“Гадала, що все життя буду тужити. Але ні”, – жінка поділилася розповіддю, чи є життя після розлучення

Коли чоловік вирішив піти від неї, вона вирішила зізнатися дітям та всьому світові, що все йде до розлучення. Почувалася спустошеною, та з часом зрозуміла багато цікавих речей про себе і про життя взагалі.

Тутка підтримує всіх, хто зараз переживає нелегкий період в житті. Публікуємо уроки та висновки, які жінка зробила по розлученні.

Після розлучення життя стає легшим

Звісно, моменти відчаю і страху неминуче постукають вам у двері. За словами цього блогера найбільше її мучив жаль — за тим, чого вже ніколи не буде. Проте це не так, а навіть навпаки: “цей час наповнив мене радістю, надією, переповнив почуттям вдячності”.

Нарешті вона змогла стати собою і зрозуміти, чого хоче від життя. Насправді розлучення — нова сторінка життя й поступово ви стаєте новою людиною. Треба все втратити, щоб потім себе віднайти й зрозуміти, наскільки токсичним був минулий шлюб. В жінки залишилося багато часу на улюблені хобі, відпочинок та інші корисні заняття.

Читайте також: 7 сміливих запитань відомого психолога, відповіді на які допоможуть знайти мету в житті

Вона зрозуміла, що так краще для дітей

розлучення

Також жінка зізнається, що хвилювалася, чи дітям буде нормально жити тільки з нею. Та ці сумніви були даремними: вона бачила, як вони зростають, і пишалася тим, що все для них зробила.

Діти стали більш хоробрими і відповідальними. Вони прийняли “нову дійсність”.

Вона усвідомила, що сльози — не ознака слабкості

Інша жінка зізналася, що розридалася перед дітьми, на саме Різдво, коли вони всі прикрашали святкову ялинку. Діти обійняли її, вона розповіда про все, що її тривожило.

Сльози — не слабкість, а чудовий спосіб самозахисту. Якщо ви хочете прийняти себе, то мусите прийняти всі свої почуття. Діти також мають усвідомити, що їх мама — не робот.

Провина може стати вашим найбільш ворогом

Для нашої героїні найгірше було прийняти, що життя ніколи вже не буде попереднім, і всі плани, які ви будували разом, вже не здійсняться. Тож почуття провини повністю захоплює вас у свою владу.

Наша героїня просить вас припинити звинувачувати себе у всіх бідах. Жінка може подолати абсолютно все, з усім впоратися. Відпускайте все в минуле.

Не створюйте ідеальних стосунків у своїй голові

Після сеансів терапії й через значний проміжок часу жінка усвідомила, що її шлюб з колишнім чоловіком не був таким, якого вона хотіла. Вона собі так домовилася з собою: купити дім, вийти заміж, народити дітей. Тобто, робила все, що і запланувала.

Працюючи над ідеальними стосунками, вона зрозуміла, наскільки “планування життя” було токсичним.

Не варто чекати “кращих” часів

розлучення

Чекати й сподіватися — воістину прекрасні риси, та і вони вичерпуються. Не гайнуйте життя — втікайте від усього поганого в ньому. Жінка радить не відкладати життя на потім, та після розлучення їй знадобилося два роки, щоб почати робити щось нове. Тепер вона розуміє, що втратила занадто багато часу.

Вона обрала холостяцький спосіб життя. Та не самотній

розлучення

Дуже важливо і потрібно залишитися наодинці з собою. Звісно, важко жити самому, якщо все життя прожив з іншою людиною, та для самотності є прекрасні ліки — усамітнення.

Жінка зізналася, що від депресії її врятували не нові стосунки, а постійна робота над собою. Вона найперше навчилася жити наодинці з собою, почуватися найкраще у товаристві самої себе.

Як вважаєте, який порятунок із токсичного шлюбу?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
“Гадала, що все життя буду тужити. Але ні”, – жінка поділилася розповіддю, чи є життя після розлучення