9 помилок у догляді за шкірою, через які гроші зникають, а немає жодного результату

Люди дбають про свою шкіру: очищують, змащують зволожувальними та протисонцевими кремами, борються з ознаками старіння та акне. При цьому про деякі важливі правила багато хто і не чув, хоча без них стан шкіри може погіршитися.

Тутка нарахував 9 прикрих помилок, яких іноді припускаються навіть затяті б’ютіголіки.

Торкатися піпеткою шкіри

шкіру

На відео в Інтернеті дівчата розповідають про засоби догляду за шкірою та показують, як їх використовувати. Але при цьому багато з них наносить сироватки неправильно, торкаючись піпеткою до обличчя. Через це часточки шкіри можуть потрапити в баночку, і продукт зіпсується.

Варто наносити засіб так, щоб зайвий раз не контактувати зі шкірою: капнути сироватку на кінчики пальців або безпосередньо на обличчя.

Чистити пори щіткою для вмивання

Щітки для обличчя позиціюються як універсальний засіб, за допомогою якого може вмиватися кожен та ще й щодня. Кажуть, що такий гаджет і справді очищує пори та відлущує шкіру. Однак занадто активне очищення може зруйнувати ліпідний бар’єр шкіри, що призведе до зневоднення.

Щітка при надто активному використанні сприяє виробленню меланіну, що зрештою може призвести до гіперпігментації шкіри. Тому застосовувати в догляді за шкірою цей аксесуар варто обережно.

Купувати спонжі конняку, не звертаючи уваги на колір

Губка конняку виготовляється з коріння рослини під назвою аморфофаллус. Спонжі бувають різних кольорів, і в такому випадку це не просто маркетинговий хід: кожен колір означає певний активний інгредієнт, який додає виробник. Так, сіра губка може містити деревне вугілля, зелена – чай, а червона – глину.

Купуючи спонжі, звертайте увагу на колір і використовуйте засіб, що максимально підходить вашому типу шкіри.

Наносити глиняну маску на ціле обличчя

шкіру

Глиняні маски регулюють вироблення шкірного жиру, мають антимікробну дію, матують шкіру. Хоча б один раз їх використовувала кожна дівчина, але не кожна знає, як це робити правильно.

Річ у тім, що не всі ділянки на нашому обличчі потребують матування, тому, якщо нанести маску на всю шкіру, від неї буде лише шкода. Глину дуже рідко варто наносити кудись, крім Т-зони, адже шкіра на інших ділянках обличчя потребує іншого догляду. Тому більше користі дасть локальне застосування маски на ті зони, яким необхідне матування.

Рахувати протисонцевий крем ложками

шкіру

Дерматологи кажуть, що для захисту шкіри від сонця необхідно наносити 2 мг протисонцевого крему на 1 кв. см шкіри. Щоб спростити підрахунки, дівчата та жінки часто використовують правило чайної ложки: для обличчя, наприклад, достатньо половини чайної ложки крему.

Правило гарне, але насправді половина ложки у всіх різна, тому краще орієнтуватися не лише на кількість крему, але також на рівномірність та ретельність його нанесення.

Думати, що тонального засобу із SPF достатньо

Багато тональних засобів і пудри містять SPF. Через це дівчата помилково вважають, що протисонцевий крем не варто використовувати. Дерматологи кажуть, що засоби для макіяжу, навіть якщо вони містять протисонцевий фактор, не забезпечують достатнього захисту.

Щоб тональний крем спрацював, треба наносити в 7 разів більше засобу, ніж ви звикли, а так, звичайно ж, ніхто не робить.

Тримаємо флакони у ванній або на сонці

Погана ідея – зберігати флакончики на підвіконні, де на них потраплятимуть прямі сонячні промені. Також надлишок тепла чи холоду може знизити ефективність засобу. А найбільша помилка – зберігати креми та есенції у ванній на відкритій полиці.

Пара швидко руйнує активні інгредієнти, а вологе середовище просто ідеальне для розмноження грибка та плісняви. Бажано зберігати засоби у закритій шафці, а ще краще – у спальні.

Не використовувати SPF після самозасмаги

шкіру

Багато людей помилково вважає, що після самозасмаги не треба використовувати протисонцевий крем. Це не так: засоби для засмаги не мають протисонцевого фактора. Тому після їх використання обов’язково наносити крем, як завжди.

Використовувати кислоти щодня

шкіру

За словами дерматологів, люди або відлущують шкіру надто сильно, або замало. І все ж надмірне відлущування часто призводить до виникнення прищів. Неправильно використовувати спочатку пілінги, а потім кислоти й все це по кілька разів на день.

Якщо у вас не дуже жирна шкіра, достатньо робити це 1-2 рази на тиждень. Але краще відвідати дерматолога, який підбере відповідний догляд.

Визнайте, а яких помилок припускалися ви? Як відреагувала ваша шкіра?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
9 помилок у догляді за шкірою, через які гроші зникають, а немає жодного результату