Ці 8 моделей бюстгальтерів підійдуть до будь-якого одягу і будь-якої нагоди

Іноді ми можемо витратити на збори кілька годин, щоб ідеально підібрати сукню, туфлі, зачіску і макіяж. І ось, коли немає ніяких сумнівів у тому, що ми чудові, раптом помічаємо, як з-під одягу зрадницьки визирає бюстгальтер, і заховати його ну ніяк не виходить. Щоб уникнути модного провалу, Тутка рекомендує мати в гардеробі ці 8 базових бра.

Контурний бюстгальтер

бюстгальтер

Це, мабуть, один з найбільш зручних і незамінних видів бра. Він ідеально підкреслює груди, не переобтяжений деталями, тому відмінно підійде під класичну блузку або відверту сукню.

Бюстгальтер без бретелей

бюстгальтер

Якщо у вас в гардеробі є хоч одна річ з відкритими плечима, то без цього бюстгальтера просто не обійтися. Він досить щільно утягує груди, не зісковзує за рахунок силіконових вставок, і найголовніше — про його наявність знаєте тільки ви.

Читайте також: 18 правил етикету, які повинен знати кожен

Бюстгальтер-трансформер

Ця модель особлива тим, що бретельки можна не тільки відстібнути, але і пристібнути як завгодно. Розставивши їх ширше і нижче, ви спокійно можете одягти сукню з відкритою спиною. Можна зав’язати бретелі на шиї або залишити тільки одну під блузу з асиметричним вирізом.

U-plunge (бюстгальтер-планж з U-подібним вирізом)

Глибоке декольте — це, безумовно, дуже красиво і сексуально, але вибір такого способу вимагає відповідної спідньої білизни. Щоб не виглядати вульгарно, купіть собі хоча б один бежевий (універсальний) бюстгальтер-планж з U-подібним вирізом.

«Липкий» бюстгальтер

бюстгальтер

Ця модель стане паличкою-виручалочкою, якщо ваш спосіб передбачає відкриту спину. Бюстгальтер-трансформер або планж можуть підійти далеко не завжди. І в цьому випадку «залишитися непоміченим» зможе тільки «липкий» бюстгальтер. Але у нього є два суттєвих недоліки: по-перше, він умовно багаторазовий (приблизно 25 виходів у світ за умов дотримання інструкції виробника), а по-друге, його не слід носити більше ніж 4-5 годин поспіль, оскільки шкіра під ним не дихає.

Мереживний балконет

Це сама розкішна частина жіночого гардеробу. Але за рахунок великої кількості мережива і візерунків ця білизна може бути помітна під одягом, тому підійде далеко не до кожного образу. Краще залишити його для особливого випадку.

Мереживний бюстгальтер з трикутними чашками

Ця модель допоможе вбити відразу двох зайців. По-перше, вона відмінно заміняє планж і дозволяє носити сукні з відкритим декольте, а по-друге, є не менш сексуальною альтернативою мереживному балконету.

Бюстгальтер зі спинкою

Особливо актуальний влітку, якщо ви носите сарафани і топи з глибокими вирізами в проймі на спині. Крім того, модель з перехресними на спині бретельками ідеально підійде під будь-яку спортивну майку. Застібаються такі бра, як правило, спереду або зовсім не мають застібки (моделі без кісточок) і надягають, як майка, через верх.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Ці 8 моделей бюстгальтерів підійдуть до будь-якого одягу і будь-якої нагоди