Таємна зброя кожного знаку зодіаку

Знак зодіаку — чи не найбільш суперечливе і найцікавіше поняття. Вірити йому чи не вірити — справа особиста. Тутка ж сьогодні відшукав таємну зброю, якою вміло користується кожен із них. Цікаво, чи зійдуться відповіді з вашими знаками?

Найпідліший знак — Скорпіон

Знак зодіаку
Фото: wattpad.com

Скорпіони — найбільш небезпечні й найлютіші вороги. Якщо вони починають мстити, вам вже не сховатися. Марно намагатися вимолити помилування — цей знак невблаганний.

Найсильніший знак зодіаку — Риби

Найперше здивує, що м’які та сентиментальні Риби можуть носити титул найсильнішого знаку, проте це справді так. Риби виграють своєю гнучкістю, вони вміють повернути ситуацію собі на користь, і виходять переможцями там, де вперті Овни та амбіційні Козероги програють.

Найбільш сексуальний знак зодіаку — Овен

Знак зодіаку
Фото: wattpad.com

Внутрішня чарівливість та харизма притягують інших людей до Овна. Він — прекрасний коханець, палкий і пристрасний, активна та цілеспрямована людина.

Читайте також: Дотепний і правдивий сексуальний гороскоп для чоловіків. Тсссс — лише для дорослих!

Найкрасивіший знак зодіаку — Стрілець

Саме Стрільця природа наділила гармонійними, витонченими рисами, досконалістю внутрішньою і зовнішньою, тож п’єдестал краси саме за ним. Він любить дбати про себе, чим не втрачає свого статусу.

Найбільш везучий знак Зодіаку — Близнюки

Знак зодіаку
Фото: wattpad.com

Та ще і найщасливіший знак на додачу до титулу із підзаголовку! Близнюки, оптимісти за своєю природою, завжди опиняються у правильному місці у правильний час. І не втрачають нагоди покращити свою успішність.

Найбільш закритий знак зодіаку — Козеріг

Зовні байдужі та холодні, Козерогам важко відкривати душу перед людьми. Неможливо передбачити, що на думці у цього знака, тому Козероги неохоче довіряють іншим людям.

Найбільш геніальний знак — Водолій

Фото: wattpad.com

Генератори нових ідей та невтомні пошуковці креативу, Водолії не скаржаться на таку долю. Вони вигадають вам що і де завгодно, та чи вистачить їм сил реалізувати всі проекти?

Найбільш комунікабельний знак — Терези

Їм не дай з’їсти, а дай поговорити. Ласі до розмови Терези класно розважать вас розмовами годинку-другу. Їм легко і затишно у нових компаніях, вони цінують дружбу і знайомства. Тому і не витримують самотності.

Найвірніший знак зодіаку — Діва

Фото: wattpad.com

Вірна Діва уважно й виважено підходить до вибору свого супутника життя, і якщо обирає його — то раз і назавжди. У її виборі ніхто не сумнівається, навіть вона: Діви виходять за тих, кого ніколи не будуть зраджувати.

Найбільш егоїстичний знак зодіаку — Лев

Усе він зробить заради похвали і лестощів, щоб довколишні люди визнали: “Який він молодець”, а він ще більше запишався. Хоча Лев — знак дуже дружний і щедрий, його бажання для нього на першому місці. Центр уваги для Лева дуже важливий.

Найбільш сімейний знак Зодіаку — Рак

Фото: wattpad.com

Найбільш ідеальний представник зоряного сузір’я для шлюбу і сім’ї. Він цінує тепло та справжні людські цінності, мріє про затишне гніздечко, кохання на все життя і діток.

Найдобріший знак зодіаку — Телець

Велике та добре серце Тельця завжди прийде на поміч у скрутну хвилину й нічого не вимагатиме натомість. Він тактовний у спілкуванні, м’який у поводженні, не любить конфліктувати з людьми та дуже товариський.

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Таємна зброя кожного знаку зодіаку