Лише допитливий інтелект зможе побачити, що зображено на малюнку

Прості тести завжди до вподоби читачам. Адже тут не треба витрачати багато часу — просто глянув на картинку та одразу отримуєш результат. А тому сьогодні редакція Тутка пропонує з’ясувати, що зображено на картинці. Чи зможете ви побачити тут хоч якісь цифри?

ЩО ЗОБРАЖЕНО НА КАРТИНЦІ

1. Найперше для розминки пропонуємо просте завдання, з яким впорається майже кожен. Сподіваємося, що у вас теж не виникне тут особливих труднощів, і ви відразу зможете побачити число, заховане на малюнку.

2. До другого завдання вказано, що лише 3 людини з сотні можуть відразу побачити цифри на цьому зображенні. А тому виходить, що правильна відповідь доступна лише 3% людей. Погляньте на картинку нижче та постарайтеся ці цифри розгледіти.

що зображено

Читайте також: Розминка для розвитку уважності, щоб мозок сьогодні отримав потрібне навантаження

3. І насамкінець пропонуємо завдання, яке викликало справжню бурю обговорення у соціальних мережах. А тому, що люди ніяк не можуть дійти згоди, коли дивляться на це зображення, адже кожен на малюнку бачить щось своє. А яке число, на вашу думку, тут заштриховано?

Підказки до загадок

1. Сподіваємося, що число 92 вам вдалося легко розглянути. Якщо це так, то спробуйте розібратися зі складнішими другим і третім завданнями. Причому відповіді до них буде вказано трохи нижче.

2. Тут розглянути число справді виявилося набагато складніше. Ми зійшлися на тому, що на зображенні вказано число 17. Хоча, може, ми помиляємось, і у вас вийшла інша відповідь?

3. Останнє завдання виявилося найскладнішим. Можливо, річ тут у тому, що цифри мають невеликий розмір. У соціальних мережах користувачі пропонували різні відповіді: і 3245, і 3240, і 1206.

Проте фахівці впевнено заявляють, що людина зі здоровим зором тут просто зобов’язана побачити саме число 1240. Хоча нам у редакції вдалося зійтися саме на варіанті 1246. Цікаво, а що тут вдалося роздивитися вам?

що зображено

Сподіваємося, що ці прості завдання припали вам до душі, а знайти правильну відповідь не важко. А тому не забудьте поділитися своїми відповідями у коментарях.

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Лише допитливий інтелект зможе побачити, що зображено на малюнку