Разючі світлини з минулого, які розкажуть свою історію

Коли ми переглядаємо фотографії з далекого минулого, чорно-білі можуть нам здатися не такими свіжими. Але кожна з них має свою історію! Тутка пропонує розглянути 13 історичних світлин з багатою історією.

Сценічний поцілунок з медичною маскою

фотографії

Віруси існують до дідька багато років. Що має робити професійний цілувальник? У 1937 році акторів Стенлі Мортона та Бетті Фернесс попросили пропрацювати поцілунки на екрані перед початком знімання. Вони обидвоє в масках, бо вважалося, що безпечніше цілуватись із тканиною між ними. У старій статті пояснювалося, що цей захід зупинить чотири з п’яти мікробів. Ми не впевнені, що це було науково, але вони мали надію!

Кожен поцілунок потрібно було ретельно відрепетирувати близько 20 разів, а захворіти на той час було великою проблемою. Без великої кількості ліків грип міг стати смертельним. Навіть зараз він вбиває!

У Френка Лентіні було унікальне тіло

фотографії

Сьогодні це звучить жорстоко, але колись люди, народжені з особливостями, гастролювали як циркові виродки. Так вони офіційно і називалися! У деяких випадках це був єдиний спосіб заробити гроші. Френк Лентіні був такою людиною на початку 1900-х років. Ось він, і видно, що в нього занадто багато ніг. Якщо придивитися, то можна побачити, що у нього було три ноги та чотири стопи з 16-ма пальцями. Він також мав два комплекти людських органів, які нормально функціонували. Як незвичайно!

Джерелом усіх його кінцівок насправді був паразитичний близнюк в утробі матері, який не розвинувся повністю. Вони просто злилися докупи! Франк гастролював з усіма великими цирками все своє життя.

Охороняти королеву — складне завдання

Британці знають, що королева завжди може розраховувати на своїх охоронців у червоному та великих хутряних шапках. Якщо вам цікаво, то вони виготовлені зі справжнього хутра канадських чорних ведмедів. Далекі від моди, ці головні убори спочатку призначалися для залякування інших армій у бою. Сьогодні вони просто стоять навколо Букінгемського палацу та викликають усмішку в туристів. Вони ніколи не зможуть усміхнутися у відповідь! Але давайте відверто, хіба вони ніколи не здаються?

Схоже, 1957 року гвардієць справді здався, що було рідкісним випадком. Але він не бунтував на роботі. Він знепритомнів під час заходу, присвяченого дню народження королеви. Його колега намагається утримати його, не виходячи зі строю сам. Неймовірна спроба, сер!

Читайте також: 15 ретро знімків, які були нібито спеціально зроблені для того, щоб дивувати жителів XXI століття

Життя до будильників

У цьому немає жодних сумнівів: ми ненавидимо свій будильник вранці. Але що, якби ми його не мали? Колись людям доводилося працювати без такого пристрою. Як вони взагалі вставали вчасно? Робили це вони завдяки цим робітникам — стукачам. В Англії та Ірландії у 1920-ті роки пробудження міської робочої сили було саме собою професією. На щастя!

Техніка була проста: стукати по вікнах довгим ціпком. Ці робітники заробляли по долару за кожну людину, яку їм вдалося розбудити.

Звичайна хімічна тривога у 1941

Ми всі чули про сльозогінний газ, але що це таке? Як виявилося, йдеться не про одну річ. Цей термін може стосуватися кількох різних сполук, які вчені розробили для серйозного подразнення очей та легень людини. Так, спеціально! Ідея полягала в тому, що його можна було б використовувати як низькосортну зброю для придушення протестів або у воєнний час. І справді, він використовувався саме для цих цілей як у Другій світовій війні, у В’єтнамі, так і в сучасних маніфестаціях.

Тут ми бачимо навчання для лондонців щодо приготування до німецького вторгнення. Мама і малюк проходять повз табличку: «Увага. Випускається сльозогінний газ». 1941 був напруженим роком!

Роберт Уодлоу був найвищою людиною в історії

фотографії

Ви можете стверджувати, що знаєте високих людей, але чи доводилося вам бачити Роберта Уодлоу? Цей хлопчик з Іллінойсу виріс більш як 2 метри заввишки — 2 метри 70 сантиметрів, якщо бути точним. Він звик привертати до себе увагу, і цього було не уникнути. Роберт ділився: «Востаннє, коли я був у Сент-Луїсі, ми зупинилися на розі 6-ї вулиці та вулиці Локуст. Ви б бачили натовп. Вони йшли звідусіль».

Роберт Уодлоу був найвищою людиною в історії На жаль, він підхопив неприємну інфекцію і помер лише у 22 роки.

