Як забрати живіт: 5 вправ, які швидко розв’яжуть проблему

Ваш живіт змушує вас соромитись? Усунути цю проблему допоможе комплекс простих вправ, які можна виконувати де завгодно. Якщо все робити правильно, то прекрасний результат буде помітно вже через тиждень!

живіт

Правильне харчування допоможе зменшити живіт. Якщо ви переїдаєте та не стежите за якістю спожитих продуктів, то зайві жирові відкладення найперше накопичуються в ділянці живота. Щоб позбутися від них треба виключити з раціону жирну та смажену їжу, а також відмовитися від солодкого й мучного. Їжте більше овочів і фруктів, не забувайте пити достатньо води та не вживати їжу після 18.00. Протягом дня бажано з’їдати 4-5 невеликих порцій. Щоденний раціон обов’язково повинен складатися з білків і овочів, перекусити можна кефіром, ягодами, фруктами або горіхами.

Швидко забрати живіт допоможе комплекс вправ:

1. Вакуум.

Щоб швидко привести себе в форму обов’язково тренувати м’язи пресу — найбільш ефективною вправою вважається вакуум, який дозволить запустити в організмі обмінні процеси. Займатися краще в ранкові години до першого прийому їжі, але попередньо випивши склянку води з лимонним соком. Вакуум допоможе підбадьоритися зранку, запустити роботу кишківника та очистити організм від токсинів. Займатися можна стоячи:

  • видихнути та глибоко вдихнути животом. Потім не поспішаючи видихнути максимально, щоб легені повністю звільнилися від повітря;
  • трохи підтягнути вгору живіт, намагаючись «притиснути» його до хребта й стегон. Затриматися в такому положенні на 5-10 секунд;
  • видихнути, розслабитися, зробити пару спокійних вдихів і видихів, а потім повторити вправу заново 5 разів.

живіт

Читайте також: 11 методів вирівняння округлих плечей та формування красивої постави

Також виконувати вакуум можна лежачи:

  • лежачи на рівній поверхні, руки розташуйте вздовж тіла, а ноги зігніть, торкаючись п’ятами до підлоги. Розслабте м’язи та не поспішаючи видихніть, щоб у легенях не залишалося повітря;
  • напружте м’язи пресу, втягнувши живіт. Не дихайте протягом 10-15 секунд, потім зробіть невеликий вдих і ще трохи підтягніть живіт;
  • утримуючи прес у напрузі, зробіть невеликий вдих і напружте м’язи. Утримуйте положення 10-15 секунд, потім знову втягніть живіт і затримайте дихання;
  • видихніть, розслабтеся та зробіть кілька короткочасних вдихів і видихів. Потім максимально втягніть живіт і, не видихаючи, тягніть його вгору.

живіт

2. Планка.

Ця вправа дає чудовий результат не тільки для живота, але і всього тіла. Щоб зробити бічну планку зі скручуванням, розташуйте тіло боком з опорою на лікті, вирівняйтеся і зробіть 20 скручувань корпусом донизу.

3. «Велосипед».

Універсальна вправа, яка допомагає швидко привести себе в форму. Під час тренування важливо дотримуватися правильної техніки — не треба повністю опускати ноги на підлогу, тіло має бути трохи піднятим, а руки розташовуватися за головою. Для тренування м’язів живота «велосипед» досить виконувати 20 разів щодня.

живіт

4. Підйом ніг — вправа для нижнього пресу.

Цією зоні варто приділити особливу увагу, оскільки саме тут починають накопичуватися перші жирові відкладення. Лежачи на спині, треба покласти руки під сідниці та підняти вгору випрямлені ноги, потім опустити їх, але не торкаючись поверхні підлоги. Повторити вправу 20 разів.

5. Скручування.

Ця вправа допоможе розробити не тільки м’язи пресу, але ще руки і ноги. Лежачи на підлозі треба одночасно витягнути вгору ноги та руки, намагаючись дотягтися підборіддям до ніг. Повторити все заново 20 разів.

На виконання кожної з перерахованих вправ буде потрібно не більше як хвилину. Після тренування не забувайте відпочивати. Для посилення ефекту до вправ можна додати 40 хвилин кардіо.

А як ви боретеся із зайвими кілограмами на животику?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як забрати живіт: 5 вправ, які швидко розв’яжуть проблему