Які жіночі імена заряджені на самодостатність

Ім’я — це не лиш те, як нас звуть, це цілий набір якостей, таємних значень і символів, який ми проносимо через усе життя. Наведемо подібні імена.

Називаючи дитину, треба ретельно підходити до вибору імені. Кажуть, що ім’я визначає долю.

Залежно від імені, буває легше влаштувати особисте життя або важче знайти успішну роботу. У світі є навіть імена, які віщують самотність для своїх власників. Саме про ці імена ми поговоримо сьогодні.

Світлана

Значення імені Світлана – «світла». Хоча характер у цих жінок аж ніяк не простий. Не можна назвати Світлан байдужими, а швидше недовірливими. Вони суворо оцінюють кавалерів, відлякуючи потенційних женихів суворим відбором. Ці жінки насторожено ставляться до сильної статі. Варто відзначити, що практично всі власниці цього дивовижного імені користуються популярністю у чоловіків.

Вони ніколи не поспішають вистрибнути заміж, відтягуючи цей момент усіма можливими способами. Щоб вступити у шлюб їм потрібно ретельно все обдумати, довіритися обранцеві та прийняти виважене рішення. Якщо вкінці цього довгого шляху Світлану очікує невдача, вірогідно це змусить її надовго забути про стосунки, щоб відновити душевний спокій.

Світлані чоловік потрібен не для розв’язання своїх проблем, вона з усім здатна впоратися сама. Сильні, незалежні й наполегливі, ці жінки здатні подолати будь-які труднощі. Часом їм просто зручніше залишатися самотніми, аніж розпочинати стосунки.

Інга

Значення імені Інга — знаходиться під захистом Інгва. Своєрідне ім’я наділяє свою власницю особливими рисами. За характером Інги — владні, волелюбні й трохи самозакохані жінки. Вони не звикли слухати інших, власна думка для них важливіша за все. Саме це і стає головною перешкодою, коли ці жінки намагаються побудувати стосунки.

Читайте також: Те, що сприймається як належне, колись зникне

Вони не готові йти на поступки. Їм легше жити самим, аніж проявляти гнучкість і розуміння. Ще вони не терплять критики і не хочуть змінюватися на догоду чиїмось інтересам. Найчастіше вони самі використовують чоловіків у своїх цілях. Власниці цього привабливого імені часто красиві жінки, чим активно користуються.

Інзі складно вибудувати стосунки. Вона не вміє бути дипломатичною. Коли закохується, може чинити необачно і виявляти всю глибину своїх почуттів. Але часто любов змінюється розчаруванням і образою. Тому їй легше бути на самоті.

Віра

Значення імені Віра буквальне, тобто звучання і трактування однакові. Ще одна сильна жінка, для якої важливі свобода й незалежність. Віра сповнена протиріч: з одного боку, вона розумна і розважлива, з іншого — надто наполеглива в питаннях досягнення мети. Віра не мріє про принца на білому коні, з самого дитинства вражаючи всіх своїм здоровим поглядом на світ. Їй потрібна перспективна людина, яка зможе надати фінансову підтримку.

Часом Віри чинять необачно і поспішають вийти заміж, щоб не залишитися на самоті. Але частіше спостерігається протилежна ситуація, коли жінка обирає залишитися сама. Віра вразлива, пихата і завжди наполягає на своєму. Цій жінці непросто будувати стосунки, тому їй імпонує самотність.

Звичайно ж, не можна сказати, що ці жінки черстві або що вони не вміють кохати. Ще як уміють. Часом у них виходить побудувати міцні сім’ї, навіть частіше за інших, адже вони ретельно підходять до вибору обранця і довго обмірковують свій вибір. Тож не можна сказати, що всі ці жінки залишаються самотніми на все життя. Просто їм комфортно на самоті, вони цілком гармонійно почуваються без партнера.

Не думаємо, що варто відкидати ці варіанти імен, називаючи дитину. Все ж це сильні імена, у їхніх власниць буде стійкий характер, впевненість в собі та ясний розум. Це ті жінки, які вміють самі за себе постояти й довести свою незалежність.

А як ви думаєте, це правда?

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Які жіночі імена заряджені на самодостатність