До всіх жінок, які втратили надію, звертається психолог

Під час чорних смуг в житті ми всі потребуємо підтримки, теплого слова, розради, заспокоєння, що все мине, що скоро над нами засяє сонечко. Ми в Тутка ділимося з вами порадами психолога для жінок і його точкою зору на цю життєву ситуацію.

Складні життєві ситуації, в які ми потрапляємо, посилюються ще і тим, що немає кому сказати правильні слова саме тоді, коли це необхідно нам найбільше. Де черпати сили для того, щоб прожити новий день? Хто може стати стимулом для втомленої та зневіреної людини? Психолог написала це для всіх жінок.

Лист психолога жінкам, які вважають, що у них немає сил

Жінко, не втрачай надії та не впадай у відчай!

Душевний спокій, рівновага, гарний настрій, радість і світло, що наповнюють твоє серце, повернуться. Так, ти сьогодні в сум’ятті. Тобі здається, що ти розлітаєшся на друзки, які неможливо буде зібрати. Але все рано чи пізно закінчується. І цей сумний період у твоєму житті завершиться. А на зміну йому прийде щастя і спокій.

Читайте також: Збережіть цей текст і перечитуйте щоразу, коли задихаєтеся від негативних думок

Це лише розділ історії, яку ти сама пишеш. І, коли вона закінчиться, історія триватиме. Неможливо описати словами, які почуття тебе переповнюють в ці дні. Здається, що ти втратила контроль над своїм життям. Все летить шкереберть. Але так тривати весь час не може. Адже ніщо не вічне — ні погане, ні добре.

Якщо ти готова прийняти поразку, пам’ятай: ти народжена не для цього. Ти прийшла в цей світ, щоб розкрити себе, реалізувати всі свої можливості, як би важко це не було.

жінок

Я знаю, що з тобою сталася погана подія. І тепер у тебе опустилися руки. Але ти помиляєшся.

Зруйновані стосунки, розбите серце, нездійснені надії та мрії. Ти вже пройшла через все це. Як і багато інших жінок. Повір, майже кожній приходилося збирати своє серце по шматочках. Майже кожній довелося побувати в стосунках без взаємності. Жахливо замість любові та поваги отримувати порожнечу і самотність. Боляче, коли ти так близько до мети, але в один момент твої плани руйнуються. І ти починаєш звинувачувати себе у власній слабкості й непотрібності. Ти звалюєш на свої плечі непосильний тягар звинувачень і докорів.

Але навіщо про це стільки думати?

Ти не повинна дозволяти своїм деструктивним думкам ставити тебе на коліна. Якщо нема кому допомогти — у тебе один вихід. Допомогти собі самій.

жінок

Згадай про те добре, що є в тобі. Згадай про рідних людей, які люблять тебе, незважаючи ні на що.

Життя сьогодні не закінчується. Так, воно деколи важке, несправедливе і жорстоке. Але це буде не завжди. Світ навколо нас стрімко змінюється, і ми змінюємося разом з ним. Але лише зовні.

Знаєш, що залишається незмінним? Наш внутрішній світ. Наша сутність завжди буде такою ж. І все з часом повернеться на свої місця. Тоді ти станеш знову собою.

Згадай, якою ти була в дитинстві. Ця людинка усередині тебе нікуди не зникла. Ти просто виросла і тепер дивишся на світ очима дорослої людини. І можеш тепер бачити багато поганого.

Зазирни у свою душу і відшукай там надію. Ту, яка живила тебе в дитинстві. Вір і не бійся іноді бути слабкою.

З любов’ю та, що розуміє твої почуття.

Фото: freepik.com

ТУТКА - Відпочивай корисно
До всіх жінок, які втратили надію, звертається психолог