Секрети ідеальної фігури Насті Каменських

За фантастичним перевтіленням Насті стежили не лише українські жінки, але й українські чоловіки! Для багатьох співачка стала прикладом того, як досягти бажаної фігури без насилля над собою та власним раціоном. Схуднути у комфортному для себе темпі, покращити стан організму і надихати щодня у сторіз 5 мільйонів людей своєю сяйнистою посмішкою та сексуальною «попою, як у Кім». Розповідаємо про маленькі секрети чарівної Насті Каменських, завдяки яким їй вдалося створити фігуру своєї мрії.

Секрет №1: повноцінний сон

Ті, хто вже давно стежить за сторінкою Насті в Instagram, знають, що співачка прокидається о 6 ранку, а лягає спати до 21:00 щовечора. В одному зі своїх постів вона навіть сміється, що зазвичай, о цій годині влітку на вулиці ще світло і всі лише збираються на вечірки, а вона вже в улюбленій піжамі готується до сну. Та саме за такий повноцінний сон на думку Насті організм висловить вам особливу подяку.

Каменських

Секрет №2: ранкова зарядка

Співачка обожнює кататися на велосипеді з самого ранку. Іноді вона йде на пробіжку або ж просто виконує комплекс фізичних вправ. Все це Настя робить до того моменту, як прокинуться інші. За словами співачки, це одна із найважливіших її звичок, оскільки дозволяє отримати енергійний заряд на весь день та провести його в тонусі.

Читайте також: 8 зірок, яких не впізнати без фотошопу та макіяжу

Секрет №3: мотивація до спорту

Не обов’язково відразу йти до спортивної зали та доводити свій організм до стресу під час тренування. На початок варто хоча б почати пити більше води, навчити себе щодня виконувати нескладну зарядку, більше ходити пішки та обирати сходи замість ліфта. Настя впевнена, що головне — мати мотивацію і починати її втілювати у життя з дрібних повсякденних речей.

Секрет №4: обирати просту і корисну їжу

Команда артистки розповіла, що Настя доволі рідко харчується в ресторанах. Особливо у дні проведення концертів і виступів, коли всю їжу на день вона бере з собою. Вона є простою, зрозумілою і корисною. Зазвичай, це каша, овочі, горіхи, риба або курка.

Каменських

Секрет №5: дисципліна

Як гадаєте, що саме допомогло Насті досягти бажаної фігури? Так, можна довго перераховувати, що це і спорт, і харчування, і бажання, але все це не має значення без найголовнішого — самодисципліни. Як відомо, перший час співачка тренувалася із професійним тренером і спортсменом Андрієм Хоміцьким. Прийнявши його досвід та практичні поради, Настя взяла за добру звичку займатися спортом і не пропускати заняття.

Каменських

Секрет №6: любов до себе

Кожна нова світлина Каменських доводить той факт, що співачка безмежно любить себе та поважає. Бо як інакше можна досягти своєї мети, якщо ти не любиш людину, заради якої до неї йдеш? Співачка рекомендує любити, цінувати та поважати себе. Щодня задовольняти свої основні потреби, питати себе, чого вам хочеться, підвищувати свою цінність у власних очах і прагнути стати кращим за себе вчорашнього, в жодному разі не порівнюючи себе з іншими.

Каменських

Джерело: limelight-media.com

ТУТКА - Відпочивай корисно
Секрети ідеальної фігури Насті Каменських