію на непотрібні справи, зустрічі та стосунки.

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Мета — самодостатність. 10 порад для жінок від відомого психолога