8 речей, яких в жодному разі не можна робити заради чоловіків

Які речі для чоловіків — матеріальні та нематеріальні — не можна робити для чоловіків? Як зберегти здорові стосунки та не потурати чоловічим слабкостям? Який у парі має бути паритет, — Тутка прочитав, і вам розповість.

1. Вимовляти фразу “А я ж тобі казала”

Найбільш провокаційні слова у світі: “А я ж тобі казала”, які нищать і руйнують чоловічий авторитет і мудрість. Навіть якщо справді ви його застерігали, просили чогось не робити. Коханий може справді і серйозно образитися, адже його першість і розум піддалися сумніву.

Читайте також: 9 ознак того, що ви симпатизуєте людині, навіть якщо вам так не здається

2. Дарувати дорогі подарунки

Речі для чоловіків

Які речі для чоловіків найбільше передадуть ваше кохання? Чи можна матеріальним виміряти почуття?

Подаруйте краще вашу увагу, тепло, підтримку. Розкішні подарунки не справлять того враження, як ваша щирість і відвертість.

3. Змінювати зовнішність

Жіноча краса — вона така: сьогодні — білявка, завтра — брюнетка. Цим вже нікого і не здивуєш, та якщо ваш обранець наполегливо просити обрізати/відпускати волосся тощо, варто замислитися: може, він цінує вас не як особистість, а лише як красиву картинку? І ви — справді молодець, якщо встигаєте і працювати, і дітей виховувати, і вдома лад тримати, і йому догодити! Якщо людина не сприймає вас такою, якою ви є, прагне підігнати під суб’єктивні параметри і цим завдає вам незручностей, подумайте: може, це не ваша людина?

4. Відмовлятися від особистого життя і кар’єри

Ох, цей одвічний вибір — робота чи стосунки! Звісно, ми звикли іти на жертви для коханих, робити такі речі для чоловіків, щоб втримати їх біля себе. Однак і це неправильно.
Звісно, найперше — це почуття міри: можна спокійно працювати, зустрічатися з цікавими людьми, займатися саморозвитком і цим притягувати коханого ще більше. А не посвятитися у вічну домогосподарку, яка варить/пере/прибирає. Така ситуація може і набриднути, а обранець, занудьгувавши за вами “з початку стосунків”, може почати задивлятися на інших жінок.

Головне — будьте собою!

5. Допомагати фінансово

Речі для чоловіків

Якими б труднощами не вдарило життя, не варто кидатися на пошуки ще одної нової роботи, щоб розв’язати важку ситуацію. Пальма першості — за чоловіком. Дозвольте йому самому знайти вихід зі складної ситуації.

6. Давати рекомендації і поради

Речі для чоловіків

Вислухати — так, дати пораду — взяти на себе частину відповідальності. Не радьте йому, дайте час прийняти зважене рішення. Такі речі для чоловіків вони однозначно оцінять.

7. Ставати натхненням для чоловіка

За посередництвом настанов, лекцій, медитацій, книг і фільмів. Категорично ні! Ви ж не його мама, не вчителька чи наставниця. Ви — його кохана, його радість, щастя — то будьте цим для нього. Не коригуйте його, ставайте прикладом і щоденним щастям.

8. Слухати його проблеми і шкодувати його

Речі для чоловіків

Жінки і дівчата відрізняються від чоловіків, і сильно відрізняються. Навіть у плані скарг. Якщо для жінок нормально скаржитися одна одній і виливати душу, то такі речі для чоловіків геть неприйнятні. Зараз не хочемо нікого образити, але сильній статі воно не притаманне — жалітися на життя. Звісно, кохана — це порадниця і мудра підтримка, але не дозволяйте робити з себе ганчірку чи подушку, в яку можна виплакатися. Зважте на те, що ви, а не він, — слабша стать.

З якими речами для чоловіків, які категорично не можна робити, ви б кардинально не погодилися? І з якими — так? Чому?

За матеріалами: mors.in.ua

ТУТКА - Відпочивай корисно
8 речей, яких в жодному разі не можна робити заради чоловіків