Час великої синхронізації. Ми впізнаємо своїх

Синхронізація діє так: птахи будуть збиватися в зграї, риби — в косяки, бджоли — в рої, а мурахи — в колонії. І люди будуть збиватися в групи, навіть якщо їх роз’єднати на певний час. Це від людей не залежить — це велика синхронізація. Ми будемо тягнутися до своїх всупереч усьому.

Тому найжорсткіший карантин капітулює. Не через навмисне порушення правил, не через дурниці або недбалість людей. Через певний час починає діяти закон великої синхронізації, і ми притягуємося одне до одного.

Синхронізація
Фото: pixabay.com

Свої люди

Роз’єднання може бути тільки тимчасовим. Довга розлука забирає у нас живлення від загального поля. І забирає сили. Тому не треба судити людей, це — інстинкт, який сильніший від страху. Коли проходить сильний страх, птахи знову збиваються в зграю. Тільки в зграї вони знають, куди летіти. Синхронізуються крила, мета, політ.

Читайте також: Те, що сприймається як належне, колись зникне

І коли обмеження все-таки знімуть, прислухайтеся до себе — до кого вас найсильніше тягне? З ким ви найбільше хочете бути разом? Хто намагнічує вас? Зараз ви це відчуєте особливо гостро і сильно. Свою зграю.

“Душі людей — як мобілізовані війська”. Вони притягуються одне до одного за цим принципом — діє синхронізація. І дізнатися, в чиєму ви війську, зараз легко, — це ті люди, з якими ви були на зв’язку весь період обмежень. До яких ви першими побіжите або кого ви до себе покличете насамперед, коли все це закінчиться. З ким ваша душа синхронізується навіть на відстані.

Синхронізація
Фото: pixabay.com

З ким ви в мережі провели час роз’єднання? Це теж ваші люди.

За кого ви сумували і кого згадували, за ким тужили і з ким подумки розмовляли увесь цей період?

Синхронізація неминуча — “подібне притягує подібне”. Зараз з особливою силою починає діяти закон тяжіння. І ви особливо точно впізнаєте своїх. Мобілізуючі війська знову збираються разом, це — особливо важливий час для впізнавання своїх і відновлення сил. Нові зв’язки і нові контакти особливо значущі.

А зі старого оточення багато хто піде або вже пішли, — це “не наші люди”.

Зараз найважливіший період для створення свого оточення, для того, щоб потрапити у свою зграю і до свого війська. Треба слухати інстинкту — і йти до своїх…

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Час великої синхронізації. Ми впізнаємо своїх