20 найсмішніших спортивних ляпів, яких ще не бачив світ

Спорт люблять усі. Він дає нам змогу вийти за межі свого дому та стати частинкою великого світового захоплення. Одні спортсмени віддають важким видам спорту всю свою силу та витримку, і хоча ми вважаємо їх справжніми титанами, вони теж люди. І теж припускаються помилок. Іноді таких смішних помилок.

Тутка сьогодні покаже 20 веселих спортивних ляпів, і однозначно підніме вам настрій.

1. Вгору і вниз

Ти от-от стрибаєш та пірнеш у воду, але в останній момент змінюєш думку. Обличчя цього хлопця таке, ніби він стрибнув з літака без парашута. І невідомо, чи він нормально пірнув.

2. Я вдихну все повітря

Подейкують, що людям на стадіоні не вистачило повітря, бо цей хлопець усе вдихнув.

А якщо серйозно, бігуни геть не схожі на людей, адже в них добре розвинені легені. Саме тому вони можуть пробігти великі дистанції. Пригадаймо лиш Усейна Болта — з якою витривалістю він переміг усіх своїх супротивників.

3. Ану ближче

Кожна людина погодиться, що в боротьбі спрацьовує головний принцип: чим ближче ти будеш до свого супротивника, тим швидше ти його… побореш. На фотографії спортсмени викладаються на повну, але і рефері щось таке важливе перевіряє.

Він дуже близько підійшов до борців.. надто сильно. Може, він хотів їм щось сказати, а, може, суддя перевіряє, чи той гравець знизу дихає.

4. А вона досі шукає фотографа, який спіймав цей кадр

На цій фотографії стільки цікавих елементів, які ми мусимо вам пояснити. Отож, нога однієї плавчині слугує прекрасним стільцем для не менш професійної учасниці команди із синхронного плавання. Інші дівчатка весело підтримують її ноги.

Та перлиною знімку є не що інше, як вираз обличчя гімнастки. Він — безцінний. Дивно, як це личко ще не стало популярним мемом.

5. І це не боротьба, друзі

У відомому “Бушидо” гравці застосовують різні прийомчики, щоб покласти на лопатки свого опонента. Та це далеко не “Бушидо”.

У професійному фігурному катанні можливе все, та один необережний рух здатен завдати серйозної шкоди спортсменам. І скільки б ти не тренувався, ризик послизнутися завжди є.

6. Граючи ногами у волейбол

Спорт іноді руйнує силу земного тяжіння — тим він і неймовірний. Гравці у волейбол знають, наскільки важливе зміцнення м’язів, та і їх розтягнення теж.

На фото потужне розтягнення зробило з чоловіків дві дивні фігури. Одразу спадають на гадку восьминоги: вони теж можуть отак вигинати свої щупальці.

Читайте також: 16 дивних і смішних манекенів, які вже не просто демонструють одяг, а стали особливою формою життя

7. І зараз він відіб’є м’яч

Попри всю складність гри у бейсбол він — дуже веселий вид спорту. Гравцеві треба примудритися та встигнути відбити м’яч, який летить до тебе на страшенній швидкості. Не кожен встигає… ну, і таке буває.

8. Погане рішення

Професіонали зі стрибків у воду завжди стараються зробити гарний вираз обличчя. Жодна людина не зможе скорчити таку гримасу навмисне. Можливо, саме в цю мить він передумав і захотів по-іншому усміхнутися. Але вже пізно.

Цей спорт можна справедливо вважати божевільним: люди стрибають у воду з такої висоти, а потім ще й виходять з неї з посмішкою на вустах.

9. Кидок у сповільненні

А ви любите відео у сповільненому зніманні? Якщо ні — хутчіше на YouTube: там їх дуже багато. І ви неминуче в них закохаєтеся.

У звичайному зніманні звичайна людина кидає звичайний м’яч, та у сповільненому все дуже змінюється. І навіть обличчя цього чолов’яги. Так, уповільнення показує красу речей, та не гарантує, що і обличчя залишиться таким самим красивим.

10. Лише погляньте на вагу

Паверліфтинг, якщо його порівнювати з іншими видами спорту, повністю базується на силі та витримці. Ні, все ж сила тут найважливіша. Лише погляньте, з якими зусиллями ця жінка підіймає штангу.

І якщо ви не фанат паверліфтингу й зараз вам стало смішно з виразу обличчя цієї спортсменки — то лише погляньте на вагу штанги. Потім смішно вам точно не буде.

11. Цьому обличчю позаздрив би Грінч

Звичайно, ця панянка дуже красива, та вона не знає, що виразом обличчя так схожа до Грінча. Не спішіть сміятися: запишіть своє відео, коли хочете пчихати.

Не забуваймо — вона дуже талановита фігуристка, яка демонструє чудеса на льоду.

12. Замри! І нехай жоден м’яз не ворухнеться

Дивлячись на фото цього спортсмена, який от-от пірне у воду, ми і самі вповільнюємося разом із ним — жоден мускул не поворухнеться. Смішно, бо його поза ніби відтворює слова: “Стій та не рухайсь”.

Уявляємо, як такими вдарили кадрами тішаться фотографи — стрибають до неба від радості!

13. Плавчиня-бульбашка

Ми не хочемо нічого поганого сказати, та здається, що справжнє ім’я цієї професійної плавчині не Діана, а чудовисько з озера Лох-Несс — Нессі.

Не кривіть душею: ви теж так подумали. і за такий вираз обличчя вона вже заслужила медаль. Хіба ж ні?

14. Ідеальне обличчя гравця в соккер

Ми вже розглянули обличчя спортсменів під час плавання та стрибків у воду, але це — однозначно наш фаворит.

15. Оце спіймав м’яч!

Отаке у вас обличчя, коли ви відбираєте у брата м’яча, аж тут зненацька на порозі з’являється мама і закликає “Грайте чесно”.

16. Це мав бути слем-данк

Якщо можна відчути весь біль через фото — це саме таке фото. Гравці у баскетбол та їх фанати добре знають, як боляче одержати м’ячем по носі.

Допоки не доведете, що у світі є гра, більш небезпечна, ніж баскетбол, ми не повіримо. Бо баскетбол — суцільне жахіття.

17. Хаос в банді чірлідерок

Без цих дівчаток настрій гри геть не той. Саме вони керують трибунами, щоб вони підтримували улюблених гравців. Та іноді дівчата з групи підтримки і самі потребують підтримки, бо і вони припускаються помилок. Ну ж не роботи вони, їй Богу!

18. І що це за новий вид танцю?

Як ми вже переконалися, спортсмени теж можуть утворювати пікантні позиції. І на цій фотографії два гравці намагаються втримати рівновагу.

19. Ну і що це за гра?

З нашої добірки видно, що у боротьбі неможливо обійтися без тісного контакту суперників. І заради перемоги спортсмени ладні піти буквально на все.

20. Поцілунок в око

У тих видах спорту, де гравці протилежних команд знаходяться близько одне до одного, буває і таке. Особливо у футболі, фігурному катанні, баскетболі перемога залежить від злагоджених дій команди.

Як вам така підбірка спортивних ляпів?

ТУТКА - Відпочивай корисно
20 найсмішніших спортивних ляпів, яких ще не бачив світ