Допоможемо розпізнати “не вашого” партнера ще на початку стосунків — 7 дієвих порад

У більшості випадків до розриву стосунків призводять токсичність партнера, обман, згубна прив’язаність, зрада, відсутність нормального спілкування в парі. Але іноді причини майбутнього розлучення неочевидні, а ми занадто захоплені, щоб їх помітити. Людина може не мати шкідливих звичок, бути повністю здоровою психічно і приємної зовнішності, але стосунки потріскають після першої серйозної сварки. І весь час ви витратите на спроби склеїти цей союз, виснажуючи себе і свого партнера.

Ми в Тутка виступаємо тільки за здорові та щасливі стосунки. Тому відібрали 7 безпомилкових ознак людини, з якою у вас не буде щасливого майбуття.

1. У вас різний рівень емоційного інтелекту

стосунки

Емоційний інтелект (EQ) – це здатність висловлювати та сприймати свої емоції, керувати ними, а також розуміти почуття інших людей. Людині з низьким рівнем EQ важко підтримувати близькі стосунки та співпереживати навіть рідним людям. Крім того, така особа не може впоратися з ситуаціями, які викликають сильні емоції, і не вміє керувати своїми почуттями.

Партнер з низьким EQ не зможе поставити себе на ваше місце, прийняти провину за свої помилки або зрозуміти, що вам потрібна допомога. Стосунки з такою людиною будуть некомфортними для вас обох: ви будете чекати співчуття і розуміння, а партнер — повної згоди з його думкою.

Визначити низький рівень EQ людини можна вже під час перших зустрічей, якщо уважно стежити за її реакцією на навколишній світ. Такі люди легко дратуються, коли їх просять бути поблажливими, люблять засуджувати й давати непрохані поради, не вміють слухати й чути.

2. Ваш особистий простір ігнорують

Новий знайомий прагне заповнити собою все ваше життя і злиться, якщо ви зайняті своїми справами? Якщо партнер не знає, чим зайнятися на самоті, не має власного хобі, він буде обмежувати вашу свободу. Обранець спробує перейняти ваші інтереси та смаки, навіть якщо ви цього не хочете, щоб мати ще хоч один привід не відходити від вас.

У перші тижні стосунків це може тішити, але з кожним днем вас будуть все більше душити любов’ю. Такі союзи переходять у формат психологічного насильства, якого сам насильник може і не усвідомлювати — він же віддає цілого себе!

Зверніть увагу на те, що людина розповідає про себе в перші дні знайомства: цілісна самодостатня особистість, завжди чимось захоплюється.

Читайте також: Те, як ваш партнер виявляє до вас прихильність, визначає, як він до вас ставиться

3. Вас намагаються переробити

Майже кожен з нас має уявлення про ідеального супутника життя: якими рисами він наділений, як виглядає, чим займається і скільки заробляє. Іноді наші мрії сходяться з реальним вибором, іноді ні. Але деякі люди не можуть розділити цих образів і переносять бажані якості на нового партнера.

«А ти не пробувала перефарбуватися на блондинку?», «Чому ти займаєшся татуюванням, ось інженери набагато більше заробляють!», «Тобі треба носити дорогі камені, а не цю дурницю, ти ж леді». Обранець спробує підлаштувати вас під свій шаблон і буде всіляко провокувати на зміни в зовнішності або способі життя. Зрештою партнер зрозуміє, що ви не його ідеал, але такі стосунки триватимуть, поки ви погоджуєтеся на його пропозиції.

Така людина досить швидко розкаже про свої уподобання і почне натякати, що, на її думку, підійде вам більше.

4. Партнер чітко розділяє ваші проблеми та свої

стосунки

Ви розказуєте новому другові, що у вас зламався кран, а він співчутливо знизує плечима, цілує вас в чоло і йде пити пиво з друзями. Ваш приятель поскаржився, що його дівчина відмовилася допомогти в пошуку подарунка мамі, зіславшись на візит у манікюрний салон. Але якщо допомога буде потрібна вашій половинці, будьте впевнені, що вас обов’язково залучать до розв’язання проблем і страшно образяться, якщо ви відмовитеся допомагати.

Ви будете возити хворому коханому ліки, скасовувати зустрічі та змінювати плани за першим покликом. Тому що тепер його проблеми — це ваші проблеми, а ваші проблеми — тільки ваші й нічиї більше. І це не схоже на щасливу пару, де люди можуть покластися одне на одного.

Людина, зацікавлена у стосунках, зробить все можливе, щоб її партнер був щасливим. Для неї не стануть перешкодою зустрічі з приятелями, салони краси, погана погода або зближення Місяця з Юпітером.

5. Ваша думка нічого не означає

стосунки

Все починається з дрібниць: вибір ресторану для побачення, страв на вечерю або фільму в кіно. Вас просто не запитають, а забронюють ресторан самостійно, так й квитки на черговий бойовик теж куплять самі. Тому що партнер знає краще. А ви, відповідно, нічого не можете знати

Це може виглядати як турбота: вас захищають від прийняття рішень і ніби намагаються полегшити життя. Насправді у вас просто немає права голосу.

На жаль, з плином часу ситуація лише погіршиться: партнер може самостійно вибрати нову квартиру, місто для переїзду або ім’я спільної дитини. Змусити такого партнера рахуватися з вашою думкою дуже важко. Та й чи варто?

6. Робота завжди на першому місці

Люди, без тями закохані в роботу, викликають повагу і захоплення. Вони готові працювати день і ніч, присвячувати справі усі вихідні — і тому часто досягають неймовірних успіхів в кар’єрі. Тільки ось залишена на самоті друга половинка завжди програє від таких стосунків.

Якщо ваш обранець з самого початку говорить лише про роботу, спізнюється на побачення або взагалі постійно скасовує їх навіть на самому початку, ви навряд чи зможете перетягнути ковдру на себе. Чи готові ви проводити всі вечори в порожньому домі чи розповідати батькам про нареченого, який не має часу з ними познайомитися?

7. У вас занадто різний спосіб життя

стосунки

Якщо ви любите багатоповерхові бутерброди на сніданок і не любите бігати вранці та й бігати взагалі, а нова подруга сходить з розуму за супер’їжею й 7 разів на тиждень ходить у спортзал, то ви навряд чи зживетеся. Те ж стосується домувальників і шанувальників подорожувати автостопом, скромних роботяг і затятих гульвіс, патологічних чепурунів і тих, хто їсть печиво в ліжку.

Занадто різне ставлення до дозвілля і побуту швидко перетворює закоханість на неприязнь, іноді переходить в огиду. Це не означає, що погані ви чи поганий ваш партнер. Просто у вас від початку були різні шляхи, але ви не змогли усвідомити цього відразу.

Необов’язково шукати пару серед людей з такими ж смаками та звичками. Досить зійтися в загальних питаннях способу життя.

Ви вже стикалися з такими людьми? За якими ще ознаками можна визначити невідповідного партнера?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Допоможемо розпізнати “не вашого” партнера ще на початку стосунків — 7 дієвих порад