Як виглядати на 7 років молодше за допомогою японського масажу обличчя коругі

З віком шкіра обличчя обвисає не лише через те, що слабшають мімічні м’язи, а вироблення колагену та еластину скорочується. Ще одна причина старіння – зміщення лицьових кісток. Овал обличчя стає менш чітким, провисають щоки та підборіддя. У боротьбі з цією проблемою відзначився японець Чійо Хаясі. Він розробив техніку масажу обличчя, яка прагне відновити розташування кісток черепа та поліпшити мікроциркуляцію в тканинах. Систему назвали коругі.

Тутка дізнався, як правильно виконувати цей вид масажу самостійно, і ділиться цим з вами.

Важливо!

З віком тонус м’язів знижується, відбувається перерозподіл жиру (в молодості він формує досить однорідний шар, в старості – накопичується в конкретних місцях).

Перед початком процедур треба підготувати дзеркало та масажну олійку. Вони допоможуть стежити за правильністю виконання рухів й уникнути зайвого тертя. Шкіра повинна бути чистою.

При ЛОР-захворюваннях, порушеннях в лімфатичній системі, хронічних патологіях шкіри, а також ранах на обличчі проведення масажу заборонено.

Тиснути на обличчя треба не надто слабо, але і щоб не виникало больових відчуттів.

Масаж коругі сприяє схудненню обличчя.

Читайте також: Виглядати на 10 років молодше! Вправи для чіткої лінії обличчя

1. Підіймання щік

обличчя

Спираємося ліктями об стіл. Долоні стискуємо в кулак. Фалангами пальців впираємося у виличні кістки. М’язи розслаблені. Знаходимося в такому положенні 5 секунд.

2. Робота з чолом

обличчя

Голова трохи відхилена назад. Фалангами пальців натискаємо на чоло поруч з лінією росту волосся. Далі аналогічно натискаємо на ділянку ближче до скронь. Рухаємося по лінії росту волосся до мочок вух. Потім легко проводимо пальцями донизу по шиї до ключиць.

3. Розгладження щік

Руки змикаємо в замок, великі пальці випрямлені – їх бічною частиною будуть виконуватися рухи.

Кінчик великого пальця правої руки розташований під лівим оком біля носа. З натиском виконуємо розгладжувальний рух у напрямку до вух. Відразу ж несильно проводимо пальцями від мочок по бічній частині шиї – до ключиць. Прогладжування шиї виконується двічі.

Аналогічні маніпуляції проводяться з іншим боком.

4. Розгладження чола

Руки стискаємо в кулаки. Розміщуємо фаланги пальців трохи вище від лінії брів і проводимо ними вгору до волосся. Тепер відводимо руки трохи в боки й знову підіймаємося вгору. Таким чином розгладжуємо всю поверхню чола.

5. Розкриття очей

обличчя

Руку стискаємо в кулак. Кісточками вказівного та середнього пальців проводимо від початку брови до кінця, не опускаючи її.

6. Робота з нижньою частиною обличчя

обличчя

Пальці стискаємо в кулак, потім вказівний та середній випрямляємо в п’ястно-фалангових суглобах. Рухи виконуються кісточками цих двох пальців.

Помірно сильно тиснемо на шкіру в напрямку від підборіддя до скронь. Починати необхідно від місця трохи нижче кутика рота. Рухаємося дрібними кроками. Всього виходить близько 7-8 рухів.

7. Завершення масажу

обличчя

Долоні розкриті. Кладемо пальці на чоло та м’яко проводимо до скронь. Обличчя опиняється в долонях.

Потім від щік робимо легкі погладжувальні рухи по боковій поверхні шиї до ключиць.

Для кращого результату виконувати масаж треба приблизно 1 раз на тиждень.

А ви виконуєте вправи для обличчя?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як виглядати на 7 років молодше за допомогою японського масажу обличчя коругі