9 ознак того, що ви симпатизуєте людині, навіть якщо вам так не здається

Жести людини можуть багато чого сказати про її ставлення до вас: не обов’язково ставити питання в лоб. Варто уважно придивитись до положення ніг під час розмови, або ж про нахил голови. І все одразу стане зрозуміло.

Тутка покопався в статтях психологів і з’ясував, які поведінкові ознаки та жести говорять про те, що хтось до вас небайдужий. При цьому мова зовсім не обов’язково йде про романтичне підґрунтя.

1. Якщо людина прагне прибрати всі предмети, які фізично розташовуються між вами, ви їй небайдужі

Коли ми спілкуємося з вподобаною нам людиною, ми прагнемо усунути всі фізичні бар’єри, що розділяють нас з нею. І навпаки. Під бар’єрами в такому випадку розуміються різні предмети: чашки, тарілки, сумки, подушки та інше.

Наприклад, якщо людина ставить свою склянку між собою і вами, то романтичної або дружної нотки в її спілкуванні, швидше за все, немає. Або якщо жінка при розмові з чоловіком тримає перед собою сумку, то вона поки що не має наміру вступати з ним у будь-які близькі стосунки.

Читайте також: Маніфест, який допоможе вам побудувати любов на усе життя

2. Особистий простір святий для кожної людини. Порушують його межі ті люди, які хочуть нам сподобатися

Підсвідомо люди прагнуть фізично бути ближче до тих, хто їм подобається, і тримають дистанцію від тих, хто їм несимпатичний. Ця поведінкова ознака пов’язана з прагненням захистити особисту територію від «хижаків», що було властиве людині ще на зорі часів.

Такі жести, як нахил голови в бік співрозмовника або поворот корпуса тіла до нього, говорять про те, що цей співрозмовник людині небайдужий.

3. При розмові з ким-небудь подивіться на стопи цієї людини. Те, в яку сторону вони спрямовані, може вам багато розповісти

Жести

Один з безпомилкових сигналів тіла — напрям стоп. Якщо людина розмовляє з кимось іншим, а її стопи дивляться прямо на вас, то підсвідомо вона хоче підійти до вас. Цікаво, що цей сигнал з’являється першим: спочатку людина повертає стопи у бік симпатичної персони, а вже потім виявляє всі інші ознаки симпатії.

4. Підняті брови говорять не тільки про здивування

Жести

Під час привітання той, кому ви симпатизуєте, мимоволі підводить брови. Чим сильніша симпатія, тим більш явно будуть підняті брови. Правда, цей рух ледь помітний — його запросто можна і пропустити.

5. Якщо хтось поруч з вами сидить або стоїть з надто прямою спиною, придивіться до неї: можливо, ця людина намагається привернути увагу

Жести

Чоловікам при спілкуванні з конкретною жінкою властиво інстинктивно випрямляти спину або навіть трохи відкидатися назад. Таким чином, людина як би показує себе у всій красі й стає трохи вища ростом. Хоча, на перший погляд, може здатися, що вона намагається відсторонитися від вас.

6. Якщо хтось робить вам нещирі компліменти, зверніть увагу на цю людину

Багато людей не роблять компліментів тим, хто їм подобається. З однієї простої причини: ви здаєтеся їм настільки ідеальними, що вони не вважають за потрібне нагадувати вам про це, припускаючи, що ви й без них знаєте.

А коли компліменти все ж робляться, то зазвичай звучать натягнуто і навіть фальшиво. Все з тієї ж причини: людина думає, що ви й без неї в курсі, який маєте гарний вигляд, а тому відчуває себе ніяково і городить всяку нісенітницю.

7. Якщо йдете з кимось поруч, подивіться на те, яку позицію щодо вас займає супутник

Якщо вас цікавить суб’єкт йде попереду вас, з точки зору психології це означає, що він дбає про себе коханого, а ви йому не особливо й і цікаві. Якщо ж людина йде позаду вас, швидше за все, ви йому симпатичні. Ну а якщо він йде поруч, крок в крок з вами, то це майже вірна ознака наявної симпатії.

8. Зверніть увагу на те, як часто людина моргає: це може сказати багато про що

Жести

Коли людині не особливо подобається співрозмовник, він мимоволі буде закривати очі. Повіки для нього стануть своєрідним бар’єром, який допоможе відгородитися від небажаної персони. І навпаки: людина буде моргати рідше, якщо ви йому подобаєтеся.

9. Зазвичай чоловіки намагаються виглядати перед вподобаної ним жінкою невразливими. Але їх може запросто видати положення рук

Чоловікам властиво відкривати свої слабкі сторони перед жінками, які їм подобаються. Один зі способів ненав’язливо продемонструвати свою вразливість — поставити руки на стегна, відкривши живіт. Жест може здатися зарозумілим і навіть загрозливим, але зазвичай означає лише одне: дехто намагається показати, нехай і мимоволі, що він відкритий для вас.

А ви помічали, які жести робите у присутності симпатичною вам персони?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
9 ознак того, що ви симпатизуєте людині, навіть якщо вам так не здається