Збережіть цей текст і перечитуйте щоразу, коли задихаєтеся від негативних думок

Дайте часу відповісти на всі питання. Коли ви починаєте робити це замість нього – то ще більше заплутується та розчаровуєтеся.

1. Наше життя – досить складне, і абсолютно у всіх. Навіть у дуже успішних і відомих людей стаються ті ж біди, що і кожного з нас. Хоча ми дивимося на їх фотографії в глянцевих журналах і думаємо: «Ось кому-кому, а їм гріх скаржитися».

Запам’ятайте – ми всі страждаємо. Лише з однією різницею: хтось постійно скаржиться і скиглить, а хтось приховує свій біль.

Але те, що життя – це біль, не означає, що воно водночас не може бути прекрасним. Навіть тоді, як сніг на голову, звалюються проблеми та біди, ви все одно можете бути… щасливими. Для цього всього потрібно було змінити перспективу. По-іншому поглянути на те, що з вами сталося.

Стане набагато легше жити, якщо ви приймете прописну істину, про яку чомусь всі забувають: «У житті не буває успіху і щастя без падінь!»

2. Всім приходиться розчаровуватися в людях. Коли зраджує найкращий друг. Або без пояснень кидає кохана чи коханий. У такі моменти серце розривається від болю. Здається, що нікому не можна вірити, що у вас вже нічого доброго в житті не буде.

Спробуйте поглянути на те, що трапилося, з іншого боку. Зрозуміти, що люди, які розчарували, це не що інше, як корисний досвід. Вони зустрічаються на нашому життєвому шляху з єдиною метою – допомогти зрозуміти щось про себе і життя взагалі.

Найбільш кардинальні зміни в нашому житті відбуваються після того, як ми переживаємо важкі розчарування. Саме вони стають поштовхом для нашого зросту, допомагають приймати правильні рішення.

життя

Читайте також: Одна проста істина, яка зміцнить ваше здоров’я і продовжить життя

3. Нам не дано змінити свого минулого. Наприклад, викреслити той день, коли прийняли рішення почати зустрічатися з людиною, яка потім розбила вам серце. Або прийняли інше помилкове рішення.

Жорстока правда життя: минуле назавжди залишиться таким, яким було. Але це не означає, що ви не можете змінити свого майбутнього! Чому минуле має роками каменем висіти на шиї, визначаючи наші сьогоднішні вчинки й нас самих?

Те, що ви зазнали краху або невдачі, не свідчить про те, що завжди буде так і вже ніяк інакше. Ми самі обираємо свій життєвий сценарій. Тому можна змінити життя в будь-яку хвилину – лише захотіти.

Залиште минуле в минулому та починайте працювати над своїм майбутнім. З чистого аркуша. З впевненості, що все вийде.

4. Найгірше, що ми можемо зробити для себе – зациклитися на припущеннях і домислах. Це такі собі «ігри розуму», коли ми починаємо вигадувати, чому хтось не привітався, не відповів на повідомлення чи нас неспроста не підвищують на посаді.

Замість того, щоб займатися цим непотрібним заняттям, навчіться жити сьогоднішнім днем і насолоджуватися кожним його моментом. Не аналізуйте, а просто живіть.

Дайте часу відповісти на всі питання. Коли ви починаєте робити це замість нього – ще більше заплутуєтеся і розчаровуєтеся.

5. Той факт, що щось прекрасне в вашому житті зникло безповоротно, не означає, що не прийде щось інше – ще краще. Життя – це рух вперед і прогрес.

Як згадував головний герой роману Гашека «Пригоди хороброго солдата Швейка»: «Ще такого не було, щоб нічого не було». Тож якщо ви закінчили читати неймовірну книгу, якою насолоджувалися – просто візьміть з полиці іншу. Велика ймовірність того, що вона виявиться ще цікавішою.

Зрештою, все складається добре. Хвороби виліковуються, проблеми вирішуються. Потрібно вірити та сподіватися – і щастя прийде.

6. Навіть коли вам здається, що все так погано – будьте вдячні. Як би це дивно не звучало. Починайте свій день зі слів подяки.

За те, що ви прокинулися, на відміну від тисяч людей на планеті, для кого сонце так і не зійшло. За те, що здорові та можете ходити своїми ногами. За те, що живі й здорові ваші близькі та друзі. Та просто за життя! Адже воно – прекрасне!

Найпростіший і найбільш ефективний спосіб позбутися негативних думок – це дякувати долі за все ті речі, які у вас є. І чинити так кожен день!

7. «Все й одразу» буває тільки в казках і дешевих мильних операх. Деякі речі вимагають часу. Багато з них – довгих місяців і навіть років.

Те, що у вас щось не вийшло в цю ж секунду, не означає, що вже не вийде ніколи. Терпіння і тільки терпіння. Воно – основна формула успіху та мудрого підходу до життя.

Варто зрозуміти, що все, що ви задумали, про що мрієте, обов’язково здійсниться. Якщо будете працювати над цим і зберігати спокій. Всьому свій час.

8. Якби не було ночі, то ми б ніколи не змогли милуватися зірками на небосхилі. Темні й страшні дні стаються в житті кожного. Неприємності на роботі, хвороби дітей, розлука з коханими, зрада… Перераховувати можна до нескінченності.

Але всі ці випробування роблять нас лише сильнішими. Іноді слід пройти крізь біль і відчай, щоб відкрити в собі те, що заховано глибоко-глибоко. Те, що зробить нас кращою версією себе.

Тому не бійтеся ночі. Адже після неї обов’язково настає світанок. І він – прекрасний!

9. Люди, з якими проводимо час, впливають на нас набагато сильніше, аніж можна уявити. Навіть якщо ви цього і не помічаєте.

Якщо поруч позитивні люди, то вони надихають вас, і для негативних думок просто не залишається ні місця, ні часу. А ось негативні руйнують. Їх вічне скигління і критика всіх і за все краде ваше щастя. Крапля за краплею.

Тому порада одна: втікайте від них!

10. Для того, щоб життя було щасливим, одного бажання мало. Слід змінити своє мислення. Негативні думки схожі на бур’яни. Вони будуть рости до нескінченності, поки ви не «повириваєте» їх всіх до одного.

Тому намагайтеся мислити завжди позитивно. Женіть геть негатив і все, що тягне назад, не дає рости та розвиватися.

І, навпаки, думайте завжди про гарне. І воно прийде. Головне – «регулярно прополювати бур’яни»!

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Збережіть цей текст і перечитуйте щоразу, коли задихаєтеся від негативних думок