Де ще згодиться товкачка для пюре

На нашій скромній українській кухоньці кожен предмет багатофункціональний. Кухонні трюки досвідчені господині збирають роками. Приміром, ви знаєте, як вчинити, щоб не плакати під час нарізування цибулі? Запаліть біля дошки свічу. Вогонь швидко нейтралізує речовини, які змушують вас пускати сльозу. Не менш корисною виявилася і звичайна товкачка для пюре.

товкачка

Здавалося б, товкачка для пюре створена лише з однією метою. Але на Тутці працювали б геть погані господині, якби ми не спробували застосувати її й з іншою метою. Пропонуємо вам 5 нестандартних способів використання металевої товкачки на кухні.

Пюре з варених яєць

Варені яйця — найпоживніший сніданок для дитини. Вони значно корисніші, ніж смажені. Проблема лише в тому, що часто діти їх ненавидять. Якраз з цим легко впорається товкачка. Варені яйця, які охолонули, розімніть в пюре, додайте трохи сметани, сіль і спеції. Цією пастою намажте тости. Від такого бутерброду не відмовиться навіть найбільш примхлива дитина.

Заміна шумівки

Буває так, що варені овочі або яйця потрібно швидко вийняти з окропу, а шумівки під рукою немає. Впоратися з завданням допоможе металева товкачка для пюре. Вона й овоч з окропу дістане, і вода зайва через отвори вийди. Дуже зручно!

Читайте також: 15 буденних речей, котрі мають приховані функції

Заміна блендеру

товкачка

Зізнатися чесно, блендер ми дістаємо дуже рідко. Дратує те, що після кожного використання треба ретельно вимивати ножі та чашу. Тому якщо мені потрібно подрібнити, наприклад, волоські горіхи, я роблю це товкачкою. Горішки висипаю на дошку та розрівнюю. Потім притискаю їх товкачем. Результат не гірший, аніж в блендері.

Тушковані помідори

товкачка

Густий томатний соус ми колись теж готували за допомогою електричного гаджета. Спочатку знімали шкірку, м’якуш перебивали в блендері, а далі доводили соус до правильної консистенції на сковороді. Тепер робимо інакше: шкірку знімаємо, а м’якуш відразу кидаємо на вогонь. У процесі тушкування розчавлюємо помідори товкачкою. Так швидше!

Візерунок на випічці

Напевно, найбільш популярний нестандартний спосіб використання товкачки — для декору печива. Жодного секрету немає. Просто розділіть тісто на кульки, кожну з них причавіть товкачем. А далі кладіть вироби в духовку. Симпатичне кругле печиво буде готове вже через 20 хвилин.

Зізнавайтеся, а ви знали про такі функціональні особливості товкачки для пюре? Діліться з нами своїми кулінарними секретами.

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Де ще згодиться товкачка для пюре