Насправді у вас НЕМАЄ чоловіка, якщо…

Визначити, чи є у вас чоловік, дуже легко. Третій рік я вже відповідаю на п’ятничні питання дівчаток, і мене постійно турбує один момент. В середньому п’ятничні питання бувають трьох видів:

  • Перший – у мене немає чоловіка, мені погано та страшно, я втомилася боротися за життя плюс мене всі ображають, що робити, де взяти чоловіка?
  • Другий – у мене є чоловік, але мене всі ображають, я замучилася боротися за життя, мені погано та страшно, що робити?
  • Третій – у мене є чоловік, але мене ображає цей чоловік, мені погано та страшно, плюс я замучилася боротися за життя, що робити?

немає

Питання термінології

Виглядає це так, ніби мова йде про різні ситуації. У першому випадку проблема зрозуміла – немає чоловіка. Нікому допомогти, нікому заступитися, нікому втішити. Тому погано й страшно. В інших випадках чоловік є, тобто мається на увазі, що проблема у людини не ця. А якась інша. І погано, і страшно людині з якоїсь іншої причини. А цієї проблеми у людини немає, це інший випадок.

Таким чином, ситуація «погано та страшно» розпадається на три випадки. Погано та страшно, тому що чоловіка немає. Погано та страшно, тому що чоловік є, але нічого не робить. Погано та страшно, тому що чоловік є, і він робить погано та страшно.

Якщо всі три рівняння коректні та при цьому у них збігається перша частина – це означає, що другі частини цих рівнянь теж рівні одна одній. «Чоловік є, але все одно погано та страшно» й «чоловік є, і тому погано та страшно» рівнозначне тому, що «чоловіка немає». Це – не три різні випадки. Це – один і той самий випадок, і він описується першим рівнянням.

Нема чого городити город і множити сутності. Якщо вам погано та страшно, це означає, що чоловіка у вас немає. В термінологію вкралася помилка.

Читайте також: Повторюйте ці 12 фраз своєму чоловікові, і він буде любити вас ще сильніше

  • Якщо ваш чоловік не приносить грошей, і ви маєте одна заробляти на всіх – у вас немає чоловіка. У вас комунальний сусід, який тягає їжу з вашого холодильника.
  • Якщо ваш співмешканець заробляє рівно на себе, а ви маєте заробляти самі, щоб прогодуватися – у вас немає чоловіка. У вас вдома задарма гостює знайомий.
  • Якщо вам терміново та відчайдушно потрібні гроші, а ваш бойфренд весело відповідає, що у всіх бувають важкі часи та все налагодиться – у вас немає чоловіка. У вас є приятель, і навіть не дуже близький.
  • Якщо у вас серцевий напад, а ваш коханий телефоном командує «терміново біжи до лікаря» – у вас немає чоловіка. У вас теплий та співчутливий фейсбучний друг.
  • Якщо ви плачете, а ваш коханий радить не хвилюватися через дурниці й не накручувати сама себе – у вас немає чоловіка. За ступенем близькості це приблизно таксист.
  • Якщо людина має чоловічу анатомію та навіть час від часу її у вас “засовує” – це не називається «у вас є чоловік».

Визначити, чи є у вас чоловік, дуже легко. Якщо він у вас є, вам не погано та не страшно.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Насправді у вас НЕМАЄ чоловіка, якщо…