Дякуємо “рускому міру”: Євген Синельников показав зруйнований будинок батьків у Гостомелі

Гарний триповерховий особняк перетворився на руїни.

Український режисер та ведучий шоу “Орел і Решка” Євген Синельников, який врятувався з окупованої Бучі, показав, що російські мародери зробили з будинком його батьків у Гостомелі.

На своїй сторінці в Instagram телеведучий опублікував серію знімків, на яких можна побачити житло до та після приходу російських окупантів. На першому фото зображена щаслива сім’я, яка позує на жовтих сходах, і вже на наступних кадрах будинок батьків не впізнати – там одні руїни.

“Дякую “рускому міру”, що врятував нашу сім’ю від жахів життя в Україні. Ось тепер заживемо!”, – саркастично написав Синельников.

Спілкуючись із дописувачами у коментарях, Євген зізнався, що втішає себе тим, що вони вибралися звідти живими, багато сусідів загинуло.

“Нам ще пощастило. Ми всі живі залишилися. Сусідів багато загинуло. З одним учора листувався їх розстріляли з БТР. Лежить зараз у шпиталі, – розповів Синельников. – Вони виїжджали зеленим коридором і по них почали стріляти. Може просто солдатик був п’яний, може був наказ. Ніхто точно не знає. Але за фактом, просто на рівному місці. І що найжахливіше, це не поодинокий випадок убивств на рівному місці”.

Також ведучий зізнався, що російські “визволителі” зруйнували не лише будинок батьків у Гостомелі, також постраждав його котедж у Бучі та навіть офіс у Києві. Ступінь руйнувань він не уточнив.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Дякуємо “рускому міру”: Євген Синельников показав зруйнований будинок батьків у Гостомелі