Як обрати правильну зачіску, відповідну до вашої форми обличчя

Усім привіт! Як справи, друзі? Я щойно прийшла додому після вечірки з ночівлею, яку проводили мої друзі. Як ми класно провели час! Ми переглядали фільми, співали улюблені пісні, ласували смачненьким ВСЕНЬКУ НІЧ! Та найсмішніше було тоді, коли організаторка вечірки запропонувала відкрити перукарню! У спальні! Що ми й зробили: заплітали одна одній коси, тренувалися у створенні вінтажних зачісок та навіть фарбували волосся тоніком, який змивається. З яким полегшенням я наступного ранку змила синю фарбу зі свого волосся. Уявляю обличчя мами, якби фарба була справжньою і не змилася! Хай там як, враження ми збережемо надовго. З нетерпінням чекаю наступної такої зустрічі.

Якщо мова зайшла про зміну зачіски, прочитаймо листа однієї із моїх підписниць — Хлої.

Хлоє, привіт! Розумію тебе: зміни — це завжди складно, та так бентежно, еге ж?

Можна почати з таких простих експериментів над волоссям, які ми з подругами проводили минулої ночі. Звичайно, не раджу підстригати волосся, НІ! Спробуй різні зачіски, перуки, тонік, котрий легко змивається з волосся. Якщо все ж ти хочеш підстригти волосся — звернися до кваліфікованого майстра-перукаря. А поки подумай сама, якої б зачіски ти найбільше хотіла.

Читайте також: 18 коротких зачісок для різних форм обличчя

У сфері краси є теорія, що кожному типу обличчя підходить певний вид зачіски. Пропоную цікаву інфографіку, де ви самі зможете підібрати стрижку, зачіску до свого типу обличчя:

зачіски

Проте ви спитаєте мене: “Як я можу визначити свій тип обличчя?” Способів багато: від ручного вимірювання лінійкою до варіантів, які пропонують в Інтернеті.

Пропоную один із численних варіантів. Прочитайте його та визначте, до якого типу підходить ваше обличчя:

  • Кругле обличчя: Лінія росту волосся кругла, в ширину та довжину волосся приблизно однакове, лінія щелепи також кругла.
  • Овальне обличчя: Лінія росту волосся рівна, сторони обличчя формують пряму лінію, щоки дещо більші, аніж чоло та щелепа, сама щелепа — квадратоподібна.
  • Квадратне обличчя: Лінія росту волосся пряма, обличчя з боків формує квадрат. Вилиці за довжиною такі ж, як чоло та щелепа, а остання має чотирикутну форму.
  • Видовжене обличчя: Лінія росту волосся пряма, по боках обличчя рівне, щелепа за формою нагадує квадрат, в довжину обличчя вдвічі довше, аніж в ширину.
  • У формі серця: Чоло ширше за щелепу, лінія росту волосся округла, підборіддя загострене.

Хлоє! Сподіваюся, що мої поради допоможуть тобі обрати собі найкращу зачіску. Якщо обереш якусь стрижку — надішли мені фото, будь ласка.

Друзі, а на які експерименти з волоссям ви наважувалися у своєму житті? Ділімося історіями в коментарях.

Обіймаю, Сью.

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як обрати правильну зачіску, відповідну до вашої форми обличчя