6 історичних фактів про любов, в порівнянні з якими «50 відтінків сірого» — звичайна розповідь

Здається, що в ті далекі часи люди були набагато поряднішими, ніж ми. Але повірте, що все зовсім не так.

Коли ми читаємо історію мистецтв або літературу минулих років, нам здається, що в ті часи люди були набагато поряднішими, ніж ми. Але повірте, все зовсім не так й відомо безліч історичних фактів, які підтверджують протилежне.

1. У 1700-тих жінки носили сукні з дуже тонкої тканини, щоб усі їхні принади можна було розглянути на близькій відстані, а деякі навіть мочили вбрання, щоб тканина ще краще змальовувала фігуру.

2. У 1732 році члени Шотландського клубу Джентльменів проводили розпусні вечори по всій країні — вони пили з глеків у формі чоловічого статевого органу.

3. У 19 столітті медики лікували жінок від істерії, але як? Вони просто руками доводили її до оргазму, і після цього жінка більше не страждала мінливим настроєм, безсонням та нервозністю.

4. А ви знали, що геніальний Моцарт, який написав шістсот чудових творів, написав дві пісні про анілінгус.

5. Давні перуанці відомі завдяки своїй гончарній майстерності, але не всі знають, що вони зображали на своїх горщиках статевий акт у різних його проявах, не забуваючи при цьому про секс з тваринами та некрофілію.

6. А ось древні римляни любили прикрашати свої будинки фасцінієм (фалосом з крильцями), тому що вважалося, що він приносить удачу.

ТУТКА - Відпочивай корисно
6 історичних фактів про любов, в порівнянні з якими «50 відтінків сірого» — звичайна розповідь