Смертельний іспанський грип у 1918 році

Нинішня пандемія може здатися безпрецедентною подією. Але якщо замислитись, ми чули, що в минулому були й інші небезпечні віруси. Візьмемо, наприклад, іспанку 1918 року. Коли солдати з Першої світової війни повернулися додому, ця хвороба поширилася країною зі швидкістю лісової пожежі. У той час у нас було набагато менше медичних знань, але це не заважало великодушним волонтерам допомагати сусідам, які потребували помочі.

На фото ми бачимо працівників Червоного Хреста у масках, які готуються саме до цього.

Позаду них табличка: “Якщо я зазнаю невдачі, він помре”. Місія була дуже напруженою. І це повідомлення не було жартом: загалом від вірусу загинуло близько 50 мільйонів людей. Сумні часи!

Конкурс “Міс Правильна Постава”

Погана постава — погані новини. Згідно з WebMD: «…вона збільшує навантаження на хребет. Це чинить навантаження на кістки, м’язи та суглоби, необхідні для утримання хребта на місці. Але погана постава не лише шкідлива для вашої спини. Постійно згорблена спина стискає ваші внутрішні органи та ускладнює роботу легенів та кишківника. Згодом це ускладнить перетравлення їжі або отримання достатньої кількості повітря при диханні». Ой!

Сьогодні про це згадується не часто, але попередні покоління дуже цінували поставу. Тут ми бачимо неймовірну подію: конкурс «Міс правильна постава» 1956 року. Переможниці 1-го, 2-го та 3-го місця демонструють свої нагороди та рентгенівські знімки. Гарна робота, панянки!

Жінка, яка впала з Ніагарського водоспаду в бочці

Енні Едсон Тейлор жила на межі минулого століття. Вона хотіла справжніх гострих відчуттів на свій день народження у 1901 році. Що може бути краще, ніж вільне падіння у великій бочці з найширшого водоспаду країни? Це саме те, що планувала Енні, і для цього трюку вона збудувала одну бочку на замовлення. Правду кажучи, вона сподівалася якось розбагатіти на цьому всьому. Спочатку вона випробувала трюк на кішці. Вона вижила!

Далі вона полізла до бочки сама. Так, вона теж вижила! Човен виловив її з води, і всі дізналися, що там сиділа 63-річна шкільна вчителька на пенсії. Не схоже, щоб вона розбагатіла, але тепер вона сумнозвісна!

Усі монархи Європи у 1910 році

фотографії

У наші дні ми не часто чуємо про королів. Але європейські народи мали монархів. У наш час ми покладаємося на парламент та прем’єр-міністрів у прийнятті рішень, і голосуємо за них. Але погляньмо, хто був при владі у 1910 році. Тут члени королівської сім’ї з усіх країн Європи збираються, щоб вшанувати пам’ять загиблого короля. Це похорон короля Англії Едуарда VII. Хто присутній? На цьому фото видно, хто саме прийшов провести монарха в останню путь.

Ми бачимо короля Гокона VII із Норвегії та царя Фердинанда із Болгарії, короля Португалії та Алгарве Мануеля II, а також кайзера Німеччини та Пруссії Вільгельма II. Потім короля еллінів Георга I, короля Бельгії Альберта I, короля Данії Фрідріха VIII, короля Іспанії Альфонсо XII та короля Об’єднаного Королівства Георга V.

Хворий в лікарні купує цигарки

фотографії

Колись лікарі мали зовсім інше ставлення до тютюну. Численні вінтажні рекламні ролики показують, що медичні працівники рекомендують цигарки та рекламують бренди. У наші дні ми, звичайно, розумніші. Ці продукти викликають рак, і їх, звичайно, не можна купити в лікарнях. Адже колись можна було запастися прямо з лікарняного ліжка! На цій старій фотографії медсестри продають усілякі варіанти тютюну в рамках своєї роботи.

Вони дбають про хворого, який самотужки не може придбати цигарки!

Жінки привозять лід в Старому Нью-Йорку

Ми вважаємо, що до винайдення сучасних холодильників люди постійно пили воду кімнатної температури. Звучить жахливо для таких крижаних снобів, як ми. Але якщо ти був багатий, можна було б замовити великі крижини, щоб охолодити все, що захочеш. Ці жінки приносять цей чудовий продукт багатим мешканцям Нижнього Манхеттену в 1918 році. Їм було доручено розвозити товари багатим мешканцям Нью-Йорка. Якщо ти маєш зайві гроші, чому б не купити якісний лід?

Добре, що сьогодні можна вибрати собі холодильник і за кольором, і на свій смак! І жінкам не треба так тяжко працювати.

Чи подобаються вам такі історичні світлини?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Разючі світлини з минулого, які розкажуть свою історію