4 вправи цієї гімнастики для шиї здивують своїм результатом

Гімнастика для шиї — лише чотири вправи, які видаються банальними на перший погляд, при регулярному виконанні допоможуть підтягнути шкіру шиї, нормалізувати сон і навіть позбутися від болю в шийному відділі хребта і головного болю.

Три кроки до гнучкості й краси!

Гімнастика для шиї допоможе поліпшити кровообіг, зняти напруження і в майбутньому позбавить вас від витрат на дорогі ліфтинг-процедури. І не забувайте, від того, в якому стані знаходяться м’язи шиї і грудної клітини, залежить стан жіночого бюста. Отож не лінуйтеся, знайдіть кілька хвилин на день для жіночого здоров’я і краси!

Читайте також: Підтягнути внутрішній бік стегна: 4 вправи, які творять дива

Гімнастика для шиї

1. Станьте рівно і випряміть спину, голову тримайте рівно, маківка дивиться вгору (вихідне положення). Руки, зчеплені в замок, закладіть на верхівку, голову трохи нахиліть вперед, а потім, чинячи опір руками, намагайтеся повернути голову в початкове положення, дорахуйте до 30 і розслабтеся, повторіть ще раз.

Один раз повторіть вправу перед дзеркалом, ви побачите, як працюють м’язи шиї і стане зрозуміло, чому ці вправи настільки ефективні.

2. Прийміть вихідне положення, огинаючи голову зверху, покладіть долоню лівої руки на праве вухо. Трохи нахиліть голову до лівого плеча і, чинячи опір рукою, намагайтеся повернути голову в початкове положення, порахуйте до 30 і розслабтеся, зробіть вправу ще раз і повторіть для іншого боку.

Гімнастика для шиї

3. Сядьте на стілець, упріться руками в сидіння, спина повинна бути рівною. Потім прогніть спину, відкиньте голову максимально назад і долічіть до 30. Поверніться в початкове положення, а потім повторіть вправу ще раз.

Гімнастика для шиї

4. Прийміть вихідне положення, як у першій вправі. Поверніть голову вліво і дивіться через плече, порахуйте до 30, поверніться у вихідне положення, повторіть вправу ще раз і змініть бік.

Гімнастика для шиї

Ось і вся гімнастика для шиї, надзвичайно проста, і дуже ефективна! Ваше завдання не лінуватися і виконувати вправи регулярно, щодня, нагорода — гнучка, красива шия.

Для зміцнення шиї є ще один нескладний комплекс так званих ізометричних вправ (напружують м’язи при повній їх нерухомості).

Кожна вправа виконується по 3-5 разів протягом 7-10 секунд.

  1. Потрібно сильно натискати чолом на долоню, а потім потилицею на долоню. Ні голова, ні рука при цьому не рухаються. Те ж саме виконати з лівою і правою скронею.
  2. Підкладіть долоню під підборіддя і сильно натисніть на неї.
  3. Підніміть підборіддя вгору і повільно повертайте голову вправо і вліво аж до больових відчуттів.
  4. Виконати те ж саме з опущеним до шиї підборіддям.
  5. Голову трохи відкинути назад і постаратися торкнутися правим вухом правого плеча, а лівим вухом лівого.

Ми можемо сильно зменшити ризик виникнення захворювань шиї, якщо будемо повсякденно стежити за поставою. Це не так важко — тримати спину прямою!

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
4 вправи цієї гімнастики для шиї здивують своїм результатом