8 порад, як обрати ідеальний бюстгальтер до вашого образу

Правильний вибір бюстгальтера іноді життєво необхідний. Він справді удосконалює наш образ, робить нам життя зручнішим. Яким би він не був – бралет, бюстгальтер без бретельок чи без кісточок – кожен вид має свої нюанси, які варто врахувати, щоб увесь образ не став посміховиськом.

Тутці прекрасно відомо, як через бюстгальтер можна почуватися і дивно, і незручно, тож ми вирішили зібрати практичні поради, як обрати його доречно й правильно. Розгляньмо їх разом.

1. Відповідний бюстгальтер для білизни без бретельок

Якщо спина вашої сукні або топ асиметричної форми, має один рукав, вам потрібно приховати бюстгальтер під цим типом одягу. Сьогодні деякі виробники продукують вироби з еластичним бандажем, котрий можна обкрутити навколо тулуба й таким чином витончити його, як і з невидимими бретелями. Головне – заздалегідь перевірити, щоб усі додаткові елементи бюстика знімалися та не заважали у потрібний момент.

бюстгальтер

З сукнями на одне плече або з одним плечем та з топами варто обрати бюстгальтер без бретельок. Такі ж самі варто обрати для одежі із закритою горловиною та голими плечима.

2. Для комбінованого образу – бралет

Бралет прекрасно підійде для усіх, хто підтримує рух “Ходжу без бюстгальтера” або не любить білизни, яка натирає в ділянці ребер.

бюстгальтер

Його можна одягати замість топу чи під в’язані топи оверсайз, довгого топу з ґудзиками, до джинсової куртки чи поєднати його з джинсами. Бралет може визирати з-під довгої сорочки, поєднати його з довгим блейзером чи носити під класною літньою сукнею.

3. Силіконові накладки для речей з відкритими плечима

Такий тип виробів підводять груди та тримають форму, якщо у вас відкрита спита в одязі.

бюстгальтер

Підходять для суконь з голою спинкою з гарною шиєю. Якщо ж у сукні низький отвір шиї – оберіть варіант з бретелями, які регулюються й перещепіть бретелі під чашками. Такий самий варіант стане у пригоді для вечірніх суконь та топів, якщо ці ж мають V-подібний виріз або голі плечі.

Читайте також: Ці 8 моделей бюстгальтерів підійдуть до будь-якого одягу і будь-якої нагоди

4. Глибокий бюстгальтер для відвертих декольте

Він ідеальний для відвертих, сміливих образів. Чашка у нього не відбивається на тканині. Виріз підкреслюється природним чином.

бюстгальтер

Підійде для стандартних топів та суконь з глибоким вирізом. Чому підходить? Бо його просто не видно.

5. Бюстьє для образів з відкритими ключицями

Бюстьє – зважений вибір, якщо ви не хочете світити бретелями. Гарно підтримує форму та бретелі не сповзають.

бюстгальтер

6. Бюстгальтери зі спинкою у формі літери Т для відповідного одягу

Якщо спина закрита – бюстгальтер з Т-подібною спинкою стане ідеальним варіантом для вас. Одягайте його під топи у формі Т, сукні без рукавів та костюми. Якщо не маєте такого – оберіть знімні бретелі, що защіпаються під спідньою білизною.

бюстгальтер

7. Липкі накладки на груди або клейка стрічка

бюстгальтер

На одязі з асиметрією, дірками, вирізами звичайний бюстгальтер не підійде, та клейкі стрічки або накладки на груди будуть найбільш доречними. Як і прекрасно доповнять образ, де дуже мало одягу чи топи.

8. Оберіть відповідну форму чашки бюстгальтера

бюстгальтер

Якщо ви хочете одягнути вузький топ, то звичайно ж ви прагнете мати ідеальний образ, щоб жодні нерівності не псували його. Тому оберіть бюстик з гладкими чашками.

А з якими проблемами стикаєтеся ви при виборі бюстгальтера? Як ви їх розв’язуєте?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
8 порад, як обрати ідеальний бюстгальтер до вашого образу