Як зафарбувати сивину за допомогою натуральних засобів

Сивина легко приховується неймовірно простими, натуральними способами. Варто спробувати.

Ми всі погодимося, що сивина може стати неприємною проблемою, особливо коли ви ще молоді. Це відбувається, коли кількість меланіну, що виробляється волосяними фолікулами, падає. Іноді хімікати, які ви вводите у волосся, також можуть його погіршити.

Сивина

Цибуля

Цибуля прекрасно підійде, щоб позбутись такої проблеми, як сивина.

Очистьте шкірку і подрібніть цибулю. Нанесіть кашку на шкіру голови і волосся та залиште на 30 хвилин. Накрийте її шапочкою для душу, щоб суміш не капала в очі. Для усунення різкого запаху цибулі використовуйте шампунь.

Читайте також: 4 вправи цієї гімнастики для шиї здивують своїм результатом

Впродовж тижня повторюйте процедуру щодня, щоб зміни стали суттєвими.

Лимонний сік і аґрус

Можливо, ви ніколи не чули про такі властивості аґрусу, та він може стати ключем до розв’язання ваших проблем із сивим волоссям. Родом з Європи, Північної Африки, Південної та Південно-Східної Азії, аґрус вирощують навіть в Каліфорнії, особливо в околицях затоки Сан-Франциско.

Щоб обробити волосся можна пошукати порошкоподібний аґрус. Нанесіть і масажуйте суміш лимонного соку і порошку з агрусу на волосся і шкіру голови.

Кокосова олія і лимонний сік

Нанесіть суміш лимонного соку і кокосової олії на ваше волосся, щоб перетворити сиві пасма на чорні. Робіть це щодня, поки не отримаєте бажаного результату. Ще однією перевагою цього методу є те, що він також відновлює здоров’я вашого волосся.

Сивина

Морквяний сік

Можливо, засіб і не дуже поширений, але морквяний сік є одним з тих засобів для вашого сивого волосся, які не потрібно наносити на волосся. Натомість випийте сік, щоб він почав працювати. Підтверджено, що він корисно впливає на здоров’я вашого волосся.

Чорний чай

Для брюнеток, які хочуть знову потемнішати, натуральний барвник в чорному чаї забарвлює волосся і підвищує рівень кератину та меланіну. Мийте волосся чорним чаєм кожного дня для досягнення максимального результату.

Сивина

Насіння кунжуту

Втирайте насіння кунжуту в волосся кожні три дні, щоб прискорити вироблення меланіну і кератину в шкірі голови.

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як зафарбувати сивину за допомогою натуральних засобів