Секретна риса жінки, від якої божеволіє чоловік

Секретна риса жінки, від якої чоловіки втрачають голову — їхня ніжність. Вона ж тягне за собою турботу, любов, душевне тепло. Чому ніжна і ласкава слабка стать так приваблює сильну чоловічу? Ми відшукали відповіді. Вони — далі у статті.

Ніжність вважають основоположною рисою, маркою чи ознакою кожної жінки. Без неї їх немає, не існує, не буває. Ніжність буває такою різною: до дітей, чоловіка, родичів і тварин. Вона водночас і є її слабкістю: ми шукаємо її у стосунках, на роботі. І якщо не одержуємо — закриваємося на довіру, тепло, ласку, нам важче співдіяти з людьми.

Секретна риса жінки
Фото: rosiespoppy.weebly.com

Ніжність — воістину жіноча риса

Це — природня жіноча реакція на любов і турботу, і щасливий той чоловік, який зуміє підібрати ключ до серця своєї обраниці. Вона обдарує його всією своєю багатогранною ніжністю і теплотою.

Читайте також: “Щастя любить тишу” або чим менше довколишні люди знають про особисте життя — тим воно щасливіше

Секретна риса жінки неможлива без її важкої праці. Не кожен день випадає легким і ясним, не кожна мить — радісна та безтурботна. Ніжність треба відвоювати у зловісного світу, виборсатися з лабет зла та несправедливості й донести її рідним, коханому чоловікові, дітям.

Ніжність найперше проявляється в усмішці — в цьому емоційно безневинному порусі організму, яким вперше реагуємо на нові знайомства, події, світ. Фальшиву усмішку видно одразу, нещирість не притаманна жіночому началу. Важко зберегти усмішку, якщо у серці — тривога, а вдома — проблеми. Все ж спробуйте не втратити цього прекрасного зв’язку і з собою, і зі світом.

Психологи пропонують: зверніть увагу, скільки часу ви сьогодні за день були ніжними? Не турботливими, коханими, а ніжними щодо рідних і ближніх? Кожен нехай скаже сам за себе, чи живе ніжність у вашому серці та житті.

Як висловити ніжність чоловікові?

Навіть найменша дрібниця, найнезначніший вияв уваги чи подарунок розпалить ніжність у вашій парі. Тепле слово чи турботливі дотики, обійми, — і ви самі не захочете, щоб це почуття вас залишало. Спільні прогулянки, пікніки, романтичні вечері розпалять нову хвилю ніжності у вашій сім’ї.

Чим відрізняється жіноча і чоловіча ніжність?

Секретна риса жінки
Фото: introvertdear.com

Секретна риса жінки не чужа і чоловікам, однак у них вона проявляється по-іншому. Важко очікувати від чоловіка того, що жінка дарує йому, бо чоловіки та жінки — два протилежних полюси. Найперше чоловік проявляє ніжність тим, що намагається створити теплу та радісну, затишну та безпечну атмосферу вдома. Він — захисник, опора та фундамент родини, на його плечах спочиває добробут всіх домашніх. Жінка ж — ніжність, на яку він опирається, прийшовши з роботи і залишивши біля порогу всі свої турботи.

Жінка оперує словами, чоловік — силою, і ці різні мови ніжності треба вміти прочитати. Не ображатися на чоловіка за брак слів, а придивитися уважніше: часом ваш чоловік говорить через дії та вчинки щодо вас та сім’ї.

Як спонукати чоловіка до ніжності?

Секретна риса жінки — ніжність, як уже йшлося вище — по-іншому проявляється у чоловіків. Все ж, щоб підштовхнути коханого до ніжності, спробуйте виконати наші поради.

1. Озвучуйте свої бажання

Чоловіки не вміють читати думок. Хочете, щоб чоловік взяв вас за руку чи обійняв — скажіть йому про це. Ніжність виробляється і проявляється з часом.

2. Дотики позитивно впливають на людину

Обійми та доторки нормалізують психоемоційний стан, вивільняють з душі негативні емоції, відкриваючи людину до ніжності.

Секретна риса жінки
Фото: introvertdear.com

3. Всі прохання мають бути аргументовані

Донесіть коханому, що вам необхідні турбота та підтримка, спокій та радість вдома залежать значною мірою і від нього.

4. Продемонструйте приклад ніжності

Теплі обійми, увага до потреб і почуттів чоловіка — і ви також спровокуєте його на ніжність. Як можна не поцілувати вас у відповідь, еге ж? Така реакція у відповідь стане на користь вам обом.

5. Похваліть чоловіка

За підтримку, турботу і увагу, за все, що він для вас робить. Чоловіки — як малі діти: вони приховують в глибині душі те, про що соромляться сказати.

Як виховуєте і проявляєте ніжність ви? Чи не скупитеся на ніжність щодо коханих?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Секретна риса жінки, від якої божеволіє чоловік