11 речей, які робить чоловік, якщо йому дорога його жінка

Якщо з моменту знайомства минуло кілька днів, не варто поспішати з’ясовувати, як він ставиться до вас та що він відчуває. Але на етапі тривалих стосунків про ніжні почуття розкажуть наступні ознаки.

Тутка напише про 11 речей, які робить чоловік, якщо дорожить своєю коханою:

1. Він слухає вас.

Так, це правда, що жінки багато говорять. Але якщо ви дійсно важливі для чоловіка, він завжди вас вислухає. Ваші думки важливі для нього.

2. Він приділяє вам увагу.

Чоловік, який відчуває симпатію і прихильність, прагне проводити разом більше часу. Але лише на першому етапі розвитку стосунків. Далі іде момент природного відсторонення, бажання свободи. Але якщо чоловік дійсно закоханий, то продовжить проявляти інтерес до вашого життя і робити всіляку допомогу.

почуття

3. Він готовий на все заради вас.

Найперше він поводиться як турботливий і уважний чоловік, який може навіть пожертвувати чимось при необхідності. Він піде з вами на романтичну комедію або скасує посиденьки в спортивному пабі з друзями заради вас.

Читайте також: Допоможемо розпізнати “не вашого” партнера ще на початку стосунків — 7 дієвих порад

4. Він тішить вас різними приємними дрібницями.

Такі приємні дрібниці, як шоколадка в сумочці, сніданок у ліжко або квіти на робочому столі дуже доречні в період залицянь. Не варто обманювати себе, гадаючи, що це буде тривати вічно. Згодом, коли стосунки перейдуть на наступний, більш серйозний етап, він почне проявляти любов іншими способами: допомагаючи в побутових питаннях або обіймаючи уві сні.

почуття

5. Він ставиться до вас, як до рівної.

Йому цікава ваша думка, він серйозно ставиться до ваших планів і намірів.

6. На нього завжди можна покластися.

Він буде поруч, коли він вам знадобиться.

7. Він не лише обіцяє, він виконує.

Якщо він каже, що щось зробить, то виконає свою обіцянку. Він не кидає слів на вітер.

8. Він вміє миритися.

Люблячий партнер буде прагнути до примирення після будь-якого конфлікту. Абсолютно завжди, без винятків! Йому не спаде на думку маніпулювати вами, змушуючи вибачатися або телефонувати йому першою.

9. Він змушує вас сміятися.

Його почуття гумору допомагає послабити стресові моменти життя. Завжди добре мати позитивну людину у своєму житті.

10. Він допомагає вірити в себе.

Ця людина може сотворити чудеса з вашою впевненістю. Він завжди допоможе вам впоратися з тривогою і завжди знайде потрібні слова.

почуття

11. Він шанобливо ставиться до особистого простору.

Люблячий чоловік поводиться делікатно, не нав’язується і не вдирається в особистий простір своєї жінки. Він не боїться виявитися непотрібним, тому утримається від втручання в особисте життя коханої. Йому не потрібні тисячі пояснень, коли ви відчуєте необхідність побути наодинці з собою.

А як поводиться ваш чоловік?

Джерело: zatyshok.net.ua

ТУТКА - Відпочивай корисно
11 речей, які робить чоловік, якщо йому дорога його жінка