Лише справжні розумники зможуть пройти тест дельфінів на уважність

Рух корисний. Недаремно багато людей використовує будь-яку можливість, щоб побачити на екрані фітнес-трекера не менше 10 000 кроків. Але чи часто ми згадуємо про тренування мозку? Головоломки, логічні завдання, сканворди та хитромудрі тести… У цій справі може знадобитися все. А ми пропонуємо вам порахувати, скільки дельфінів заховано на нашому малюнку.

Скільки дельфінів

Наш мозок любить гратися з нами в ігри. Іноді ми вловлюємо знайомі пейзажі в хаотичному візерунку тріщин на стіні, бачимо фігури в хмарах або невиразне обличчя на бутерброді з сиром. Вчені називають таке явище парейдолією.

Вона дісталася нам у спадок від часів, коли виживання роду залежало від того, щоб вчасно розглянути чиїсь хижі очі серед листя, що коливалося при оманливому місячному світлі. При цьому мозок прагне створити цільну картину із недостатньої інформації, доповнюючи видиме зображення очікуваннями.

Читайте також: Тест для тих, хто хоче випробувати свою уважність – треба лише порахувати зайчиків

Але іноді буває навпаки. До прикладу, ось картинка. А мозок наполегливо відмовляється сприймати те, що, здавалося б, мають чудово бачити очі.

скільки

Вважаєте себе уважними та впевнені, що ви помічаєте усе довкола? Погляньте на нашу картинку. Скажемо відразу: у ній не все так просто, як спочатку може здатися.

Чи зможете порахувати точну кількість дельфінів? Добре придивіться! Подумайте, перш ніж відповісти.

Отже, на зображенні 17 дельфінів. Адже окрім веселих маленьких дельфінят, на малюнку є дельфіни, у яких двояться плавники, а отже, там може бути 2 або навіть 3 дельфіни.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Лише справжні розумники зможуть пройти тест дельфінів на уважність