10 маленьких хитрощів, які допоможуть вам добре виходити на фото

Ми часто нарікаємо на те, що наші фотографії виходять зовсім не такими, якими ми їх задумували. На знімках ми несподівано обростаємо зайвими кілограмами, руки та ноги збільшуються в розмірах, а під очима з’являються синці. Хтось нарікає на відсутність фотогенічності, хтось жаліє, що не скористався фільтрами.

Ми в Тутка поговорили з професійним фотографом і з’ясували, як, не маючи стосунку до модельного бізнесу, виглядати на знімках не сірою мишкою, а зіркою. В бонусі ви дізнаєтеся про те, як правильно підготуватися до фотосесії.

Повертайте ніс в бік джерела світла

Світло – це, мабуть, одна з найважливіших речей у фотографії. Він може зробити об’ємну фігуру абсолютно плоскою або змінити форму предметів. Щоб на обличчі не з’явилося зрадницьких складок і темних кіл під очима, варто завжди повертати ніс до джерела світла.

Не затримуйте дихання

фотографії

Камера безжально знімає будь-яку неприродність та напругу. Якщо людина затримує дихання в момент знімання, це відбивається і на обличчі, і на фігурі. Вона виглядає скутою, а поза здається незручною.

Зігнути все, що гнеться

фотографії

Як би дивно це не звучало, але треба постаратися зігнути всі суглоби, та й взагалі все, що в тілі гнеться: плечі, лікті, зап’ястя, стегна, коліна, поперек. З першого разу це буде досить важко.

Щоб поза виглядала природною, можна просто порухатися або потанцювати. Якщо людина буде відчувати себе некомфортно, то ніякі чарівні вигини фотографію не врятують.

Читайте також: Блогерка поділилася хитрощами позування на камеру, які збирала роками

Не спирайтеся на руки

Елегантна поза, де панянка спирається на одну або обидві руки, здається красивою лише на словах. Коли людина напружує руки, вони відразу стають візуально більшими. Такі собі гігантські лапи. Якщо ж на руки не спиратися, а позу підтримувати м’язами пресу та спини, то все тіло буде здаватися скутим. Краще спокійно покласти руки на коліна.

Не підпирайте щоки руками

Коли людина підпирає обличчя кулаками, це не тільки робить руки візуально більшими, але заодно і збільшує щоки, спотворюючи їх форму. Якщо вже й підіймати кисті, то злегка торкаючись пальцями підборіддя і щік. При цьому пальці згинати не треба, краще їх розпрямити.

Не підіймайте руки до волосся

фотографії

Ця поза важко дається навіть професійним моделям. Аж надто вона вигадлива та складна у виконанні, так і на знімках часто виглядає безглуздо. До того ж якщо форма рук далека від ідеальної, всі недоліки буде відразу ж видно.

Найпростіше покласти пальці на стегно, талію або обхопити ними передпліччя іншої руки. Так образ вийде куди більш стильним і елегантним.

Не ховайте руки в кишенях і не згинайте сильно пальці

фотографії

В ідеалі всі частини тіла повинно бути видно. Тобто не варто ховати одну руку за спину, підгинати ногу або ховати кисті повністю в кишені. Можна приховати тільки великі пальці, при цьому інші залишити лежати на стегнах спокійно і розслаблено.

Якщо повертаєте голову, прикривайте шию волоссям або шарфом

фотографії

Поза, коли жінка кидає погляд через плече, виглядає дуже жіночною та елегантною. Єдиний мінус – на шиї з’являються зрадницькі складки. Їх можна акуратно прикрити волоссям або шарфом.

Не дивіться прямо в об’єктив

фотографії

Не варто дивитися прямо в об’єктив. Це виглядає занадто награно. Краще знайти точку праворуч, трохи вище за головою фотографа, і спрямувати свій погляд туди.

Поводьтеся природно

фотографії

Навіть найбільш вишукані та елегантні пози для фотографії завжди програють на тлі природної поведінки. Натуральний сміх і непідробна радість виглядають більш виграшно та привабливо. Фотосесія – це, звичайно, справа серйозна, але іноді варто трохи відірватися і подуріти.

Бонус: як підготуватися до професійної фотосесії

  • Навіть якщо вам дуже подобаються роботи фотографа, не пошкодуйте часу на особисту зустріч. Якщо людина викличе неприязнь, з нею буде важко і неприємно спілкуватися, нічого путнього з заходу не вийде.
  • Попрактикуйтесь трошки перед дзеркалом, вибираючи ті чи інші пози.
  • Одяг повинен бути зручним і однотонним. Якщо одягаєте футболку або сукню, то без яскравих принтів і візерунків.
  • Каблуки – найкращі друзі жінки на фотосесії. Але проходити в них дві години по вуличках – справжнє випробування. Так що варто взяти змінні кеди або шльопанці, в яких буде зручно, а туфлі одягнути безпосередньо перед зйомкою.
  • Жодної зайвої рідини в вечір перед зйомкою і хороший, міцний сон – ось запорука прекрасних знімків. Будь-який професіонал володіє фотошопом, але змучене та припухле обличчя буде складно видозмінити.

А ви собі подобаєтеся на фотографіях? Може, маєте якийсь секрет або хитрість, якими ви користуєтеся?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
10 маленьких хитрощів, які допоможуть вам добре виходити на фото