Чому жінкам так важко щось просити у свого чоловіка і чому важливо вміти це робити

Просити щось у свого чоловіка деяким жінкам дуже незручно або навіть соромно. І неважливо про що це прохання — про його час, увагу, прохання про пораду в чомусь або про те, щоб він доклав трохи своїх зусиль заради неї, якісь «матеріальні прохання».

Але подумайте про те, що ось чоловіки, наприклад, не соромляться просити жінок про те, щоб вона завжди йому смачно готувала. Або ж була завжди доглянутою і в гарному настрої, а ще щоб приносила йому задоволення в ліжку. І вони зовсім не замислюються про те, що на це теж потрібно багато часу, зусиль і грошей. А деяким чоловікам навіть грошей просити не соромно, тоді чому вам повинно бути соромно або незручно?

Просити
Фото: pinterest.com

Чоловіки люблять, коли їх про щось просить їх кохана жінка

А про те, щоб просити квітів, я вже взагалі мовчу, адже «чоловік же повинен сам завжди про це здогадуватися», правильно? Тому деяким жінкам набагато легше або відразу надутися, “грізно замовкнути” і образитися на чоловіка, про що він не здогадується. А просити вона ж не може, і тому злиться і на себе, і на нього. Або ж просто самій заробити на все те, що вона хотіла б попросити у нього.

Читайте також: Як поводиться жінка із заниженою самооцінкою?

Так, мати свої власні гроші та за необхідності вміти самостійно заробити — це, звичайно, дуже важливе вміння. Та й вміти про щось просити свого чоловіка — теж дуже важливо. Ну хіба що ви просите, а ваш чоловік вперто не чує або просто ігнорує всі ваші прохання, тоді тут вже проси — не проси… Але це вже зовсім інша історія.

Але повірте мені, чоловіки люблять, коли їх про щось просить їх кохана жінка. Вони люблять її тішити і робити щасливою. Люблять відчувати себе потрібними, пишатися тим, що він може зробити свою жінку по-справжньому щасливою і задоволеною!

Що може їй догодити і побачити її задоволення, яке саме він їй подарував. Жіноче «хочу» творить справжні чудеса з чоловіками і вони іноді готові просто гори звернути заради цього. За умови, якщо це люблячий чоловік і робить він це теж заради жінки, яка його кохаю і яку кохає він.

Просити
Фото: pinterest.com

Але, звичайно ж, чоловікам при цьому ще й треба чути від жінки щирі слова подяки, ну і бачити її посмішку і щасливі очі. Це дуже важливо, щоб чоловік хотів і надалі щось для Вас робити.

Тому дорогі мої жінки, давайте вашому чоловікові можливість відчути себе вашим героєм і “принцом на білому коні”, просіть його про щось хоча б час від часу. Нехай він знає і відчуває, що ви дійсно маєте потребу в ньому і справді у чомусь просто не зможете впоратися без нього і його допомоги.

Вмійте приймати подарунки

І ще один важливий момент — вчіться правильно приймати допомогу чи подарунки, які вам підносить чоловік. Не починайте відразу говорити: “Ой, та не треба було, я і сама могла…” або “Це, напевно, дуже дорого… Що я тобі за це винна?” Чому ви думаєте, що не можете просто щиро і від душі подякувати чоловікові, наприклад, за його допомогу в чомусь і на цьому поки все?

Просити
Фото: pinterest.com

Не треба відразу падати до його ніг і стелитися килимком, адже “він так старався і так багато всього для мене зробив!”. Так, старався, так, зробив. Але це означає, що і йому було добре від цього.

Тому не відмовляйтеся від того, що чоловік хоче зробити і бачити вас щасливою і не думайте, що “всім їм тільки одного і треба”. Адже іноді чоловік просто робить для вас щось від щирого серця, просто тому, що йому це приємно і він так проявляє до вас свої щирі почуття.

Подумайте про це. Хай щастить!

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Чому жінкам так важко щось просити у свого чоловіка і чому важливо вміти це робити